{mosimage}Kas patinka visoms moterims? Paplūdimys ir gražūs maudymosi kostiumėliai. Paplūdimyje gyvenimas verda: čia ne tik ilsimasi, sportuojama, bet ir užmezgamos naujos pažintys, net verslo reikalai tvarkomi. Taip, romantiški nekalti maudymosi kostiumėliai gali viską! Yra tokių, kurie niekuo nenusileidžia geriausioms kokteilių vakarėlio suknelėms.

Nesvarbu, kur būtent demonstruosite savo rūbelį, būtina žinoti vieną svarbią taisyklę Nr.1: maudymosi kostiumėlis neturi būti per daug atviras. Jei dar nenusprendėte, kokį modeliuką pasirinkti, primygtinai siūlome atidžiau pažvelgti į vientisus kostiumėlius. Jie dabar „ant populiarumo bangos“. Ir apskritai, vertinamas aristokratiškas moteriškumas. Mažyčiai bikini su aukštai užtemptomis V-kelnaitėmis vis dar aktualūs, bet ne stringai! Gana visur be atodairos demonstruoti seksualumą.

     Madingi kostiumėliai, puošti įvairiomis detalėmis: razinos dydžio akmenukais (kai kurie gamintojai siūlo net su brangakmeniais), žiedeliais, kriauklytėmis, raišteliais tik  vienoje klubo pusėje. Marginti tropiniais egzotiškais vaisiais: kokosais, bananais ir t.t. Alternatyva – vieno spalvinio tono kostiumėlis, tačiau žvilgantis (auksu, sidabru). Taip pat vientisi modeliai su iškirpta kiauryme pilvo srityje. 

     Viena iš įdomesnių 2005-ųjų vasaros maudymosi kostiumėlių mados tendencijų – juos galima dėvėti ne tik paplūdimyje. Kai kurios kompanijos siūlo modelius su siaura juostele-sijonėliu, kuris puikiausiai tinka mėgstančioms lankytis paplūdimio kavinėse. Arba kostiumėlis su liemenėle-palaidinuke uždarais pečiais, kad saugotų gležną jų odą nuo saulės spindulių ir puikiai tinka dėvėti prie džinsų!

     Madingą maudymosi kostiumėlį galima papildyti įvairiausiais aksesuarais. Jį sudaro visas komplektas elementų: maudymosi kostiumėlis, šortukai, peršviečiama skraistė, specialus paplūdimio krepšys, dideli akiniai nuo saulės, šifoninis/šilkinis šalis.

     Pereisime prie asmeninio-intymaus aspekto. Jūsų figūra netobula? Pamėginkite paslėpti nedidelius trūkumus teisingai pasirinkdamos maudymosi kostiumą.

     Jei „nėra talijos“:  kai klubai per siauri, talija tampa nežymi. Jums tiks vientisas maudymosi kostiumėlis su aukštai iškirptais klubais. Neblogai atrodo ir bikini, kai apatinė dalis gausiai papuošta detalėmis. Merginos su nedidele krūtine turėtų rinktis gausiau puoštą ir ryškesnių spalvų viršutinę dalį, o apatinė kostiumėlio dalis – vieno tono. Nerekomenduojami vienspalviai vientisi bei horizontaliomis juostelėmis marginti kostiumėliai.

     Platūs pečiai: čia jau atvirkščiai – margaspalvė apatinė kostiumėlio dalis, o viršutinė – vieno tono. Tinka šortukai su plačiu diržu ant juosmens; kvadratinis dekoltė. Venkite stringų ir aukštų iškirpimų ant klubų.

     Apkūnumas: Rinkitės tamsesnius tonus, vientisus kostiumėlius su raišteliais ir peršviečiamais įsiuvais. Jokios puošybos klostytu audiniu (drapiruotė)! Netinka balti ir neoninių spalvų kostiumėliai.

     Atsikišęs pilvukas: Nors kai kas mano, jog „Moteris be pilvuko, kaip namas be durų“, tačiau mes vis dėlto galime vizualiai sumažinti pilvą, rinkdamiesi apatinę kostiumėlio dalį su drapiruote (klostytu audiniu) ant klubų. Tinka ir atskiri maudymosi kostiumėliai su pažeminta biusto linija.

     Bendros rekomendacijos:
    Įsigykite maudymosi kostiumėlį dar prieš išvykstant į kurortą. Kurortiniuose miesteliuose jų kainos didesnės, be to, gali tekti pusė atostogų laiko paskirti tinkamo dydžio kostiumėlio paieškoms. Jei norisi turėti originalų, išskirtinį maudymosi kostiumėlį, kai kuriose parduotuvėse leidžiama pirkti atskirai liemenėlę ir atskirai kelnaites. Tai labai patraukli individualistinė idėja.

     Kokį kostiumėlį bepasirinktumėte, negulėkite visą laiką ant smėlio. Vaikščiokite, šaudykite akutėmis, žaiskite paplūdimio žaidimus ir mėgaukitės savo vasaros nuotykiais!

Šaltinis: kleo.ru