Vidutiniškai, moterys, prižiūrinčios vaikus namuose, prie televizoriaus praleidžia nuo 2 iki 4 val. per dieną. Siūlome paprastų pratimų programą, kurią moterys gali atlikti žiūrėdamos TV, ir tuo pačiu stiprindamos savo sveikatą bei dailindamos figūrą. Kasdienis televizoriaus žiūrėjimas nėra būtinybė, tai tiesiog žalingas įprotis. Nesijaudinkite, televizoriaus išmesti nereikės. Atlikdamos šiuos pratimus, stiprinsite raumenis ir lieknėsite neatsiplėšdamos nuo ekranų.


Iš pradžių, keletas naudingų rekomendacijų:


• Iš jūsų akiračio turi išnykti visi maisto produktai;
• Jei užsiimsite rankdarbiais (mezgimu, siuvinėjimu ir t.t.), mintys nesisuks vien apie maistą;
• Per kiekvieną reklaminę pertraukėlę iš visų jėgų įtempkite sėdmenų, šlaunų arba rankų raumenis ir neatsipalaiduokite iki vieno reklaminio vaizdo pabaigos. Jau po keleto savaičių pajausite sustiprėjusius raumenis;
• Įvairovė. Per kiekvieną reklaminę pertraukėlę vis keiskite pratimus ir krūvį taip, kad dirbtų vis kitos raumenų grupės. Atlikite 5-6 skirtingus pratimus ir vėl grįžkite prie pirmųjų. Na, o jei turite probleminių kūno vietų, skirkite joms dvigubai daugiau laiko.
Jei mėgstate žiūrėti pokalbių laidas, turbūt pastebėjote, kad jose dažnai nuskamba tos pačios tradicinės frazės, kurias ištaria laidos vedėja/-as tam tikru momentu. Išgirdusi tą frazę, atlikite kokį nors pratimą. 
• Bet kokio TV šou ar filmo metu sportuokite maždaug 30 min. (sudeginsite 225 kalorijas). Kad įsigilintumėte į rodomą siužetą, treniruotė padalinta į intervalus, o pertraukėlių metu patariama energingai žingsniuoti. Kad rezultatas būtų stabilus, pratimus atlikti reikėtų ne rečiau kaip 3 kartus per savaitę;
• Dėmesio! Pratimus darykite lėtai, kad raumenys gautų kuo daugiau krūvio;
•  Apšilimas. 5-6 kartus apsukite ratu rankas, ir tiek pat kartų atsipalaidavę pakilnokite (ne per aukštai) kojas. Galima pašokti pagal TV reklamos muziką.

Pirmoji pratimų grupė:

- Žingsniuokite vietoje, keldama kelius iki talijos lygmens, energingai mojuokite rankomis;

- Kol rodoma reklama, stovėdama išsitieskite, per kelius kojos vos sulenktos. Vieną koją tieskite į šalį, pėdą šiek tiek pakelkite nuo žemės, o visą svorį perkelkite ant kitos kojos. Neištiesinusi kelių, į šalį tieskite kitą koją, pėdą pakelkite nuo žemės neaukštai (po 15 kartų į abi puses). Kartokite šį pratimą 3 kartus.

Antroji pratimų grupė:

- Energingai žingsniuokite vietoje;

- Reklama. Pakelkite rankas į viršų. Kiekvienoje rankoje laikykite po mineralinio butelį, arba sunkesnę knygą.
Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje, keliai šiek tiek sulenkti. Pakelkite rankas  (delnai atsukti į priekį) iki pečių lygio ir vėl nuleiskite (15 kartų). Pratimą kartokite 3 kartus.

Trečioji pratimų grupė:

- Energingai žingsniuokite vietoje;

- Reklamos metu atsigulkite ant žemės, sulenkite kojas per kelius, pėdos klubų plotyje. Rankų didieji pirštai turi būti priglausti prie smilkinių, tačiau rankos nesusijungia per pakaušį. Atliekant pratimą, alkūnės neturi susisiekti. Smakrą pakelkite į viršų. Strėnas prispauskite prie žemės. Lėtai kelkite galvą ir mentes nuo žemės (25 kartus). Įkvėpkite – iškvėpkite.
Pasitempkite į viršų tiesdama rankas ir pirštus, lyg norėdama „paaugti“.
4 kartus giliai ir ilgai įkvėpkite - iškvėpkite atsipalaiduodama.

- O dabar, prieikite prie televizoriaus ir išjunkite jį.

Šaltinis: supermama.lt