2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Naujienos
Naujienos
Maksas iš Biplan: „Sukūrę dainą, visų pirma duodame ją paklausyti vaikams“
2017 rugpjūčio 04Grupė „Biplan“ – bene ilgiausiai gyvuojanti muzikinė grupė Lietuvoje. Biplan dainos dažnai tampa populiariausiais ir grojamiausiais hitais radijo stotyse. Tad DJ Voras iš žurnalo "Bitutė" susitiko su šios grupės lyderiu ir vokalistu Maksu Melmanu pasikalbėti apie dainas suaugusiems ir vaikams.
Skaityti toliau...
 
Maratonas su bėgike Diana Lobačevske
2017 birželio 15Žurnalas vaikams Bitutė pristato interviu su maratono bėgike, olimpiete Diana Lobačevske, kuri kasdien treniruodamasi nubėga apie 30 kilometrų. Kaip tapti tokiu ištvermingu ir stipriu žmogumi? Juk maratonas visais laikais buvo laikomas išskirtine sporto šaka. Šiuolaikinėje lengvojoje atletikoje tai ilgiausia bėgimo distancija – 42 kilometrai ir 195 metrai.
Skaityti toliau...
 
Rimas Šapauskas – ir aktorius, ir didžėjus
2017 balandžio 11Žurnalas vaikams Bitutė pristato DJ Voro skilties interviu. DJ Voras jau seniai norėjo susitikti su savo kolega didžėjumi Rimu Šapausku, dažnai grojančiu įvairiose šventėse ir renginiuose. Nors Rimą daugelis pažįsta kaip garsų radijo ir televizijos laidų vedėją, aktorių, vaidinusį legendinį Budulį, o dabar vaidinantį peliuką Mauzerį „Dviračio žiniose“, tačiau pagrindinis Rimo darbas dabar yra būtent didžėjavimas.
Skaityti toliau...
 
Šį pavasarį Lietuvos darželiuose atsiras šiltnamiai
2017 kovo 03Šiandien prasideda socialinės atsakomybės projekto „Sodinčius“ naujas etapas. Jo metu dvidešimt Lietuvos darželių jau pavasario pabaigoje džiaugsis moderniais šiltnamiais su visa įranga ir sodinti paruoštomis daržovių sėklomis. Norintys laimėti, kviečiami dalyvauti konkurse, piešti ir sugalvoti pavadinimą savo svajonių šiltnamiui. Atiduoti balsą už patikusį darželį galės kiekvienas, o laimėtojai bus skelbiami balandžio 5 dieną.
Skaityti toliau...
 
„Nestlé“ pusryčių dribsniai – ne tokie saldūs, kaip jums gali pasirodyti
2016 spalio 05
Nesmulkintų grūdų dribsniai su pienu yra maistingas būdas pradėti dieną ir prisidėti prie subalansuotos mitybos. Daugiau nei dešimtmetį stengiamės patobulinti receptus: mažiname cukraus ir druskos kiekį bei dedame daugiau skaidulinių medžiagų ir nesmulkintų grūdų. Todėl dabar nesmulkinti grūdai yra ingredientas numeris vienas daugumoje „Nestlé“ pusryčių dribsnių (su žalia juosta). Be to, didžiojoje dalyje mūsų dribnsių yra bent penki vitaminai ir dvi mineralinės medžiagos, turinčios maistinės vertės.
Skaityti toliau...
 
Sveikatos gurkšnis šarminio vandens stiklinėje
2015 lapkričio 29
„Gėlo vandens ąsotis geriau už sūrią upę“ – sako rytų išmintis. Jau prieš tūkstančius metų romėnai, egiptiečiai, indai pastebėjo, kad natūralus mineralinis vanduo ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda išgyti. Šiandien šis poveikis žmogui įrodytas moksliniais tyrimais. Kokį vandenį gerti, kad jaustumės geriau, tampa vis aktualiau.
Skaityti toliau...
 
Skiepai nuo gripo nėštumo metu apsaugo jus ir jūsų kūdikį
2015 lapkričio 27
Skiepai nuo gripo nėštumo laikotarpiu padės apsaugoti jus ir jūsų kūdikį nuo ligos ir jos komplikacijų. Skiepai nuo gripo yra saugūs ir padeda išvengti sunkių gripo komplikacijų nėštumo metu. Pasiskiepijusios nuo gripo nėščios moters organizme pasigaminę antikūnai perduodami kūdikiui per placentą ir pieną, todėl jūsų kūdikis taip pat bus apsaugotas nuo gripo pirmus kelis gyvenimo mėnesius.
Norėdama sužinoti daugiau ar pasiskiepyti nuo gripo, kreipkitės į savo gydytoją.
Lietuvoje nėščiosios nuo gripo yra skiepijamos valstybės lėšomis.
Skaityti toliau...
 
Šiemet Kalėdos „Oze“ – spalvotos, skanios ir virtualios
2014 lapkričio 20
Nacionalinio senelio Kalėdos pradedamas šventes „Oze“ tęs virtualus Kalėdų senelis

Praėjusį savaitgalį prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įžiebtos per kiekvienas šventes gausaus vilniečių dėmesio sulaukiančios kalėdinės dekoracijos, o jau rytoj, ketvirtadienį, jų apsuptyje pirmą kartą oficialiai šiais metais su sostinės gyventojais ir svečiais sveikinsis nacionalinis Kalėdų senelis Kalėda, koncertuos muzikos grupė „Šarka“ bei darbą pradės tradicinė kepyklėlė bei rankdarbių mokyklėlė.
Skaityti toliau...
 
Sušlubavo vaiko mokslai? Verta pasitikrinti akis!
2014 rugpjūčio 14
Jei pastebite, kad vaikui sunku susikaupti prie knygų, ima šlubuoti jo mokslai – įsitikinkite, ar tai nėra dėl sutrikusio regėjimo. Dalį informacijos vaikas gali prarasti dėl to, kad vaizdą mato nepakankamai ryškiai.
Skaityti toliau...
 
Skubi pagalba suskilinėjusiai kulnų odai
2014 liepos 03
Vis daugiau moterų ir merginų plūsta į vaistines ieškoti gelbėjimosi priemonių suskeldėjusiai ir suragėjusiai kulnų odai. Atšilę orai paskatino dailiosios lyties atstoves pasirūpinti ne tik madingais atvirais bateliais, bet ir nepriekaištingomis kojomis. Kiekviena trokšta susigrąžinti švelnią, lygią ir sveiką pėdų odą.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 1 - 10 iš 2748


REKLAMA