Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra mėginęs gundyti. Seksologai tvirtina, kad 50% pasaulio gyventojų prisipažįsta, kad juos galėtų sugundyti „visiškai nepatrauklūs žmonės“, jei tik pasitelktų ypatingą gundymo meną ir padarytų tai įdomiai. Tai ir menas, ir mokslas. Pasisemkime pasaulinės patirties:
Štai ispanų meilužių ypatingasis ginklas – skvarbus žvilgsnis tiesiai į akis. Akimis šioje šalyje profesionaliai šaudo  ir vyrai, ir moterys. Kas 5-as ispanas pripažįsta, jog be šito joks romantinis ryšys neįmanomas.

Japonai pavaišina savo išrinktąjį tradiciniu šalies alkoholiniu gėrimu (Sake), nuoširdžiai išsikalba, ir... toliau viskas einasi kaip iš pypkės! Genialu ir paprasta! Vokiečiai bei čekai taip pat elgiasi panašiai: pora bokalų alaus, dešrelės ir keletas originalių juokelių – štai ir visas „džentelmeno rinkinys“.

O štai Portugalijoje per pasimatymus alkoholį vartoja tik kas 7-as žmogus. Dauguma portugalų stengiasi būti itin dėmesingi savo partneriui.

Norvegijoje viskas gana paprasta: romantiška vakarienė žvakių šviesoje, keletas komplimentų ir... – 7 iš 10-ies puola gundytojui į glėbį!

Prancūzijoje gundymas – ilgas ir žavus žaidimas. Prancūzai dievina dovanėles, gėlesnei saldumynus, pasivaikščiojimus galerijose, pasisėdėjimus kavinėse, iškylas parkuose.Kuo ilgiau trunka gundymo ritualas, tuo įspūdingesnė laukia kulminacija!

Gal žinote daugiau veiksmingų metodų?.. Pasidalinkite gundymo meno paslaptimis!

Šaltinis: kleo.ru