Šiemet dar nespėjome atsidžiaugti rudeniu, kai jau užgriuvo žiema! O tai reiškia, kad turime skubiai pasirūpinti naujais pirkiniais šaltajam sezonui: galvos apdangalu, kailinukais ir žinoma – batais! Kokie žieminiai batai madingi šiais metais?
Iš pradžių – bendros tendencijos: „aukštiems kulniukams ir netvirtoms medžiagoms NE!” Šią žiemą dėvėsime tik patogią ir praktišką avalynę. Ir nepamirštame auksinės taisyklės: „brangu - nebūtinai  yra kokybiška“!

Lekiam apsipirkinėti! Iš pradžių įvertinkite kulniukų aukštį. Madinga avalynė turi būti žema, plokščia pakulne, daugiausia – 4 cm. Madingos avalynės priekis užapvalintas. Apskritai, madingi apvalumai iš visų pusių. Pamirškite smailianosius ir smailiakulnius!

Kokia turi būti madingos avalynės faktūra? Fantazija - beribė! Į mados viršūnėlę sugrįžo ryškių atspalvių versta bei matinės spalvos oda. Siūloma visa spalvų paletė, pagal pirkėjos pageidavimus. Tiesa, karaliauja ruda spalva. Ne itin pageidaujamos - smėlio ir balta spalvos. Žinoma, šių spalvų gali būti batų apdailos detalėse, bet ne kaip pagrindinis tonas.

Rinkdamosi batukus, atkreipiame dėmesį ir į madingus jų aksesuarus. Pageidautina, kad batus puoštų kokia nors sagtis, tačiau ne blizganti, o batų spalvos. Dirbtiniai brangakmeniai jau nebemadingi, tačiau išliko praėjusios žiemos tendencija – batus puošiantis kailis. Tai gali būti tiesiog kailinė juostelė ant aulų, kailio bumbuliukai ar įvairios kailio faktūros aplikacijos.

Žiema nesnaudžia, tad linkime kuo greičiau išsirinkti šiltus, ištaigingus ir dailius batukus. Nepamirškite prie jų pritaikyti atitinkamą rankinę!

Šaltinis: Žurnalas moterims Kleo.ru