Tai ne pokštas! Būna ir tokių. Kai ką valgydami ne tik nepriaugame papildomo svorio, bet ir deginame nereikalingus riebalus!
Greipfrutas   Tyrimais patikrinta: jei reguliariai, kiekvieno valgio metu išgersite 150 gramų greipfruto sulčių arba suvalgysite pusę šio vaisiaus, vidutiniškai per 2 savaites atsikratysite 2 kilogramų. Greipfrutas turi savybę – sumažinti insulino kiekį bei alkio jausmą.


Kuo mažiau Jums norisi užkrimsti - tuo mažiau kalorijų suvartojate, organizmas eikvoja jau sukauptas kalorijas ir svoris krinta. Jei nepatinka greipfruto vaisius, galite spausti jo sultis ir maišyti jas su kitų vaisių sultimis. Taip tik sustiprinsite savo imunitetą ir apvalysite organizmą.

Žalioji arbata

Žalioji arbata ne tik stabdo senėjimo procesus, mažina vėžinių susirgimų galimybę, reguliuoja kraujospūdį, cholesterolio kiekį kraujyje, bet ir teigiamai veikia medžiagų apykaitos procesą. Manoma, kad 5 žaliosios arbatos puodeliai per dieną padeda atsikratyti apie 70-80 kalorijų. Neblogai, ar ne?

Aštrūs patiekalai

Dievinate aštrius valgius? Puiku! Aštrūs prieskoniai padeda deginti riebalus, nes priverčia organizmą išprakaituoti, suaktyvina širdies veiklą, o tai pagreitina ir medžiagų apykaitą. Tačiau yra vienas „bet“: jei valgysite aštrius bulvių traškučius, ar aštrius kepinius – vargu ar sulieknėsite.

Neriebūs pieno produktai

Šie produktai ne tik aprūpina jūsų organizmą kalciu, bet ir padidina hormono kalcitriolio gamybą. Tai hormonas, priverčiantis ląsteles deginti daugiau riebalų. Todėl būtinai praturtinkite savo dietą neriebiais pieno produktais.

Vanduo

Jei suvartojate per mažai skysčių, ypač gryno vandens, viršsvorio atsikratyti žymiai sudėtingiau. Nes vandens trūkumas organizme sulėtina medžiagų apykaitos procesą, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje, darosi silpna, sukasi galva.

Cinamonas

Tyrimais patvirtinta: ketvirtadalis arbatinio šaukštelio cinamono prieskonių, suvartotų kartu su maistu, padeda žymiai efektyviau įsisavinti cukrų ir kartu sumažinti jo kiekį kraujyje. Tai esminis momentas! Nes aukštas cukraus kiekis kraujyje padeda kauptis riebalams. Cinamoną, kaip natūralų saldiklį, galite vartoti vietoje cukraus!

Baltymai

Baltymai - būtini kiekvienos organizmo ląstelės komponentai. Jie yra raumenų masės pagrindas. Kuo turite daugiau raumenų – tuo daugiau riebalų sudeginate (net jei ir ilsitės). Be to, baltymų įsisavinimui prireikia žymiai daugiau kalorijų, nei įsisavinant riebalus ar angliavandenius. Baltyminis maistas padeda jums deginti riebalus. Geriausias proteinų šaltinis – vištienos krūtinėlė, žuvis, kiaušinio baltymas, kalakutiena.


Šaltinis: bt-lady.com.ua