2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Grožio ekspertai dalins patarimus mamoms
2014 balandžio 28
Artėjančios Mamos dienos proga mamytės kviečiamos į grožio šventę „Už gražias mamas!“. Gegužės 2 d., penktadienį, nuo 10 val. šeimų pamėgtame kino centre „Multikino“ mamytės klausys grožio ekspertų patarimų stiliaus, nagų priežiūros, makiažo temomis, taip pat galės čia pat pasigražinti bei pasilepinti.
Skaityti toliau...
 
Padėkime sergantiems vaikams
2014 balandžio 01
Skirkite 2% pajamų mokesčio ir padėkite vėžiu sergantiems vaikams pasveikti !
Skaityti toliau...
 
Sloga – nuolatinė šaltojo sezono palydovė
2014 vasario 17
Žiema jau eina į pabaigą, tačiau po truputį šylantį, bet drėgną orą vis labiau lydi peršalimo ligos, bei virusai, kurie sukelia viršutinių kvėpavimo takų infekcijas.
Deja, bet šios ligos neaplenkia ir mūsų mažųjų atžalų, ypatingai tų, kurie jau lanko darželius.
Skaityti toliau...
 
Kaip padėti vaiko imunitetui?
2014 sausio 27
Nežiūrint to, jog šiemet dar beveik nematėme tikros žiemos, tamsaus metų laiko pasekmes savo organizmui vis dėl to jaučiame. Tas pasekmes itin skaudžiai pajaučia vaikai ir itin daug dirbantys žmonės, nes jų imuninė sistema ypač jautri.
Skaityti toliau...
 
Šį savaitgalį Vilniuje – kalėdiškiausias „Tele Bim Bam“ koncertas
2013 gruodžio 10
Gruodžio 14 d. 13 val. visus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius į nemokamą šventinį koncertą kviečia Neringa Čereškevičienė ir linksmoji „Tele Bim Bam“ kompanija. Įspūdingomis kalėdinėmis dekoracijomis papuošto prekybos centro „Ozas“ centrinėje renginių aikštėje vyksiančiame pusantros valandos koncerte skambės mėgstamiausios legendinės Lietuvos vaikų grupės dainos.
Skaityti toliau...
 
Sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą: išvaizdos įtaka karjerai ir asmeninei sėkmei
2013 gruodžio 09
Kiekvienas žmogus nori būti gražus. Net ir tas, kuris teigia, kad išvaizda jam nėra svarbi, kad daug svarbiau yra išprusimas, intelektas, profesionalumas ir pan. Tačiau psichologai teigia, kad gražūs žmonės lengviau randa darbą, užmezga kontaktus, lipa karjeros laiptais.
Taigi, ką daryti, jei nesi patrauklus? Ar dėl to esi pasmerktas dirbti nemėgstamą darbą, niekada nepasiekti karjeros aukštumų? Jei išorinis grožis tiek daug lemia, ar belieka viena išeitis - tapti gražiu? Į šiuos ir kitus daugeliui aktualius klausimus atsako profesionalai – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai Indrė Sakalauskaitė, Darius Jauniškis ir medicinos mokslų daktaras Arūnas Jankauskas.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA