2018 04 25, Trečiadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Atsakomybės apribojimas Spausdinti El. paštas
2004 birželio 25

Svetainės www.supermama.lt specializacija - žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas vaiko priežiūros ir tėvų gyvenimo klausimais.

Forumo kaip Supermamos svetainės dalies (http://www.supermama.lt) tikslai - pasikeitimas patirtimi, klausimų susijusių su vaikų priežiūra ir tėvų gyvenimu aptarimas ir sprendimas. Forumo darbe gali dalyvauti bet kuris lankytojas, sutinkantis su šiuo dokumentu ir Forumo Taisyklėmis.

Forumas yra privati forumo savininkų nuosavybė. Jo darbo taisykles nustato pats Forumo Savininkas ir Administratorius, kadangi turi į tai pilną teisę. Jūsų dalyvavimas Forume automatiškai numato sutikimą su šiomis taisyklėmis.

Visa medžiaga esanti Forume atspindi išimtinai jos autorių nuomonę. Forumo Administracija neužtikrina medžiagos išsamumo, naudingumo ir teisingumo. Už straipsnių, komentarų, konsultacijų ir forumo diskusijų panaudojimą atsakingas pats forumo ir tinklapio vartotojas.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią Jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi www.supermama.lt svetaine, naudojate išimtinai savo nuožiūra bei rizika.

Supermama.lt neatsako už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys ir kuri galėjo tiesiogiai ar netiesogiai atsirasti kaip supermama.lt portale pateiktos informacijos padarinys.

Forumo administracija nekontroliuoja forumo dalyvių paskelbtos informacijos turinio ir neatsako už jį.
Visa atsakomybė už supermama.lt portale pateiktos informacijos teisingumą ir atitikimą Lietuvos Respulikos teisės aktams tenka informaciją pateikusiam asmeniui/forumo dalyviui.
Informacija apie prieštaringą informaciją paskelbusį asmenį gali būti suteikta tretiesiems asmenims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Forumo Administracija saugo konfidencialią vartotojo informaciją paslaptyje, bet tai gali negalioti dalyvių grubiai pažeidžiančių Taisykles atžvilgiu. Šiuo atveju bet kuri prieinama informacija gali būti panaudota sprendžiant klausimą apie dalyvių elgesį ir jo buvimo Forume tikslingumą, ypač jei to reikia kad užtikrinti kitų dalyvių saugumą. Be vidinių priemonių, Administraciją gali pasitelkti teisėsaugos organus bei interneto tiekėjus priklausomai nuo Taisyklių pažeidimo sunkumo ir formos.

Administracija taip pat pasilieka teisę viešai paskelbti apie tokių veiksmų rezultatą (išskyrus privačią informaciją) tuo atveju, jei mano, kad tai reikšminga Forumui.

Supermama.lt administracija turi teisę savo nuožiūra naudotis visa narių pateikta informacija, kurią nariai pateikia atlikdami registraciją, o taip pat kitais būdais supermama.lt forume sukaupta informacija apie narį.

Naudodami Forumą ir jame pateikiamą medžiagą bet kuria forma, Jūs tuo pačiu sutinkate su šiame dokumente paskelbtomis sąlygomis. Jeigu jums nepriimtinos šio dokumento sąlygos, Jums derėtų nedelsiant atsisakyti dalyvauti Forume ir nenaudoti jame esančios medžiagos.

Supermamos Forumo Administracija pasilieka teisę redaguoti, perkelti ir šalinti bet kurias žinutes savo nuožiūra. Administracija pasilieka teisę blokuoti prieigas atskiriems dalyviams savo nuožiūra be jokių perspėjimų.

Svetainės ir Forumo www.supermama.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Administracija gali daryti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu.
 
< Atgal   Pirmyn >


REKLAMA