2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Grožis ir stilius
Grožis ir stilius
Koks maudymosi kostiumėlis man tinka?
2007 liepos 05
Ne viena moteris, išsimatavusi keliolika maudymosi kostiumėlių parduotuvėje, ima graužtis dėl  neidealios figūros, griebiasi dietos arba apskritai nusprendžia šią vasarą apsieiti be paplūdimio ir vandens malonumų. O juk idealia figūra gali pasigirti ne tiek jau daug moterų, gal jos tiesiog geriau žino, kas joms tinka? Gal ir jūs, žinodamos savo figūros tipą, ir kas jai labiausiai tinka, galėtumėte rinktis maudymosi kostiumėlį ne taip “skausmingai”?
Skaityti toliau...
 
Vasara – išbandymų metas plaukams
2007 birželio 21

Vasara – puikus metas atsiskleisti kiekvienos moters grožiui, tačiau karšti vasaros mėnesiai ne tik suteikia progą sužibėti, bet ir surengia tikrą egzaminą jūsų plaukams. Vasarą plaukai patiria saulės, vandens ir vėjo agresiją. Kad išsaugotumėte plaukų grožį ir sveikatą, turite juos apsaugoti.

Pirmiausiai pakalbėsime apie didžiausius jūsų plaukų „priešus“: saulę, vėją ir jūros druską.

Skaityti toliau...
 
2007-ųjų maudymosi kostiumėlių mada
2007 birželio 20


Tropiniai karščiai šiemet užklupo mus visiškai netikėtai. Staiga visos suskubome ieškoti maudymosi kostiumėlių, kad po karštos vasaros dienos galėtume atsigaivinti vėsiame vandenyje ir pasipuikuoti dailiomis kūno linijomis prieš savo brangiausius.
Kokie maudymosi kostiumėlių modeliai, spalvos ir raštai madingi šią vasarą?


Skaityti toliau...
 
Kosmetikos priemonių galiojimo laikas
2007 birželio 13
Kosmetika, kaip ir maisto produktai, turi savo galiojimo laiką. Kada jau būtinai turime keisti vieną ar kitą kosmetikos produktą? Kada kosmetika tampa pavojinga? Maskuojamosios priemonės, blakstienų tušas, skysti vokų šešėliai turėtų būti keičiami kas pusmetį; kreminės konsistencijos toninės priemonės – kas metus; lūpų blizgesys, lūpų dažai, skystas makiažo pagrindas, kreminė pudra – kas 2 metus; kontūriniai akių bei lūpų pieštukai, sausi skaistalai, kompaktinė pudra gali būti laikomi kosmetinėje iki 3 metų.

Skaityti toliau...
 
2007-ųjų vasaros aksesuarai
2007 birželio 12
Kad ir kaip gražiai apsirengtumėte, iki idealaus įvaizdžio jums trūks papildomų detalių – aksesuarų. Detalės moters garderobe dabar ypač svarbios, jei ne pačios svarbiausios. Būtent jos sukuria individualaus įvaizdžio efektą.
Parduotuvių lentynas užkariavo ryškios spalvos, gėlėti audiniai ir kosmo – futuristiniai fasonai. Todėl 2007-ųjų vasarą madingi tokie pat ryškūs, įsimenantys ir į akis iškart krintantys aksesuarai.

Skaityti toliau...
 
Kaip išsirinkti akinius nuo saulės?
2007 gegužės 20
Jei manote, kad akiniai nuo saulės tėra vasaros sezono aksesuaras, kurį galima nusipirkti bet kurioje gatvėje už kampo, toliau galite ir nebeskaityti. Nes anksčiau ar vėliau  (o greičiausiai – anksčiau) jūs apskritai nebegalėsite skaityti...
Akiniai nuo saulės turi iš tiesų apsaugoti akis nuo ultravioletinio spinduliavimo, antraip, „apgautas“ tamsinto plastiko, akies vyzdys nesusitraukia nuo šviesos ir akis gauna visą spindulių dozę.
Skaityti toliau...
 
Celiulitą įveikia šaukšto masažas
2007 balandžio 29
Garsus vokiečių gydytojas-kosmetologas Rene Koch įsitikinęs, kad atsikratyti raukšlių, celiulito ir vystančios odos gali padėti... įprastas šaukštas!
Ar girdėjote apie šaukšto teoriją ir masažą? Šiam masažui tinka bet kokie šaukštai, tačiau geriausia būtų rinktis sidabrinius ar melchiorinius. Pagal poreikius, šaukštą galima atvėsinti, sušildyti ar net aromatizuoti. Masažuojamas ne tik veidas, bet visas kūnas. Ypatingų įgūdžių šaukšto masažui nereikia.
Skaityti toliau...
 
Balerinų bateliai – ne tik šokėjoms!
2007 balandžio 25
Balerinų bateliai – jau seniai nebėra tik įgeidis toms, kurios vertina ypač patogią avalynę, kurią gali “apsiauti ir lėkti”. Šią vasarą bateliai “balerinos” taps pagrindiniu madingos avalynės sezono modeliu. Tad žvilgterėkite į šiuos batelius atidžiau: kokie maži ir dailučiai!
Jei ir jūs vaikystėje troškote tapti baleto šokėja, bet mama nesutiko, tai šiemet atsigriebsite – mada suteiks galimybę realizuoti gražiausią vaikystės svajonę!
Skaityti toliau...
 
Manikiūras 2007: trumpa ir ryšku
2007 balandžio 22
Iš tiesų nedaug moterų gali pasigirti idealiomis rankų formomis. Mums visą laiką atrodo, kad pirštai trumpoki arba per ilgi, per stori ar per daug kaulėti. Mes nuolat nepatenkintos nagų būkle. Juos veikia ir buitis, ir mūsų mityba, ir pavasarinis vitaminų trūkumas.
Kaip ir viskas šį mados sezoną, manikiūras pasižymi įvairove, nors jam ir nubrėžti tam tikri rėmai. Šį pavasarį nesistenkite užsiauginti kuo ilgesnių nagų ir neskubėkite jų prisiauginti.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6

Rezultatai 1 - 9 iš 47


REKLAMA