2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Kad krizė neišskirtų
2009 spalio 16

Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė ne tik apkarpo šeimos pajamas, bet ir patikrina, ar poros santykiai vis dar tvirti. Sunkmetis arba užgrūdina ir sustiprina, arba pašlijusius santykius sugriauna galutinai. Šiandieninė situacija – tikras jausmų išbandymas.
Nėra pinigų – neliko ir meilės?
Šeimai, kurioje iki šiol abu partneriai savo uždarbio dalį skirdavo bendroms šeimos reikmėms, o likutį išleisdavo savo poreikiams,  sunkmetis gali būti pražūtingas, jei vienas partnerių neteko darbo, ar kitas dabar privalo jį išlaikyti?

Skaityti toliau...
 
Nuobodulys - peilis poros santykiams
2009 spalio 15

Ne paslaptis , kad lekiant metams, poros santykiai keičiasi, jausmai blėsta. Tačiau galima rasti ir „meilės iki grabo lentos“ pavyzdžių. Specialistai tvirtina, kad tvirtiems aistringiems santykiams labai svarbus sąmoningas nusiteikimas ir nesibaigiančio meilės romano būsena.
Neseniai atlikto tyrimo duomenys (publikuoti žurnale Psychological Science ) rodo, kad tos poros, į kurių lovą nuobodulys atslinko maždaug po 7-erių kartu praleistų gyvenimo metų, po 16 metų jaus dar didesnį nepasitenkinimą.

 

 

Skaityti toliau...
 
Kodėl atostogaudami partneriai pykstasi?
2007 gegužės 30
Mes su tokiu užsidegimu planuojame atostogas, ruošiamės joms, lyg antrajam medaus mėnesiui, o kelionėje imam ir susipykstam su savo partneriu… Toliau viskas klostosi ne pagal planą, o partneris kelia tik susierzinimą ir galvos skausmą. Ką apie tai sako psichologai? Tai tipinė situacija. Diena po dienos jūs plėšotės tarp darbų, buities ir vaikų priežiūros, laukdami išsvajotų atostogų, ir šeima atrodo sutaria gana gerai. Nors kiekvienas gali būti kažkuo nepatenkintas, ir nuo kažko pavargęs.
Skaityti toliau...
 
Kaip nesugadinti savo vestuvių?
2007 gegužės 08
Pavasaris, vasara – vestuvių metas. Organizuoti vestuves nelengva. Daugelis jaunųjų kartų vis kartoja tas pačias klaidas, gražią šventę paversdami kažkokia tarpine išleistuvių vakaro ir išgertuvių kaime variacija. Draugų svita spontaniškai atsirenka keletą tradicijų: jaunosios pagrobimą, keliaraiščio ir puokštės metimą ir pan. O juk vestuvės turi būti linksma šventė! Štai didžiausių klaidų sąrašas, kurių neturėtumėt kartoti ruošdamiesi vestuvėms:
Skaityti toliau...
 
Sėkmingi santykiai per atstumą. Įmanomi?
2007 balandžio 18
Ne kiekviena pora ryžtasi tokiam žingsniui, tačiau vis dažniau geresnis uždarbis ar mokslai užsienyje arba kitame šalies kampelyje priverčia juos kurį laiką bendrauti per atstumą. Jei jūsų antroji pusė gyvena už šimtų kilometrų, jei pradedate galvoti, kad tolimesni santykiai nebeįmanomi, pagalvokite dar kartą. Mums dažnai peršamas stereotipas, kad „laimingos pabaigos“ santykiuose per atstumą negali būti, ir kad visi jie baigiasi skyrybomis.
Skaityti toliau...
 
Šeimyninio gyvenimo atradimai
2007 balandžio 15

Jūs kartu jau keletą metų – ir tai jau mažytis gyvenimas, kai atrodo, kad nieko artimesnio už vyrą neturite. Jau galite atspėti, apie ką jis dabar galvoja, o jei būtent taip juokauja, vadinasi yra puikiai nusiteikęs. Bet iš tiesų jūsų gyvenimas tik prasideda! Dabar jūsų laukia keletas įdomių atradimų.
1. Jis pasikeitė. Išmėtyti ant grindų dėvėti drabužiai ir keisti įpročiai, pavyzdžiui, pieniška sriuba valgoma su duona, jau nieko nestebina – „plaukiojom, žinom“. Bet staiga imate pastebėti savybes, kurių anksčiau nematėt.

Skaityti toliau...
 
Kodėl poros nebesituokia?
2007 vasario 22
Nesusituokusių, bet kartu gyvenančių porų procentas įvairiose šalyse nuolat auga. Tokia tarpusavio santykių forma jau tapo norma, savotišku gyvenimo būdo stiliumi. Aplinkiniai pamažu tai ėmė priimti kaip adekvatų reiškinį. Galbūt šią „madą“ išprovokavo progresas ir išaugusios karjeros moterų ambicijos? Gal vis greitėjantis gyvenimo tempas? Turbūt kiekviena pora turi savų priežasčių, dėl kurių nesusisaistė santuokos įžadais, todėl čia paminėsime tik keletą dažniausiai pasitaikančių.
Skaityti toliau...
 
Mylėti iš naujo
2007 vasario 13
Daugelis porų, pragyvenę kartu ne vienerius metus, prisipažįsta, kad ankstesnės aistros nebėra, kad mylisi vis rečiau, trūksta naujų potyrių. Viskas taip pažįstama ir vienoda. Gal visiems taip?
Pasirodo, ne. Ne viena pora, išgyvenusi panašią krizę, sugeba aistringai mylėti iš naujo. Štai keletas seksologų, psichoterapeutų ir sutuoktinių, „turinčių stažą“, patarimų:
Skaityti toliau...
 
Būti žmona
2007 vasario 08
Taip mylėjo, taip mylėjo - ir staiga nebemyli! Ar galima apsieiti be to „staiga“? Ir iš kur atsiranda tas bjaurus „staiga“...  Regis žinau, kaip reikia būti žmona. Bet apie viską paeiliui:
1. Kuriu jaukumą, bet ne skrandžiui ir kūnui!
Atrodo kad visos merginos tekėdamos yra įsitikinusios, kad vyrui reikia suteikti komforto. Ir puola nuo pat pradžių šveisti, plauti, gaminti, lyginti.... Vis dėlto, dauguma jų išsiskiria. Išvada: ne toks jau svarbus tas skrandžio-kūno komfortas šeimyninio gyvenimo sėkmei.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 1 - 9 iš 152


REKLAMA