Jai negalima dažyti ir kirpti plaukų, šūkauti, išsigąsti, kilnoti rankų ir t.t. Kas tai – siaubo filmo herojė? Ne, tiesiog ji laukiasi!
„Pavojai“ jos tyko kiekviename žingsnyje. Baisu. O gal neverta paisyti nėštumo prietarų? Nors, kai kurių laikydamasi, ji palengvina sau gyvenimą.


Negalima kirpti plaukų. Puikus prietaras, jei jau seniai svajojote užsiauginti ilgus plaukus. Paprastai, besilaukiančioms plaukai auga itin gerai. Bet jei jus erzina klaikiai atauginėjanti šukuosena ir į akis nuolat lendantys kirpčiai, pagalvokite, kas jums svarbiau: liaudies prietaringumas, ar nuosava nervų sistema? O nervų jums dar prireiks, patausokite!

Negalima pačiai pirkti kraitelio iš anksto. Jei tikite šiuo prietaru, kraitelį jums supirks artimiausi giminaičiai. Ar pasitikite anytos, mamos ir vyro sugebėjimais? Ar tikrai jie išrinks tai, ko reikia? Tuomet atsipalaiduokite. Optimalus variantas – parodykite pirštu vyrui tai, ko reikia, ir tegu perka jis. O jūsų sąžinė bus rami.

Negalima plauti langų. Jei išplovėte langus ir pakabinote užuolaidas – jau greit gimdysite. O gal tai tiesiog „lizdelio sukimo“ instinktas? Organizmas nujaučia, kad didžioji diena jau artėja.

Negalima aukštai kelti rankų. O šis prietaras pirmajame nėštumo trimestre yra naudingas. Paklausykite jo.

Na, o visokie patarimai: „nesiūk sagos – vaikas gims su apgamu“ ir pan. – puikus būdas tinginėlėms išvengti nemėgiamo darbelio...

Negalima būti minioje. Senovėje nėščios moterys nebuvo pageidaujamos masinio žmonių susibūrimo vietose (vestuvės, laidotuvės, krikštynos ir pan.). Jei pažiūrėtume į šį prietarą blaiviai, jis iš dalies teisingas. Ten, kur minia – mažai oro, daug triukšmo ir emocijų, o svarbiausia – virusinių infekcijų. Ar jums to reikia?

Negalima sakyti gimdymo datos. Jei nesinori paskutinę savaitę sėdėti su įkaitusiu nuo skambučių telefonu prie ausies („Ar jau?“), pasistenkite neišplepėti visiems tikslios gimdymo datos. Mūsų senoliai taip pat manė, kad ne visiems reikia žinoti apie šio įvykio terminus.

Negalima valgyti einant. Be abejo, valgyti atsisėdus už stalo ir smulkiai sukramtyti sveiką maistą yra patogiau. Tad šis prietaras – išmintingas patarimas. Beje, kai užsinorite „kažko ypatingo“, prisiminkite, kad nuo seno nėščiosios prašymus stengtasi vykdyti. Antraip „gali pelės namus užpulti“! Galite smagiai manipuliuoti šiuo prietaru ir pagąsdinti artimuosius.

Negalima šūkauti. Senovėje manyta, kad prie nėščios moters negalima bartis, šaukti ir garsiai kalbėti. Dabar sakome: nėščia moteris turi mėgautis tik gražiais dalykais, tuo, kas džiugina jos akis. Ir tai visai ne prietaras, o kongenialus sutirštinimas. Galite tuo tikėti pati ir įtikinti kitus!

Negalima įžeisti, „nes kandys drabužius sukapos“. Dėl visa ko galite pajuokauti taip su žmonėmis, kurie gerokai jums įkyrėjo su savo patarimais ir nuomonėmis...