2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Socialiai atsakingas PPC „Ozas“: „Gerumui Kalėdų laukti nereikia“
2013 rugsėjo 22

Kiekvienas iš mūsų ir visi kartu jau esame įpratę prie lapkričio pabaigoje prasidedančių ir tik sausio mėnesį finišuojančių begalės gerumo akcijų: kalėdinių nuotaikų

apimti visada stengiamės pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, dažnai visiškai nepažįstamus žmones, kuriems reikia pagalbos.

Skaityti toliau...
 
Mano laiškas apie Didelę Problemą
2013 rugsėjo 11
„Kasdien tikrinkit vaikų galvas, mes ir pačios tikrinamės,“ – per tėvų susirinkimą išgirdau savo dukters mokytojos įspėjimą. Tiesą sakant, ne pirmą kartą. Ir nors esu netgi pedantiškai tvarkinga, o mano vaiko mokykla laikoma prestižine sostinėje, vieną rytą UTĖLIŲ aptikau ir savo mažylės kasose!
Skaityti toliau...
 
Kaip tinkamai atsikratyti nepageidaujamų „gyventojų“ nuo rankų?
2013 rugsėjo 10
Kad rankos būtų švarios reikia tik vandens, gabalėlio muilo ir 20 sekundžių laiko. Tai gali mus apsaugoti nuo tokių užkrečiamųjų ligų kaip peršalimas, meningitas, gripas, virusinis hepatitas A, žarnyno infekcinės ligos ir kt.

Rankos yra pats judriausiais mūsų organizmo „įrankis“, kuriomis liečiame įvairius paviršius užterštus mikroorganizmais. Kaip žinia, ant mūsų odos ir ypač ant rankų gyvena daug nematomų mikropasaulio gyventojų ir kai kurie iš jų yra „blogi“ – galintys sukelti ligą.
Skaityti toliau...
 
Sezoninis spintų valymas su „Mamų muge“ šūsnis nereikalingų drabužių šeimos biudžetą papildė 1000 Lt
2013 rugpjūčio 26
Močiutė talkino užsienyje gyvenančiai dukrai

„Pabandžiusi dalyvauti „Mamų mugėje“ supratau, kad toks komisas – labai reikalingas. Kurgi daugiau padėsi tuos nereikalingus daiktus?“, - retoriškai klausė Vida, po pavasarį vykusio sezoninio vaikų ir paauglių drabužių komiso, šeimos biudžetą papildžiusi daugiau kaip tūkstančiu litų.
Skaityti toliau...
 
Vaikų dienos proga Vilniuje – nemokamas Batutų festivalis
2013 gegužės 31
Šį šeštadienį visame pasaulyje minimos Tarptautinės Vaikų gynimo dienos proga pirmą kartą Vilniuje vaikams organizuojamas Batutų festivalis. Šiandien startuosiantis ir iki birželio 2 d. tris dienas vyksiantis milžiniško dydžio Batutų festivalis veiks tarptautinėmis parodomis bei neeiliniais renginiais garsėjančiame prekybos ir pramogų centre „Ozas“.
Skaityti toliau...
 
Kaip nėštumo metu tapti „lengvesne“ arba ortopediniai gaminiai prieš ir po gimdymo
2013 balandžio 30
Nėštumas – įvairių emocijų ir potyrių metas. Didėjant pilvukui ir augant svoriui, organizmas turi prisitaikyti prie staigių pokyčių. Būsimoji mamytė priauga nuo 10 iki 20 papildomų kilogramų. Šis svoris – didžiulis krūvis nugarai ir juosmeniui. Nėštumas ir gimdymas, neskiriant savo kūnui atitinkamo dėmesio, palieka moters kūne nemalonius pėdsakus.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA