2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Tėčio puslapis
Tėčio puslapis
Kontraceptinė priemonė vyrams
2009 spalio 06

Edinburgo universitete pradėti naujos, vyrams skirtos, kontraceptinės priemonės bandymai. Škotų mokslininkai sukūrė naują hormoninį preparatą – injekciją, kuri dviems mėnesiams sumažina spermatozoidų gamybą. Mokslininkai patikino, jog vėliau šis procesas tikrai atsinaujina. Daugelį moterims gaminamų hormoninių preparatų būtina vartoti reguliariai. O vyrams sukurta injekcija bus reikalinga tik kartą per du mėnesius. Bandymuose, kurie tęsis vienerius metus, dalyvauja 20 porų, tai jau ne pirmieji injekcijos bandymai. Ankstesni tyrimai jau įrodė, kad rimtų pašalinių poveikių injekcija nesukelia. Šiais metais bus patikrintas ne tik injekcijos efektyvumas, bet ir grįžtamasis procesas, praėjus 2 mėnesiams po injekcijos.

Skaityti toliau...
 
Tėčio sindromas
2009 rugsėjo 18

Būsimą tėvelį kamuoja nerimas ir nepasitikėjimas: „Jei jau dabar mane „pamiršta“, tai kas bus po to?! O blogiausia, kad visi aplinkui, lyg susitarę, šokinėja aplink žmoną - būsimą mamytę, ir elgiasi taip, lyg aš čia būčiau niekuo dėtas!”
Patarimas būsimam tėčiui: Palydėkite savo besilaukiančią žmoną pas gydytoją į apžiūrą ar ultragarsinį tyrimą. Kartais būsimam tėveliui užtenka išgirsti švelnų vaisiaus širdelės plakimą ar pamatyti monitoriaus ekrane mažulytę pėdutę, ir jis staiga „praregi“ - ima aiškiai suvokti visą padėties esmę.

Skaityti toliau...
 
Kaip išgyventi žmonos nėštumą?
2007 kovo 22
Tai įvyko!  Ji pastojo! Ir vargas jums, jei nešokinėsit iš džiaugsmo po kambarį, bučiuodamas nėštumo testą. Apie tai, kokia dalia laukia nevedusio donžuano, kuris išdrįs paklausti: „Ar nuo manęs?“ – net nekalbėsime. Yra moterų, kurios laukiasi kūdikio, dažnai „pamiršdamos“ apie savo nėštumą. Tačiau apie 50% būsimų mamų būtinai pacituos jums „nėščiosios vadovą“, kur rašoma, jog norėdama išvengti rytinio pykinimo, ji turi užvalgyti neatsikėlusi iš lovos. Tad pratinkitės šliaužti rytais į virtuvę ir patiekti pusryčius.
Skaityti toliau...
 
Kaip pradžiuginti ją kovo 8-ąją?
2007 kovo 07

Kartais atrodo, kad dauguma vyrų kovo 8-ąją veikia pagal vienodą veiksmų planą – įteikia mylimai moteriai tulpių, po to pasveikina bendradarbes ir atšvenčia su kolegomis. Tikimės, kad esate pavyzdingas vyras ir šiuo metu laužote galvą, kaip įdomiau ir originaliau atšventus tarptautinę moters dieną su savo mylimąja, ir ką jai padovanoti šia proga? Gal mes galime jums padėti?

Skaityti toliau...
 
Tėčio įtaka vaiko kalbos raidai
2006 spalio 23
Pasirodo, tėčiai net labai svarbūs vaiko kalbos vystymuisi, gal net svarbesni už mamas! Dvimečių vaikų tėveliai turėtų kreipti daugiau dėmesio į tai, ką ir kaip kalba. Grupė JAV mokslininkų iš Šiaurės Karolinos universiteto, vadovaujama Lynne Vernon-Feagans, stebėjo 92 šeimas: kiek kiekvienas iš tėvų kalbasi su savo vaiku, kokius vartoja  žodžius bei žodžių junginius, kokius klausimus jiems užduoda.
Skaityti toliau...
 
Jei tėtis per griežtas
2006 liepos 26
Kodėl kartais tėvai su savo atžalomis elgiasi kaip tironai? Kaip padėti tėvui atrasti bendrą kalbą su savo vaiku? Kur riba tarp pateisinamo ir nepateisinamo tėvų griežtumo? Kiekvienos šeimos supratimas apie normas ir tai, kas vaikui leistina, yra labai individualus, ir tai nulemia daugybė faktorių. Vis dėlto, galime pamėginti apibrėžti šį supratimą tam tikrais kriterijais, kuriuos siūlo vokiečių šeimos psichologai. Pasak jų, galima teigti, jog tėtis yra per griežtas, jei:
Skaityti toliau...
 
Vyrus taip pat kamuoja toksikozė
2006 liepos 02

Nėštumas ir vaiko gimimas - nelengvas išbandymas ne tik moteriai. Mokslininkai tvirtina, kad kai kurie vyrai moters nėštumo metu gali jausti labai panašius negalavimus, kaip ir nėščioji. Tokias išvadas skelbia ir kasmetinis britų Sveikatos apsaugos ministerijos leidinys-gidas „Knyga apie nėštumą 2006“, kuriame kasmet būsimiems tėvams aiškinama apie tai, kokie išbandymai jų laukia nėštumo ir gimdymo metu, kaip pora turėtų išgyventi šį nelengvą periodą.

Skaityti toliau...
 
Vyrams - apie nėštumą. Suprantamai.
2006 birželio 11
Kai moteris laukiasi kūdikio, ji tampa nepaprastai kaprizinga. Vyrui atrodo, kad ji elgiasi lyg vaikas: zyzia ir vis skundžiasi dėmesio trūkumu, staiga užsinori keistų dalykų, kuriuos kažkodėl reikia pristatyti jai tuojau pat. Nėščioji tampa egocentriška ir nuolat negaluoja. Ir neįmanoma išaiškinti jai, kad tai, kas su ja vyksta yra visiškai natūralu, kad milijonai moterų visame pasaulyje gimdė milijonus kartų...
Skaityti toliau...
 
Už tave nieko nėra svarbesnio…
2006 birželio 03

Tik tėvystė suteikia vyrui galimybę pajusti visą savo galybę, teisumą ir reikšmingumą. Jūsų mažylis žino, kad yra mylimas ir reikalingas, kai sakote jam (nebūtinai žodžiais): „Dabar Tu esi man svarbiausias pasaulyje, aš klausau tavęs, aš turiu tau laiko, aš myliu tave“. Gal kažkam jūs ir esat tik žmogus, tačiau savo vaikams jūs – visas pasaulis! Svarbiausia, ką tėtis gali duoti savo vaikams – ištikimai, dorai, išmintingai ir iki gyvenimo pabaigos mylėti jų motiną...

Skaityti toliau...
 
Kaip tapti super-tėčiu?
2006 gegužės 10
Neįmanoma? – Bet ne visiems! Atsispausdinkit šią atmintinę ir pasikabinkit ant šaldytuvo.
Paprastai, tėtis nuo tikro super-tėčio skiriasi tuo, kad pirmajam trūksta kantrybės, humoro jausmo, teisingumo ir kitų svarbių savybių. Tad, kaip tapti super-tėveliu?
Štai kaip:
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4

Rezultatai 1 - 10 iš 38


REKLAMA