Gruodžio 14 d. 13 val. visus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius į nemokamą šventinį koncertą kviečia Neringa Čereškevičienė ir linksmoji „Tele Bim Bam“ kompanija. Įspūdingomis kalėdinėmis dekoracijomis papuošto prekybos centro „Ozas“ centrinėje renginių aikštėje vyksiančiame pusantros valandos koncerte skambės mėgstamiausios legendinės Lietuvos vaikų grupės dainos. Neringa Čereškevičienė atvykusius į kalėdinį koncertą kviečia ne tik pasisemti Kalėdų nuotaikos, bet ir ja pasidalinti – išpildyti bent vieną sudėtingomis sąlygomis gyvenančių šeimų vaiko svajonę. „Koncerto metu pasidalinsime gražiausiais savo kūriniais. Dainuosime su meile, kaip visada, ir tikimės, kad visiems susirinkusiems suteiksime dar didesnį Kalėdų laukimo džiaugsmą. Po koncerto kviečiame visus susirinkusiuosius išpildyti kad ir pačias mažiausias projekto „Vaikų svajonės“ svajones“, – kalbėjo grupės vadovė N. Čereškevičienė.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ antrus metus iš eilės kviečia prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Vaikų svajonės“ ir gruodžio mėnesį išpildyti socialinės rizikos bei įgūdžių stokojančiose šeimose augančių vaikų norus ir svajones. „Vaikų svajonių namelis“ veikia prekybos centro antrame aukšte. Pernai centro lankytojai išpildė apie 700 vaikų svajonių.

Po koncerto visų laukia fotosesija su tikru lietuvišku Kalėda, kalėdinė kepyklėlė, kur mažieji galės išsikepti kalėdinių skanėstų ar pasidaryti stebuklingą grimą. Visi norintys parašyti laišką Kalėdų Seneliui tai padaryti galės čia pat veikiančiame Kalėdų pašte.

Nemokami renginiai šeimoms su vaikais prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyks kiekvieną dieną visą gruodžio mėnesį. Čia iš Vokietijos specialiai atgabentos kelios tonos kalėdinių papuošimų – eglučių, girliandų, šokančių ir grojančių miško gyvūnų. Gruodžio 26 d. vyks nemokamas Didžiojo Rygos cirko artistų pasirodymas.