Balerinų bateliai – jau seniai nebėra tik įgeidis toms, kurios vertina ypač patogią avalynę, kurią gali “apsiauti ir lėkti”. Šią vasarą bateliai “balerinos” taps pagrindiniu madingos avalynės sezono modeliu. Tad žvilgterėkite į šiuos batelius atidžiau: kokie maži ir dailučiai!
Jei ir jūs vaikystėje troškote tapti baleto šokėja, bet mama nesutiko, tai šiemet atsigriebsite – mada suteiks galimybę realizuoti gražiausią vaikystės svajonę!


Balerinų bateliai yra vienas romantiškiausių ir patogiausių avalynės modelių. Tai klasika. Juos renkasi Keit Mos (Kate Moss), Kirsten Danst (K.Dunst), Katerina Zeta-Džouns (Catherine Zeta Jones), Dženifer Aniston (Jennifer Aniston) ir daugelis kitų.

Nevystanti klasika

„Balerinų“ mada gimė dar 1957-aisiais, kai Salvatore Ferragamo savo mylimiausiai klientei, legendinei aktorei Odri Hepburn (Audrey Hepburn) pagamino nuostabius mažyčius batelius visiškai plokščiu padu. Klasikinis „Audrey“ modelis iki šiol užima garbingą vietą kiekvienoje Ferragamo mados namų avalynės kolekcijoje. Tiesa, dabar baleto bateliai gaminami iš įvairesnių medžiagų ir yra pačių įvairiausių spalvų. Tačiau mažyčiai verstos juodos odos batukai visada išliks klasika.

„Auksas ir brangakmeniai“

Brangenybių spindesys ir vėl madingas! Žinoma, saikingas. Jūsų aksesuarai bus iškalbingesni už pačius prašmatniausius drabužius. „Balerinos“ puikiai susitvarko su šia madingo ir prabangaus aksesuaro užduotimi. Klasikinio modelio, aukso ar sidabro spalvų bateliai – spindinčios prabangos simbolis. Šiek tiek pretenzinga, tačiau neperžengia ribos. Nevulgaru ir be galo patogu.

Aukso spalvos baleto bateliai puikiai dera prie lengvo balto apdaro. Auksas taip pat tinka prie rudų atspalvių, pabrėžia jūsų įdegį.

Sidabro spalvos „balerinos“ labai pagyvina griežtą juodą įvaizdį. Žaižaruojantis jų spindesys taps idealiu finaliniu įvaizdžio potėpiu!

Vertinančioms komfortą

Vis dėlto, baleto bateliai skirti dinamiškoms moterims, kurios „įšoka“ į  aptemptas kelnes (Kaprio), šortukus ar džinsus, apsiauna „balerinas“ ir – pirmyn! Tačiau čia slypi ir pavojus: aptemptos kelnės optiškai išryškina šlaunų apimtis ir aukštas kulniukas galėtų išspręsti šią problemą, o baleto bateliai „traukia prie žemės“ ir jūsų kojos atrodo trumpesnės, pilnesnės. Todėl prieš pasirinkdama šį derinį, įsitikinkite, kad atrodysite pakankamai liekna.

Labiausiai baleto bateliai tinka prie kaprio kelnių (aptemptos kelnės su skeltuku), tamprių (timpių), šortų, sijonų iki kelių, ar kiek žemiau jų.

Kokių drabužių avint „balerinas“ geriau nedėvėti? - Ilgų ir klostuotų kelnių, nes atrodysite pilnesnė ir žemesnė. Baleto bateliai ir ilgi sijonai, suknelės gali sukurti romantišką siluetą. Tačiau jei esate žemo ūgio, atrodysite dar mažesnė.