Iš tiesų nedaug moterų gali pasigirti idealiomis rankų formomis. Mums visą laiką atrodo, kad pirštai trumpoki arba per ilgi, per stori ar per daug kaulėti. Mes nuolat nepatenkintos nagų būkle. Juos veikia ir buitis, ir mūsų mityba, ir pavasarinis vitaminų trūkumas.
Kaip ir viskas šį mados sezoną, manikiūras pasižymi įvairove, nors jam ir nubrėžti tam tikri rėmai. Šį pavasarį nesistenkite užsiauginti kuo ilgesnių nagų ir neskubėkite jų prisiauginti.


Manikiūras tapo kur kas funkcionalesnis. Stilistai prisitaikė prie šiuolaikinės moters, kuri nesiskiria su kompiuterio klaviatūra, poreikių.

Ir atkreipkite dėmesį į mažorinius ir optimistinius pavasario-vasaros manikiūro mados tonus. Čia nebeliko jokios gotikinės juodos bei kitų itin tamsių spalvų. Pristatomos beveik visos vaivorykštės spalvos: žalia, mėlyna, geltona, oranžinė... derinamos su tokiais pat vokų šešėlių atspalviais. Tačiau neabejotina sezono favoritė – raudona, su visais jos atspalviais: nuo vyno, uogų raudonumo – iki vakaro žaros tonų. 
Raudonas lakas derinamas su klasika – raudonais lūpų dažais – agresyvu ir seksualu!

Prancūziškas manikiūras – teisingas ir universalus šio sezono pasirinkimas, jei tiksliai nežinote, kur teks atsidurti – linksmame vakarėlyje, pasimatyme, naktiniame klube ar dalykiniame susitikime. Primename, koks yra klasikinis prancūziškas manikiūras. Tai pakankamai trumpi arba vidutinio ilgumo, pusapvalės formos nagai. Galiukai turi atkartoti natūralų nago guolio “pusmėnulį”. Juk visų forma skirtingą: galbūt kiek užaštrinta, pusapvalė, tiesi.

Beje, su Prancūzija šis manikiūras turi mažai ką bendro. Prieš 30 m. Holivudo bosų užsakymu aktorėms jį sukūrė JAV kosmetinių preparatų gamintojas.

Svarbiausia prancūziško manikiūro taisyklė – naudoti dvi vyraujančias spalvas. Nagų galiukai padengiami baltu laku, o likusi nago dalis - rožine arba smėlio spalva. Naudojami du lakavimo variantai – rankomis ir naudojant trafaretą. Bet kuriuo atveju, nagą nulakavus pagrindiniu laku, laisvas nago kraštas gali būti lakuojamas kitu laku, o po to - lako stiprikliu. Spalvų deriniai turi atitikti bendrą stilių.

Kitos populiariausios šio pavasario-vasaros sezono lako spalvos – rožinė ir pastelinė smėlio.

Tačiau nepamirškime ir kitų pavasario mados tendencijų, pavyzdžiui, futuristinių konstrukcijų, plastiko, blizgančios odos, aukso gijų, safari stiliaus garderobe. Jei renkatės būtent tokį įvaizdį, tuomet jums labiau tiks modernizuotas prancūziško manikiūro variantas. Stilistai siūlo nuauksinti nagučius! Vietoje klasikinio balto lako, kuris dengia nagų galiukus, rinktis „auksinį“ laką. Natūralu, kad tuomet antroji spalva bus ne rožinė, o smėlio, kūno spalva. Originalu ir dailu!