{mosimage}Liaudies patarimai tiems, kam nepavyksta pradėti kūdikio:
Pradedant kūdikį svarbu viskas, net ir veiksmai prieš bei po lytinio akto. Rekomenduojama nesiimti jokių specialių priemonių (apsiplovimų higieniniais prausikliais ir pan.), nes kiekvienos moters mikroflora savita, nereikia kištis ir keisti pH lygio makštyje, kad nepakenktumėte spermai.

Po lytinio akto neverta skubėti stotis ir bėgti į vonios kambarį. Geriausia pagulėti ant šono ar palaikyti aukštai pakeltas kojas. Beje, pozos pasirinkimas priklauso nuo gimdos ypatybių ( jei dviragė – dubenį kelti aukščiau, jei užlinkusi, pasisukti ant šono į užlinkimo pusę ir t.t.). Svarbiausia – pakelti aukščiau dubenį ir neleisti spermatozoidams ištekėti lauk. Aišku, vaizdelis iš šalies kelia juoką, tačiau  ir džiaugsmas, sėkmingai pastojus, bus ne mažesnis. Rekomenduojama mylėtis rytais, dieną, kai vyrai turi daugiausiai fizinių jėgų, o spermatozoidai – subrendimo.
 
Gyvenimo būdas. Stenkitės nepriaugti daug svorio. Kuo būsite arčiau savo idealaus svorio pagal viso kūno parametrus, tuo geriau, nes tai turi įtakos ovuliacijoms.

Gydomasis masažas. Taškinis gydomasis masažas padeda ne tik sumažinti skausmus, sukeliamus menstruacijų, bet ir normalizuoja vidaus organų veiklą. Nepamirškite, kad pilvo skausmams turi įtakos ir neteisinga laikysena sėdint prie darbo stalo, kompiuterio, ir netinkamas gyvenimo būdas (menka fizinė veikla, nereguliari mityba).

Gėlių energetika. Patalpose, kur miegate ir leidžiate daug laiko nerekomenduojama laikyti daug augalų, ypač kaktusų ir gėlių smailais lapais. Gėlės apvaliais lapais spinduliuoja teigiamą energiją. Pavyzdžiui, fikusas turi aktyvinamąjį poveikį, suteikia džiaugsmo, optimizmo ir harmonijos. Jis pagreitina formaldehido pašalinimą iš oro. Taip pat sugeria ir kitas kenksmingas medžiagas, pvz., ksilolą, toluolą ir amoniaką. Be to, fikusai gerai drėkina orą.

Nėštumas prasideda nuo galvos. Valdykite savo protą. Psichoterapeutai neretai nustato „psichogeninio“ nevaisingumo diagnozę, kai  žmogus „užsiciklina“ dėl savo problemos ir gyvena nuolatiniu laukimu, labai stipriai išgyvena ir nusivilia kaskart nepasisekus pastoti. Prisiminkite močiučių patarimą – pasikraukite teigiamos energijos bendraudamos su aplinkinėmis nėščiosiomis. Dar padeda aktyvus gyvenimo būdas (sportas, bendravimas su bičiuliais, sanatorijos), aplinkos pakeitimas. Harmoningos mintys  ir jausmai veikia net ir kraujotaką. Neeikvokite jėgų neigiamoms mintims ir kitų žmonių problemų sprendimui!

Šiek tiek nustumkite į šalį karjeros siekius: nuolatinė įtampa ir darboholizmas kenkia mėginimams pastoti. Įsitempimas nėra idealiausia būsena pradėti kūdikį. Kiekvienas organizmas turi savitą cikliškumą, savas sėkmingas ir nesėkmingas fazes. Vienas reikia iškęsti, apie kitas paprasčiausiai pamiršti. Organizmas nuolat keičiasi, galbūt tai, ko negalėjote vakar, galėsite rytoj. Tik nereikia manyti, kad visoms jūsų sutiktoms moterims, kurios turi vaikų, viskas ėjosi kaip iš pypkės. Kiekviena turi savą istoriją. Tikėkite, kad viskas bus gerai. Dažniau siųskite žodžius būsimam kūdikiui: „Aš myliu tave, aš laukiu tavęs“.

Šaltinis: medportal.ru