{mosimage} Parduotuvių ir nuomos tinklas "VIDEOLINE" pristato dvi puikias video (VHS) ir DVD naujienas vaikams ir jų tėveliams: rusų animacijos šedevrą "Spragtukas" ir įspūdingą herojinį filmą  "Alioša Popovičius ir slibinas Tugorius".

SPRAGTUKAS

{mosimage}Naujoji garsios E. Hofmano pasakos versija - tai kalėdinė istorija apie gyvus žmones ir atgijusius žaislus. Veiksmas vyksta XX a. pradžios Peterburge skambant nuostabiai muzikai. Kaprizingas princas paverčiamas negražia medine lėle - Spragtuku ir tik tyra mylinti mažos mergaitės širdis gali išlaisvinti jį iš piktų kerų. Bet tai nebus paprasta. Animacinio filmo herojų laukia sunkūs išmėginimai ir neįtikėtini nuotykiai.

Įgarsinta lietuviškai.

 

 


 

 

 

 

Alioša Popovičius ir slibinas Tugorius

Animacija, dubliuota lietuviškai.

{mosimage}Aukščiausios klasės režisūra bei puiki animacija spalvingame rusų animaciniame filmuke, sukurtame remiantis senovinėmis rusų sakmėmis. Aštrus humoras, nesuskaičiuojama daugybė juokingų situacijų bei orginalus siužetas, kuris sudomins ir vaikus, ir suaugusiuosius. Nuobodžiauti tikrai nebus kada!

Išleidus iš rankų piktadarį Tugorių, pagrobusį Rostovo gyventojų surinktą duoklę, karžygiui Aliošai Popovičiui tenka keliauti ieškoti atimto aukso, atsikovoti savo gerą vardą ir išginti iš rusų žemės slibiną Tugorių. Šią nelengvą užduotį jam padeda atlikti žirgas Julijus Cezaris, gražuolė Liubava, tėvukas, bobulė bei asilėlis Moisėjus. Keliaujant Aliošai su draugais tenka įveikti daugybę kliūčių. Norts iš pradžių kelionė sekasis sunkiai, tačiau ateis ta diena, kuomet jį teisėtai bus galima paskelbti pačiu tikriausiu karžygiu.

Ieškokite visose "VIDEOLINE" parduotuvėse!