Turbūt esate girdėjusi apie neatleistinas stiliaus klaidas? 
Ir tai, jog jaunatviškas stilius, taip puošiantis „žalią jaunimėlį“, nedera suaugusioms moterims?
Žinoma, taisyklės turi išimčių (pvz. panelė Kerė Bredšou – serialo “Seksas ir miestas” herojė, kurią suvaidino aktorė Sarah Jessica Parker). Tačiau daugeliui mūsų šie stiliaus patarimai tikrai pravers.


Kombinezonai

Palikite kombinezonus ūkininkams. Ir taškas. Šis drabužis tinka labai nedaug kam, o be to, yra daugybė kitų geresnių būdų atrodyti seksualiai ir laisvai, pavyzdžiui, susirišti languotus marškinius po krūtine.
 
Kasytės ir uodegėlės

Norisi atjaunėti 20 metų - kreipkitės į plastikos chirurgus, bet tik nepinkite lengvabūdiškų kaselių... Jei jums daugiau nei 30 metų, visokios uodegėlės atrodo kaip apgailėtinas mėginimas susigrąžinti jaunystę. Kita vertus, į vieną „uodegą“ susegti plaukai yra universali šukuosena bet kokio amžiaus moteriai.


Puskojinės

Na taip, puskojines iki kelių dėvėti jūs tikrai galite, bet tik po kelnėmis. O puskojinių ir mini sijonuko derinys tinka tik darželinukėms ir mokyklinio amžiaus mergytėms. Suaugusi moteris su šiuo deriniu atrodo apgailėtinai.Triušio kailis

Jei negalite gyventi be kailinių, būkite maloni, pasirinkite tokį gyvūną, kuris negalėtų būti šeimos augintiniu. Ir nėra nieko blogiau, nei ryškiomis spalvomis dažytas triušio kailis... Jau geriau rinktis dirbtinį kailį arba gerokai pakratyti kišenes.“Tie Dye” marškinėliai

Palikite juos riedutininkams ir naujiesiems hipiams. Pasiteisinti, kodėl dėvite “Tie Dye” marškinėlius galėtumėte tik tuomet, jei juos pats nudažė  ir jums padovanojo jūsų vaikas.