2018 02 21, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Moliūgas ant Helovino stalo
2009 spalio 29

Daugelis europiečių bei amerikiečių spalio 31-osios naktį švęs Vaiduoklių šventę - Heloviną (angl. Halloween), arba visų šventųjų išvakares.
Helovinas – tai išdaigos, vakarėliai, persirengėliai  ir būtiniausias šventės atributas – moliūgas!
Iš moliūgo pagaminti patiekalai ne tik labai gardūs, bet ir naudingi. Dietologai moliūgą tituluoja daržovių karalium ir vadina delikatesu. Šiame produkte gausu vitaminų: A, C, D, PP, taip pat B grupės vitaminų ir tokio reto vitamino T!
Supermamoms siūlome  Helovino šventiniam stalui  pagaminti gardžių ir sveikų patiekalų iš moliūgo:

 

Skaityti toliau...
 
Karjera ar vaikai: kas svarbiau?
2009 spalio 14

Kartais vardan aukštesnio karjeros laiptelio paaukojama labai daug. Dėl to labiausiai kenčia karjeristų vaikai.  Mokslininkai skambina pavojaus varpais: apklausę daugiau nei  2000 dirbančių  vyrų bei moterų, suskaičiavo, kad su savo vaikais jie praleidžia tik 45 minutes per savaitę. Paprastai daugiau laiko pokalbiams ir žaidimams skiriama savaitgaliais, o darbo dienomis tam laiko nebelieka. 30 proc. vaikų bent du kartus per savaitę nueina miegoti taip ir nepasimatę su dirbančiais tėveliais. 20 proc. šeimų pusryčiauja, pietauja ir vakarieniauja kartu tik 1-2 kartus per savaitę. 28 proc. vaikų sekmadienis yra vienintelė diena, kai gali papietauti kartu su tėveliais.

 

Skaityti toliau...
 
20 patarimų „žalioms“ vairuotojoms
2007 rugpjūčio 06
1. Pasibaigus vairavimo kursams 5–6 kartus pavažinėk su profesionalu, į sodą ar į darbą porą kartų nuvažiuok kartu su vyru, draugu ar pažįstamu – gerai vairuojančiais žmonėmis, o tada sėskis prie vairo pati. Kad pradėtum važinėti – reikia tiesiog imti ir sėsti prie vairo bei važiuoti.
Skaityti toliau...
 
Vaikų kambario spalvos
2007 rugpjūčio 03
Sakoma, kad namuose ir sienos padeda. Bet ar visi esame girdėję apie tai, kad vaikų savijauta priklauso nuo gyvenamosios vietos ir joje esančių daiktų spalvos?
Po dvejus metus Baltimorės mokyklose trukusio eksperimento paaiškėjo, kad spalvinė aplinka veikia moksleivių elgesį ir mokymosi rezultatus – pastarųjų rodiklis geresnis, kai patalpų sienų spalva pasirinkta racionaliai.
Skaityti toliau...
 
Kur mus veda mūsų baimės, arba kodėl moterų požiūris į kreditą yra kitoks?
2007 liepos 27
Kas užšifruota mūsų sąmonėje
Pasak psichologės-psichoterapeutės Elonos Ilgiuvienės, vyrai ir moterys turi skirtingas baimes. Viena jų, labiau būdingų moterims, yra susijusi būtent su saugumu. „Moterys jautresnės ir finansiniam, ir fiziniam saugumui, taip pat – tarpasmeninių santykių patikimumui. Jos labiau nei vyrai nerimauja dėl galimo išnaudojimo, labiau bijo pasenti ir daugiau nerimauja dėl vaikų gerovės“, – sako psichologė. Jos žodžius patvirtina birželio mėnesį SEB Vilniaus banko užsakymu atliktas „TNS Gallup“ tyrimas apie tai, ko labiausiai bijo kreditą imantys žmonės.
Skaityti toliau...
 
Uogos vaiko valgiaraštyje
2007 liepos 04
Vasara – uogų ir šviežių vitaminų metas. Už ką uogos taip vertinamos? Manoma, kad jose esama praktiškai visų vitaminų. Nors, tai nėra visiška tiesa. Daugiausiai uogose yra vitamino C, b karotino, folio rūgšties ir dar keliolika vitaminų. Išimtis – šaltalankio uogos – jose iš tiesų yra beveik visi žinomi vitaminai. Kita vertus, uogose yra cukrų, bioflavonoidų, pektino, organinių rūgščių, mineralinių druskų. Visos šios medžiagos yra būtinos vaiko organizmui, kaip ir vitaminai. Kiek ir kokių uogų galima duoti vaikams?
Skaityti toliau...
 
Vaikas ir augintinis: nustatome bendravimo taisykles
2007 birželio 26

Visi puikiai žino, koks geras draugas vaikui gali būti augintinis, ypač, jei vaikas šeimoje – vienas. Beveik visi mažyliai domisi gyvūnėliais, myli ir trokšta jais rūpintis. Tačiau specialistai pataria įsigyti gyvūną tik tada, kai vaikui sueis 6 metai. Būtent tokio amžiaus vaikai ima įsisąmoninti, kad gyvūnas – tai ne žaisliukas, kad jis, kaip ir žmogus, gali jausti skausmą, džiaugsmą ir liūdesį.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 1 - 7 iš 63


REKLAMA