{mosimage}Plonytė talija, plokščias pilvukas, plonos kojos, puiki laikysena – ar ne apie tai svajojate? Užteks svajoti ir pavydėti Dž.Lopez! Atėjo metas įgyvendinti savo svajones ir tapti nuostabia dama, stulbinančia nepažįstamąja, gundančia širdžių ėdike bei poetų įkvėpėja viename asmenyje.  Kaip? Be abejo, fitneso pagalba!
Fitnesas jau seniai ne prabangos dalykas, jis tapo kiekvienos, besirūpinančios sveikata ir figūra, moters gyvenimo stiliumi. Po paskaitų nueiti į step-aerobiką, ar po darbo dienos užsukti į rytietiškų šokių treniruotę yra taip pat įprasta, kaip išsivalyti dantis ar pasidaryti manikiūrą. Jei tu iki šiol dar nesimokei šokti flamenko, netreniravai preso su kamuoliais, tuomet veikiausiai turi mažiausiai 5 priežastis to nedaryti.

Iš tiesų tai tėra tavo aptingusios sąmonės atsikalbinėjimai, kuriuos lengva įveikti. Netiki? Išsiaiškinkim!

Priežastis 1: “toli ir nepatogu privažiuoti”.
Apsidairyk aplink, atkreipk dėmesį į iškabas pakeliui iš darbo į namus, ar į skelbimų lentą mėgiamame prekybos centre. Netoliese atsiras bent 5 fitneso klubai. Beliks tik pasirinkti – lankyti šeipingą priešais namus esančioje mokyklos sporto salėje, ar madingame sporto klube prie tavo darbo.

Priežastis 2: “neturiu laiko”.
Kam gudrauti? Tu juk gali paaukoti 2 mėgiamos telenovelės serijas per savaitę dėl savo sveikatos ir grožio. Tuomet nebereiks pavydėti melodramų gražuolėms, o kolegės ir draugės mirs iš pavydo, kai vakarėliuose pasirodysi seksualiais pilvuką atidengiančiais drabužiais.

Priežastis 3: “ chroniško nuovargio sindromas”. 
Siaubingai pervargsti darbe? Kaltas sėslus gyvenimo būdas, mieloji! Būtent fitneso treniruotės gerina darbingumą, didina atsparumą stresui ir sugrąžina gyvenimo džiaugsmą. Be fitneso neapsieisi.

Priežastis 4: “sveikata neleidžia”.
Turi sveikatos problemų? Na kokios tai gali būti problemos? Jei jauti stuburo skausmus ar sąnariuose, labai padės ne jėgos, o kitos fitneso programos (light-fitness), specialiai sukurtos naujokams bei tiems, kuriems netinka kardiotreniruoklių krūvis. Tai padės dailinti figūrą ir nekenks sveikatai.

Priežastis 5: “negaliu sau leisti tokios prabangos”.
Manai, kad šis užsiėmimas ne tavo kišenei? Šiuolaikiniuose klubuose yra numatyta įvairių apmokėjimo programų, tad išsirinksi sau tinkamiausią. Idealus variantas namų šeimininkėms, studentėms – apsilankymas klube dienos metu. Tuomet ir žmonių mažiau, ir pigiau, ir treneris skirs tau daug dėmesio.

Paskutinė priežastis, ar  kliūtis – “neturiu kompanijos”.
Nesiginčysim, su draugija ir kelias į sporto klubą neatrodo toks ilgas, ir treniruotės atrodo linksmesnės, ir sportinis azartas atsiranda. Bet taip yra tik tuo atveju, jei tavo draugė yra disciplinuota sveiko gyvenimo būdo fanatikė, o ne tokia pati tinginė kaip ir tu. Ji turėtų užkrėsti tave savo energija, sekti, kad nepraleistum nė vienos treniruotės. Priešingu atveju, jūsų treniruotės kartas nuo karto bus pakeičiamos filmo žiūrėjimu, ar iš solidarumo, praleisi treniruotę dėl draugės ligos ir kai jai nebus nuotaikos. Tokių dienų per savaitę gali būti 5, O savaitgalio juk negadinsi stepo žingsneliais ir hantelių kilnojimu! Žodžiu, apie fitnesą gali ir pamiršti, kaip ir apie plonytę taliją, įtrauktą pilvuką, stangrią krūtinę, plonas kojas, sveiką raudonį ir pakilią nuotaiką.

5 priežastys pradėti sportuoti:

Tu pasijusi laiminga. Sportuojant organizme atsiranda malonumo, pasitenkinimo suteikiančių hormonų. Tuomet žiemos depresija, šaltis, metinė ataskaita, transporto kamščiai atrodys tik mažmožiai.

Labiau pasitikėsi savimi. Labiausiai savimi patenkinta būnu tuomet, kai po intensyvios treniruotės skubu į rūbinę, nusimetu sportinius batelius, įlendu į aptemptus džinsus (kurie dar prieš 2 mėnesius buvo per siauri). Ir kokia būsi graži, kai tavo skruostuose žais raudonis, o užpakaliuką puošia žavios kelnaitės su juostele, o ne “Bridžiuos Džuons” stiliaus aptempiantys pantalonai. Grožis – ne dovana, o reguliarus darbas, leisiantis pajusti savo vertę ir turėti idealias kūno linijas.

Tapsi “sexy girl”. Rytietiškas šokis kaitina vyro vaizduotę. Pilvo šokį įvaldžiusi moteris tampa tokia seksuali, kad aplinkiniams vyrams “nuvažiuoja stogas”. O mylimas vyras apskritai nieko aplink nebemato. Šiandien praktiškai kiekviename aukšto lygio sporto klube mokoma šokti pilvo šokį.  Kodėl neišbandžius to magiško šokio ir nepadarius siurprizo savo vyrui?

Greit Pavasaris, Nauji metai ir pan... Įvairias šventes norisi sutikti visame gražume. Daugumoje fitneso klubų jau yra specialių intensyvių programų “ruošiamės šventėms”, “žiemos šokoterapija” ir t.t. Jos sukurtos toms, kurios nori pasitempti ir sustiprinti tai, ką norės pabrėžti, apnuoginti, išryškinti.

Tapsi žvaigžde šokių aikštelėje. Įvaldžiusi šiuolaikinių šokių techniką, atsidursi aplinkinių vyrų dėmesio centre visuose vakarėliuose. Sakoma, kad apie moters seksualumą galima sręsti iš to, kaip ji šoka, kokie laisvi jos judesiai ir ar ji jaučia malonumą tai darydama.

Kas pasakė, kad fitnesas nuobodus? Tegu ją celiulitas, tą melagę! O mes tuo tarpu pasimokysim dar keletą šokio judesių,  padailinsim kūno linijas ir sugundysim keletą pačių gražiausių planetos vyrų. Jie neatsispirs mums – sportiškoms optimistėms gražuolėms!

Šaltinis: divnet.ru