Siūlome keletą idėjų - kaip sutaupyti ir kur nereikėtų taupyti, renkantis grožio priemones.
Už ką verta mokėti didesnę sumą:

Makiažo pagrindas, maskuojančios priemonės
Jei norite atrodyti taip natūraliai, kad makiažo ant veido nebūtų matyti, netaupykite, pirkdamos maskuojančius pieštukus, tonines priemones ir pan.


Prestižinės kosmetikos gamintojų makiažo pagrindai turi natūraliau atrodančių pigmentų bei pateikia platesnę tonų paletę, daugiau tekstūros variantų įvairiems odos tipams: nuo itin lengvų iki tirštų. Be to, jų sudėtyje būtinai yra UVA bei UVB filtrai.


Vokų šešėliai

Kokybiški šešėliai pasižymi ypatingai lengva tekstūra. Jie neišblunka per dieną ir nesusimeta į vokų raukšleles, ar gumulėlius.Lūpų dažai

Prestižinės kosmetikos gamintojų lūpų dažai turi daugiau spalvos pigmento, jie ilgiau išlieka ant lūpų.


 


Šepetėlis/teptukas/kempinėlė

Įsigykite gerą, kokybišką teptuką, šepetėlį ar kempinėlę toms kosmetikos priemonėms, kurias dažniausiai naudojate (pudra, šešėliai). Šepetėlių šereliai turi būti dirbtinio pluošto, o ne natūralūs, nes pastaruosiuose lengvai kaupiasi įvairios bakterijos.O kurias kosmetikos priemones pirkdamos galėtumėte pataupyti?

Blakstienų tušas

Įvairių tušo gamintojų produkto sudėtyje esantys ingredientai tarpusavy mažai kuo skiriasi. Net ir nebrangus tušas gai patenkinti jūsų poreikius, rekia tik pasirinkti labiausiai jums tinkantį šepetėlį ir tušo rūšį.Lūpų blizgesys


Blizgesys ir skirtas tam, kad suteiktų blizgesio, jis neturi turėti daug spalvos pigmento ar būti labai atsparus (tam skirti lūpų dažai). O blizgesio jūsų lūpoms gali suteikti ir nebrangūs produktai.Lūpų pieštukas

Pasaulyje medinius pieštukus lūpoms gamina vos keletas gamintojų. Daugelis žymių ir ne tiek žymių kosmetikos firmų, parduodančių pieštukus lūpoms, gauna juos iš tų pačių fabrikų.
Todėl siūlome geriau pinigus išleisti brangesniems lūpų dažams, o pieštukui – pataupyti.


Nagų lakas

Nagų lako galiojimo terminas ribotas. Šis kosmetikos produktas greit džiūsta ir tai nepriklauso nuo jo kainos. Žinoma, brangus lakas ilgiau išlieka patvarus, bet jo vis tiek negalėsite naudoti ilgą laiką, nes susens. Todėl siūlome pirkti pigesnį nagų laką ir kiek brangesnę laką sutvirtinančią apsauginę priemonę.