2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Mamas kviečia į grožio šventę „Už gražias mamas!“
2013 balandžio 24
Gegužės 3 d. dovanų parduotuvė LaisvalaikioDovanos.lt visas mamas kviečia į grožio šventę „Už gražias mamas!“. Renginys vyks šeimų pamėgtame kino centre „Multikino“, kur mamytės ne tik išgirs daug naudingų patarimų grožio temomis, pasikonsultuos su grožio ekspertais, bet ir čia pat galės pasilepinti bei pasigražinti.
Skaityti toliau...
 
Drakonų parodoje Vilniuje – 500 kilogramų sveriantys drakonai
2013 balandžio 12
Vakar Vilniuje pristatyta įspūdingo dydžio drakonų paroda „Drakonų šalyje“. Parodoje, eksponuotoje įvairiose pasaulio šalyse, lankytojai turės unikalią galimybę išvysti iki 8 m. dydžio 500 kilogramų sveriančias mitologinių legendinių drakonų skulptūras, su kuriais mistikos bei fantastikos gerbėjai galės susipažinti ekskursijų su gidu metu.
Skaityti toliau...
 
Resveratrolis – energija ir gyvybingumas kiekvienai Jūsų kūno ląstelei
2013 balandžio 08
Visi žinome, kad egzistuoja kalendorinio ir biologinio amžiaus sąvokos. Kalendorinio amžiaus tikrai nepakeisime. Tačiau biologinį - galime. Tereikia būti sveikiems ir laimingiems. Atrodo paprasta. Tačiau nepaisant didelių medicinos pasiekimų, sergamumas įvairiomis ligomis smarkiai auga. Veikiausiai todėl vis daugiau žmonių atsigręžia į senovinius gydymo metodus.
Skaityti toliau...
 
Geros savijautos ir gražios figūros paslaptis!
2013 balandžio 02
Pavasaris – tai metas, kai visos galime džiaugtis, kad storus paltus ir megztinius pakeis lengvos, elegantiškos palaidinės ir kūno linijas išryškinančios suknelės. Tačiau neretai šis metų laikas tampa tikru nusivylimu, dėl per žiemą priaugtų kilogramų.
Skaityti toliau...
 
Virkštelės kamieninės ląstelės – gamtos sukurti vaistai
2013 kovo 18
Gimdymo metu gamta žmogui dovanoja ne tik sveikatą, bet ir geriausius vaistus nuo sunkių ligų. Virkštelė ypatinga tuo, kad turi daug jaunų kamieninių ląstelių, pasižyminčių regeneracinėmis savybėmis. Jos gali atstatyti pažeistus audinius, organus bei jų funkcijas. Todėl tik gimdymo metu, vieną vienintelį kartą, turime galimybę išsaugoti pačias sveikiausias ir universaliausias ląsteles. Išsaugojus net vieno vaiko kamienines ląsteles – visa šeima gali jaustis daug saugesnė dėl savo sveikatos.
Skaityti toliau...
 
NIVEA Stress Protect dezodorantai Ypatinga apsauga net ir stresinėse situacijose
2013 kovo 04

Šiandien, NIVEA pristato Stress Protect dezodorantus antiperspirantus, tai naujoji speciali formulė padedanti apsisaugoti nuo prakaitavimo net ir stresinėse situacijose.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA