Vasaros vidurys. Pats metas susirasti madingą, gražų maudymosi kostiumėlį  ir lėkti į paplūdimį! Kokie bikini mados vėjai šiuo metu pučia? Šiemet madingi kontrastai: ir nekaltas retro – vientisas tankaus šviesių atspalvių audinio kostiumėlis su smulkiais piešiniais, pabrėžiantis tamsų įdegį; ir mini-bikini – ryškūs arba tamsūs, asimetrinio kirpimo, puošti raišteliais ar koketiškais nėriniais.

 

Kaip ir pernai, madingas nekaltos jaunystės įvaizdis. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos. Dizaineriai pataria įsigyti bent keletą variantų: mini bikinį deginimuisi bei maudynėms ir įmantrų „triko“ paplūdimio vakarėliams. Su tokiu smagiai jausitės ir paplūdimio bare.

Šį sezoną ypač madingi sportiška elegancija, retro dizainas ir afrikietiška tematika. Smėlio, kakavos, pieniško šokolado, cinamono atspalviai šiemet graibstomi nuo prekystalių, kaip karšti pyragėliai! Jei susigundėte odos ir kailių (tigro, gepardo, zebro) imitacijomis - nepralaimėjote!

Pabrėžtinai uždari maudymosi kostiumėliai šiemet primena kasdienę aprangą, su jais galima pasirodyti bet kokioje kurortinėje aplinkoje. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis primena marškinėlius ir puikiai dera prie džinsų. Neretai ji net dengia pečius, kad šie nenusviltų saulėje.

Aksesuarai. Prie maudymosi kostiumėlių pritaikomos didelės medinės ir metalo apyrankės, ryškios skaros, ilgi kabantys auskarai. Vis dar madingi rytietiški motyvai.

Pačios populiariausios ir universaliausios – didelės natūralaus audinio skaros, puoštos  augalų ar kt. ornamentais. Skaros kraštus madinga užsirišti ant vieno peties.

Madingi dideli, apvalūs, ryškių spalvų akiniai nuo saulės. Tik jie būtinai turi būti kokybiški. Šis aksesuaras labai brangus, tačiau taupyti sveikatos sąskaita neprotinga.

Smagių atostogų!

Šaltinis: Žurnalas moterims Kleo.ru