Talija (ploniausia liemens vieta) ir vėl madinga! Tiesa, ji niekada ir nebuvo nužengus nuo podiumo. Nesvarbu, ar esate atletiško sudėjimo, ar apvalutė, taliją visuomet reikia išryškinti. Pagrindinis patarimas – venkite viso, kas kabo ir yra didelės apimties. Šitokie apdarai ne tik neišryškina jūsų talijos, bet ją ir paslepia, o stambesnėms moterims suteikia dar daugiau putlumo.
Štai keletas konkrečių naudingų patarimų:


Švarkai iki talijos
.  Nėra nieko lengviau, nei pabrėžti talijos privalumus švarkeliu iki talijos ar žaketu su diržu per juosmenį. Jei esate šiek tiek stambesnė per taliją, toks drabužis suteiks lieknumo įspūdį. Labiausiai talijai kenkia platūs kaip maišai švarkai, laisvi žaketai iš lengvai krintančių audinių ir neprigludę prie figūros, šiurkštaus, pūkuoto audinio švarkai.

Kelnės žemintu juosmeniu. Šitokio modelio kelnės akcentuoja klubus, todėl talija, palyginus su jais, atrodo lieknesnė. Jei nesinori ypatingai akcentuoti klubų, tuomet reikia rinktis kelnes sukirptas kliošu, arba siaurėjančias galuose (jei manote, kad toks modelis nepridės jums papildomų kilogramų). Svarbiausia, kad kelnės žemintu liemeniu būtų jums kaip tik, nes jei bus kiek ankšokos, tuomet jas užsegus aplink juosmenį išvirs odos raukšlė.

Sijonas sukirptas kliošu arba bet koks kitas sijonas, pabrėžiantis klubų išlinkius. Venkite tiesiai kirptų sijonukų, nes jie pabrėžia ne išlinkimus, o tiesias kūno linijas.

Įliemenuotos suknelės. Jos ne šiaip pabrėžia taliją, bet dar ir lieknina. Tinka 2 tipų suknelės: lyg nutekintos per liemenį bei ampyro stiliaus.

Akcentuojami pečiai. Tai ypatingas triukas: jei sudarome platesnių pečių įspūdį, talija tampa kur kas lieknesnė.  Tokį įspūdį sukurti padės kvadratinės ar „laivelio“ iškirptės, palaidinės su kapišonais, petukai.

Minkšti elastingi audiniai. Visos minkšto elastingo audinio palaidinės puikiai tinka talijai išryškinti. Jei esate sportiškos figūros, palaidinė gali būti labiau prigludusi, jei negalite pasigirti „bitės liemeniu“, pasirinkite figūros išlinkius atkartojantį, tačiau neprigludusį modelį, kuris puikiai paslepia keletą raukšlių...


Šaltinis:  bt-lady.com.ua