6 vaikiškų laidelių rinkinys
Laidos autorius: Audrius Rakauskas

Kas yra Lietuva, kaip „gimsta“ stiklas ir dar daug įdomybių sužinosite pažiūrėję „Gustavo enciklopediją“ – populiariausią Lietuvoje laidelę ir mažiems, ir dideliems.
Išgalvotas personažas, specialusis korespondentas Gustavas, mėgina išsiaiškinti mus supančio pasaulio prigimtį – kodėl lyja, kas yra – žaibas, kodėl ežys pupsi, kas vyksta ir vyko kitose pasaulio šalyse, iš kur kilo vienas ar kitas pavadinimas ir t.t.

 

Norėdami sudominto mažąjį žiūrovą, laidos rengėjai vengia didaktikos ir rimtus dalykus atsveria linksmais vaidybiniais etiudais, animacinių filmų ištraukomis, laidos vedėjo dainomis ir vaizdo klipais. Stengdamiesi, kad „Gustavo enciklopedija“ būtų ne tik pažintinė, bet ir linksma, laidos kūrėjai naudoja daug kompiuterinės grafikos efektų. Visose laidelėse gausu sveiko humoro, vaikai gali išbandyti Gustavo kulinarinius receptus ar paklausyti linksmai interpretuotų muzikos kūrinių.

Laideles kuria Audrius Rakauskas. Jis ir vaidina, ir piešia, ir tekstus rašo.
Laideles pamėgo ir vaikai, ir jų tėvai. Kaip sako suaugę, „Gustavo enciklopedija“ -  tai supaprastinta „National Geography“, „Discovery“ ir „Animal Channel“ versija. O vaikams – tai smagi savaitgalio pramoga.