Pasirodo, plaukų spalva ir seksualinis žmogaus gyvenimas turi sąsajų!
Vokiečių seksologai  iš Frankfurto statistinių tyrimų instituto 5 metus nuodugniai tyrinėjo 4 000 „įvairaus plauko“ moterų.
Apibendrinus tyrimų rezultatus, buvo sudaryta tam tikra atmintinė, kuri bet kuriam vyrui galėtų padėti pasirinkti tinkamą strategiją lovoje.

 

Blondinės lovoje dievina romantiką ir nekenčia grubumo. Pasak šviesiaplaukių, viskas  turi atrodyti lyg graži scena iš erotinio filmo. Joms svarbi romantiška aplinka, ilgos įžanginės glamonės. Šviesiaplaukėms patinka išradingas partneris, ir tai, kad prieš pat kulminaciją jis pakeičia pozą. Šios moterys mėgsta valdyti procesą, todėl dieviną padėti „viršuje“.
Brunetės, pasak tyrėjų,  labai aistringos ir dievina grubų seksą. Jos už greitą ir gruboką lytinį aktą, todėl ilgos glamonės nereikalingos. Brunetės mėgsta paklusti partneriui, taip suteikdamos dar daugiau malonumo. Jos labai greit pasitenkina.

Šatenės lovoje greit ir puikiai mokosi. Jom visada įdomu išmėginti šį tą naujo. Statistika rodo, kad šatenės mėgsta eksperimentus ir įvairius žaisliukus iš sekso prekių parduotuvių. Šios moterys dažniau nei kitos išmėgina grupinį seksą, heteroseksualius žaidimus ir kt.  Paprastai, lovoje jos vyrui atsiduoda tiek, kiek pačios gauna iš jo.


Raudonplaukės, nepaisant paplitusių gandų apie jų seksualumą, pasirodė esančios pačios konservatyviausios meilužės. Jos neieško naujovių, mėgsta seną gerą misionieriaus pozą todėl  grubokas seksas joms - įžeidimas, o oralinis bei analinis – prievarta.Na, mielos damos, ar vokiečių seksologų pastebėjimai taiklūs?


Šaltinis: kleo.ru