{mosimage} Videoline pristato du naujus VHS/DVD animacinius filmus vaikams:
Mikė Pūkuotukas (Animacinių filmų rinkinys) ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (Pagal Astridos Lindgren knygą).

{mosimage}Mikė Pūkuotukas
Animacinių filmų rinkinys
Papildoma medžiaga: „Bonifacijaus atostogos“ ir „Šleivakojis“

Ar norite sužinoti, kur spiečiasi laukinės bitės? Kam reikalinga puodynė, jei joje baigiasi medus? Ir kokių skanėstų galima paragauti svečiuose pas triušį? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų  atsakyti gali tik geraširdis meškiukas Mikė Pūkuotukas ir jo geriausias draugas Knysliukas.
Kinematografijoje Mikė Pūkuotukas atsirado rusų animacijos metro Fiodoro Chitruko ir jo bendraminčių Vladimiro Zuikovo ir Eduardo Nazarovo dėka.

Animacinių filmų rinkinyje pridėti ir dar du F. Chitruko darbai – filmukai „Bonifacijaus atostogos“ ir „Šleivakojis“, gavę daugybę tarptautinių apdovanojimų ir pripažinti žiūrovų. 

 


{mosimage}Karlsonas, kuris gyvena ant stogo/ Karlsson on the Roof
Pagal Astridos Lindgren knygą
Animacija/ Švedija

Mažylis – septynmetis berniūkštis, karštą ir ilgą vasarą nuobodžiaujantis mieste. Tėvai ir vyresnieji brolis ir sesuo užsiėmę savais reikalais ir, atrodo, visai pamiršo jaunaiusiąjį šeimos narį. Tačiau vieną tvankų vakarą Mažylio vienatvė ir nuobodulys dings visiems laikams!
...Burgzdamas nežinia kaip ant nugaros pritaisytu propeleriu, grakščiai laviruodamas tarp kaminų, saulėlydžio fone pasirodo vienintelis ir napakartojamas šaunus vyrukas, linksmas ir niekada nenukabinantis nosies uogienės ir pyragėlių mėgėjas, nepralenkiamas išdaigininkas ir nenuspėjamas įvairių žaidimų prasimanytojas Karlsonas, kuris gyvena ant stogo! Tiesa, kas jis toks, paaiškės šiek tiek vėliau, o dabar jis – tik apskritutis, nedidukas vyrukas, įskrendantis tiesiai pro abstulbusio Mažylio kambario langą. Karlsono būdas nenuspėjamas, jis nė akimirką negali nustygti vietoje, taigi, rūpesčiai ir linksmi nuotykiai tik prasideda!  

Ieškokite visose "VIDEOLINE" parduotuvėse!