2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Pavasarį pasitikime sveikesnės, gražesnės ir lieknesnės
2013 vasario 15
Kalendorinei žiemai skaičiuojant paskutines dienas, galime konstatuoti – šiemet ji parodė visą savo galią: negailėjo šalčių, sniego, žvarbių vėjų, darganų. Visa tai turėjo įtakos tiek mūsų sveikatai, tiek grožiui.
Skaityti toliau...
 
Lazerinė regėjimo korekcija moterims
2013 vasario 01
Į klausimus apie lazerinę regėjimo korekciją paprašėme atsakyti akių klinikos „Novoye zreniye” Vilniuje direktorių Olegą Kovriguine:
Gyvenimas labai sparčiai keičiasi ir tiesiog nepastebėjome, kaip jis netikėtai persikėlė į virtualią erdvę, kur daug pramogų, bendravimo su draugais, apsipirkimo galimybių, ir, žinoma, darbui naudingos informacijos. Mes prie to greitai įpratome, bet mūsų organizmams žymiai sunkiau prisitaikyti.
Skaityti toliau...
 
Ką mamytės turėtų žinoti apie kūdikio priežiūrą?
2013 sausio 15
Gan dažnai mamytėms iškyla daugybė klausimų, susijusių su kūdikėlio priežiūra. Kauno klinikos ,,Bendrosios medicinos praktika“ šeimos gydytoja Dileta Vaitkuvienė atsako į klausimus, kuriuos gydytojams dažniausiai užduoda mamytės.
Skaityti toliau...
 
Pirmojo žaislų muziejaus atidarymas
2012 gruodžio 07
2012 m. gruodžio 7 d. 12 valandą skelbiamas oficialus pirmojo Lietuvoje Žaislų muziejaus atidarymas. Muziejus atveria duris lankytojams pristatydamas seniausiems Lietuvos žaislams skirtą ekspoziciją ir per dvejus metus muziejui dovanotų žaislų parodą.
Skaityti toliau...
 
Stipriname imunitetą žiemai!
2012 lapkričio 01
Sparčiai artinantis žiemai, mažyliams reikia vis daugiau vitaminų, kad jų organizmai kuo lengviau išlaikytų ateinančio šaltojo metų laiko išbandymą. Būtent dabar yra tinkamiausias metas stiprinti vaikučių imuninę sistemą ir užtikrinti apsaugą nuo negalavimų. Ekologiškas greipfrutų sėklų ekstraktas “CitroPlus” – tam tinkamiausia priemonė.
Skaityti toliau...
 
Stulbinančių Lietuvos rekordų paroda „Yra kuo didžiuotis“
2012 spalio 24
„Šiais laikais labai norisi renginių, kurie įkvėptų optimizmo mūsų visuomenei, skatintų pasitikėti savimi ir didžiuotis savo šalimi“ – sako Violeta Masteikienė, VšĮ „Gerų minčių magijos projektai“ vadovė ir Lietuvos rekordų parodos sumanytoja. „Stebėtis ir didžiuotis turime daug kuo: pradedant gamta, mūsų šalyje gyvenančiais žmonėmis, jų išmone ir originalumu“.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA