2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Skubi pagalba suskilinėjusiai kulnų odai
2014 liepos 03
Vis daugiau moterų ir merginų plūsta į vaistines ieškoti gelbėjimosi priemonių suskeldėjusiai ir suragėjusiai kulnų odai. Atšilę orai paskatino dailiosios lyties atstoves pasirūpinti ne tik madingais atvirais bateliais, bet ir nepriekaištingomis kojomis. Kiekviena trokšta susigrąžinti švelnią, lygią ir sveiką pėdų odą.
Skaityti toliau...
 
Po Lietuvą su šeima!
2014 birželio 10
2014-ieji paskelbti Šeimos metais. Prasidėjus vasarai daugeliui šeimų kyla klausimas, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, daugiau laiko pabūti kartu su vaikais. Viena dažniausių vasaros pramogų tampa išvykos tiek į užsienį, tiek po gimtąjį kraštą. Tam, kad kelionė netaptų našta, o teiktų džiaugsmo visiems šeimos nariams, būtina kruopščiai pasirinkti maršrutą ir lankytinas vietas, pritaikytas ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems keliautojams.
Skaityti toliau...
 
Septyni patarimai, kaip išsaugoti jaunatvišką odą
2014 birželio 02
Svarbiausias gražios odos receptas yra odos drėkinimas. Nors odos tipą mes paveldime, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys oda – suglebusi, sausa ir raukšlėta ar lygi, skaisti ir jaunatviška.
Skaityti toliau...
 
„Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus” – trumpiausias filmas Lietuvos kino teatrų repertuare
2014 gegužės 20
Nuo gegužės 23-osios Lietuvos kino teatruose bus galima pamatyti trumpametražį Ernesto Jankausko filmą “Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus”. Filmas bus platinamas visuose didžiausiuose kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Šiauliuose ir taps trumpiausiu, atskiro seanso metu, rodomu filmu Lietuvos kino teatrų istorijoje.
Skaityti toliau...
 
Spalvingiausia diena metuose – mamai
2014 gegužės 02
Artėjant vienai prasmingiausių švenčių metuose – Motinos dienai, norisi perfrazuoti poeto Pauliaus Širvio eiles: meilė turi ne tik tūkstančius vardų, bet ir spalvų. Vienaip ji sumirga ankstyvą pavasario rytą, kitaip – šiltą vasaros pavakarę. O kokios spalvos meilė yra brangiausiam žmogui – mamai? Atsakymą į šį klausimą galės pabandyti rasti kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas, pirmąjį gegužės savaitgalį apsilankęs prekybos ir pramogų centre „Ozas“.
Skaityti toliau...
 
Su nauju meniu griaus mitą, kad sveikas maistas – neskanus
2014 gegužės 01
Artėjant vasarai, visi siekiantys numesti nereikalingą kilogramą ar priaugti raumenų, tai dabar galės padaryti daug paprasčiau. Sporto klubas „VS–Fitness“, restoranas „Fortas“ ir Europos kultūrizmo žvaigždė Deividas Dubinas suvienijo jėgas bei pristatė specialų sveikuolišką meniu.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA