{mosimage}Gavote netikėtą pakvietimą į pasimatymą, teatrą, vakarėlį Šv.Valentino dienos proga? Puolate prie veidrodžio ir suakmenėjate: „Nejaugi ši pavargusi moteriškė užgesusiu žvilgsniu esu aš?“ Nenusiminkite! Pažvelkite įdėmiau: jūsų tokios išraiškingos akys, taisyklingi veido bruožai ir kerinti šypsena. Ko dar reikia, kad atrodytumėte žavinga? Reikia tik pašalinti nuovargio žymes, paslėpti šiokius tokius odos trūkumus ir pabrėžti privalumus. Jei laiko turite vos pusvalandį, griebkit jautį už ragų!

Nusiplauname nuovargį per 10 minučių

Iš pradžių turite atsikratyti nuovargio, susikaupusio per visą darbo dieną.

Jei esate namuose: keliaukite tiesiai į dušą, atgaivinkite kūną ir sielą. Pats geriausias variantas – kontrastinis dušas. Gerai sušilkite po šilto vandens srove, o po to apsiliekite šaltu vandeniu. Keiskite vandens srovės temperatūrą keletą kartų. Procedūrą užbaikite šalto vandens srove. Nusausinkite odą. Pirmas žingsnis jau žengtas – jūs jaučiatės energinga ir atjaunėjusi!
 
Jei esate darbe: taip pat reikia kontrastinio dušo – jūsų rankoms. Ne trumpiau kaip 3 minutes laikykite rankas tai po šilto, tai po šalto vandens srove. Pasak refleksoterapeutų, šios procedūros efektas beveik toks pats kaip ir po įprasto dušo.

Tampame žvalios – 5 minutės

Kad būtumėte žvali, išgerkite puodelį stiprios juodos arbatos arba žaliosios arbatos su citrina. Galima suvalgyti ir keletą gabaliukų šokolado – tai padės nuvyti šalin blogą nuotaiką, depresiją ir nuovargį. Šokoladas suteikia organizmui energijos.

Kitas būdas greit pražvalėti – pasidaryti ausų masažą. Ausyse išsidėstę daugybė biologiškai aktyvių taškų, energetiškai susijusių su vienų ar kitų organų veikla. Ausų masažas gerai išjudina visą organizmą. Pirštų galiukais lengvais ir greitais judesiais patrinkite ausis, ypač ausų spenelius. Nesijaudinkite, kad ausys kiek paraudo, tai greit praeis, o jūs jausitės guvesnė ir linksmesnė visą vakarą.

Užmaskuojame pamėlusius patinusius paakius – 5 minutės

Jei esate namuose: Prigulkite ant sofos ir užsidėkite ant akių kompresą. Ant vokų ir aplink akis dėkite tarkuotos bulvės kompresą. Tuo pačiu ištepkite kauke ir visą veidą. Galite naudoti pirktinę kaukę, arba greit pasigaminkite – tam tiks bet kokie natūralūs produktai.

Jei esate darbe:  pora vienkartinių arbatos pakelių palaikykite šaldytuve ir uždėkite ant akių. Jei rankinėje turite kosmetinės vatos, pamirkykite į arbatos nuovirą. Atsiloškite kėdėje, atsipalaiduokite ir galvokite apie malonius dalykus. Tik 5 minutės – ir jūsų akys atrodys taip, lyg iš tiesų kasdien miegotumėte po 8 valandas! 
 
Nusipiešiame veidą – 10 minučių

Jei esate namuose: Prieš darydamos makiažą, nuvalykite veidą pieneliu, jo likučius nuvalysite toniku. Nusiprauskite. Patrinkite veidą ledo gabalėliu. Tai suteiks veidui natūralaus rausvumo. Patepkite veidą kremu. Dabar, kai oda švari, nuraminta, jau galima darytis makiažą.

Jei esate darbe: Turbūt jums pavyks tik pakoreguoti rytinį makiažą. Paryškinkite šešėlius, iš naujo apveskite lūpų kontūrą, pasidažykite lūpas ryškesniais lūpų dažais.

Idealus makiažas per keletą minučių

Greit ir tolygiai paskirstykite toninį kremą po visą veido ir kaklo paviršių. Atskiras zonas (paakius, pigmentines dėmes) paslėpkite maskuojančiu pieštuku. Skysti akių vokų šešėliai tepami tik ant viršutinių vokų. Makiažas atrodys natūralesnis, jei blakstienas padažysite rudu tušu.  Specialiu teptuku padažykite lūpas matiniais dažais. Taip jie ilgiau išlieka ir pasidengia plonu lygiu sluoksniu.

Geras manikiūras – pakankamai ilga procedūra. Jei tam nebeliko laiko, tik suteikite nagams taisyklingą formą ir nulakuokite tokio paties kaip lūpų dažai atspalvio laku. Jei tokio nėra, tiks ir bespalvis blizgesys.

Kvepalai – taip pat labai stiprus moteriškas ginklas, tačiau jūsų tikslas – ne uždusinti partnerį, o sužavėti ir palenkti savo pusėn. Todėl nuo jūsų turi sklisti neįkyrus švelnus aromatas.

Dar kartą pažvelkite į veidrodį. Nenustebkite, ši stulbinanti gražuolė esate Jūs! Šį pasitikėjimo savimi jausmą išsaugokite visą vakarą.

Trys riešutėliai Pelenei

Jūs pasiruošusi. Turime dar 3 patarimus, kurie padės sužavėti ir užkariauti vyrą:

1. Išsitieskite. Gracija ir gundantis nugaros linkis vyro sąmonėje išliks amžiams.
2. Šaudykite akutėmis. Pažiūrėkite vyrui tiesiai į akis, suskaičiuokite iki trijų ir lėtai nusukite žvilgsnį į šalį, lyg būtų sunku jį atplėšti. O dabar staiga nusisukite. Ir viskas. Veikia puikiai!
3. Stenkitės maksimaliai tiksliai imituoti partnerio elgesio manieras, taip sudarysite artumo ir simpatijos įspūdį.

Šaltinis: medportal.ru