2018 03 20, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Psichologija
Psichologija
Didelis amžiaus skirtumas tarp vaikų
2005 rugsėjo 06
ImageGerokai paaugęs jūsų pirmagimis jau žino, iš kur atsiranda vaikai. Galbūt net žino, kas yra kontracepcija. Visa, kas susiję su seksu ir vaikų gimimu jam nepaprastai įdomu. Gal jis nedrįsta apie tai kalbėtis, tačiau tai nereiškia, kad neįdomu! Klausimas „ar turėti dar vieną vaiką?“ – visos šeimos reikalas. Jis turėtų būti svarstomas kartu.
Skaityti toliau...
 
Vaizdo įrašai padės spręsti vaikų raidos problemas
2005 rugsėjo 05
ImageŠeimoms, kurios skundžiasi, kad jų mažyliai prastai miega, yra labai jautrūs ar verksmingi, Vilniaus universiteto vaikų ligoninės (VUVL) specialistai pasiūlys naują pagalbos metodą - interakcijų videoanalizę.
Skaityti toliau...
 
Pinigai – ryte, draugystė – vakare
2005 rugpjūčio 24
ImageApie moterų draugystę jūs pati puikiai žinote beveik viską. Ir kaip gali būti kitaip! Jūsų geriausia artimiausia mylimiausia draugužė visada šalia: kai norisi paplepėti, pasilinksminti ar tiesiog patinginiauti kartu. Draugė – didelė vertybė, tokia pati, kaip Meilė, Ištikimybė, Supratimas ir... Pinigai. Pinigai? – Jūs nustebote, ką šiame gražiame sąraše veikia pinigai?! Šiais laikais dažnai tenka patikrinti ne tik meilės, bet ir draugiškų santykių tvirtumą. Jei ne kartą teko nusivilti žmonėmis, imate nepatikliai žiūrėti į aplinkinius.

Skaityti toliau...
 
Pavydas
2005 rugpjūčio 18
ImageMažiems vaikams sunku suprasti, kad tėvai myli visus vaikus vienodai. Kuo vaikas mažesnis, tuo daugiau išskirtinio dėmesio jis reikalauja iš tėvų. Dažniausiai pirmaisiais mažylių draugais tampa ne sesės ir broliai, o bendraamžiai pažįstami. Jei tarp vaikų šeimoje yra nedidelis amžiaus skirtumas, jų tarpusavio draugystei vis tiek maišo pavydas. Jei amžiaus skirtumas didelis, jų išsivystymo lygis, interesai labai skirtingi, paprastai vaikystėje jie neranda bendros kalbos.
Skaityti toliau...
 
Menas ginčytis
2005 rugpjūčio 02
ImageGinčytis visada yra sunku. O dažniausiai ir nemalonu (jei tik jūs nesate tas, kuriam ginčai – gyvenimo būdas). Neretai paskui ginčą automatiškai seka konfliktas, sugadinti tarpusavio santykiai, prasta nuotaika, ašaros, ar net pareigų pasikeitimas darbe, draugų ir mylimųjų netektis. Ir vis dėlto, ginčytis tenka dažnai, ypač Forume, norime mes to, ar ne...
Skaityti toliau...
 
Kaip šeima išgyvena netektį
2005 liepos 27

ImageKiekvienas šeimos narys su netektimi gali taikytis labai skirtingai. Šiuos skirtumus labai svarbu suprasti. Pavyzdžiui, moteris, netekusi kūdikio, laukia vyro paramos ir paguodos, o vyras tokiu momentu gali paprašyti leisti  pagyventi jam atskirai. Jis labai išgyvena ir nori pabėgti nuo skausmo, užsisklęsti savyje. Vyras gedi. Moteris mano, kad vyras ją išduoda. Tačiau jis, kaip ir ji, išgyvena netektį.

Skaityti toliau...
 
Kaip per atostogas pamiršti darbus?
2005 liepos 16
ImageŠilta jūra, auksinis smėliukas, žydras dangus... Arba žalias miškas, čiurlena upelis, kvepia žolynai... tavo išblyškus oda pagaliau gavo saulės spindulių! Niekur nereikia skubėti, nereikia anksti keltis. Atrodytų, kas gali būt geriau? Kūnas jau atsipalaidavo, bet vis šmėkšteli mintis: “Įdomu, o kaip ten dabar darbe? Ar sutartis patvirtinta? Ar visos sąlygos tiko? O jeigu  jie nerado ant mano stalo reikiamų dokumentų?..” Pavienės mintys virsta minčių spiečium. Ir viskas: dangus nebe toks žydras, ne taip skaniai kvepia žolynai, norisi susirinkus daiktus lėkt atgal į darbą...
Skaityti toliau...
 
Kaip užauginti tikrą vyrą, jei tėvo nėra šalia
2005 liepos 06
ImageVyro paskirtis šioje žemėje labai skiriasi nuo misijos, kuri skirta moteriai. Žinoma, gamtos duoti tik tam tikri polinkiai, o visa kita žmogus gauna iš gyvenimo, aplinkos, auklėjimo. Didžioji dalis informacijos apie pasaulį įsisavinama vaikystėje.Tai ne tik stebėjimas ir aplinkos vertinimas, vaikas priima informaciją visais kanalais – lytėjimu, uosle, klausa, skoniu. Berniukas  turi jaustis vyru ir atitinkamai elgtis.
Skaityti toliau...
 
Anytos klaidos
2005 birželio 29
ImageApie anytos ir marčios santykius nuo seno sklando daugybė juokelių: „anyta – velnio pramanyta“ ir pan. Vieni mano, kad anyta ir marti tiesiog negali būti geros viena kitai, kiti puola kaltinti vieną iš jų. Nei vienu, nei kitu atveju sielos ramybės nerasite. O kad ją surastumėte, siūlome jums paanalizuoti tipiškiausias tiek marčių, tiek anytų daromas klaidas.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 28 - 36 iš 57


REKLAMA