Nacionalinio senelio Kalėdos pradedamas šventes „Oze“ tęs virtualus Kalėdų senelis

Praėjusį savaitgalį prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įžiebtos per kiekvienas šventes gausaus vilniečių dėmesio sulaukiančios kalėdinės dekoracijos, o jau rytoj, ketvirtadienį, jų apsuptyje pirmą kartą oficialiai šiais metais su sostinės gyventojais ir svečiais sveikinsis nacionalinis Kalėdų senelis Kalėda, koncertuos muzikos grupė „Šarka“ bei darbą pradės tradicinė kepyklėlė bei rankdarbių mokyklėlė.
„Per penkerius prekybos centro gyvavimo metus jau užaugo vaikų karta, kuri kiekvienas Kalėdas sutikdavo kepdama meduolius mūsų centre įrengtoje šventinėje kepyklėlėje, kurdama dovanas dirbtuvėse, bendraudama su Kalėdų seneliu čia veikiančioje jo rezidencijoje. Šiemet centro lankytojų taip pat lauks neatsiejama švenčių tradicija jau tapusios pramogos, kurias papildėme įvairiomis pirmą kartą gyventojams pristatomomis atrakcijomis“, – sako ppc „Ozas“ direktorė Inga Navickaitė.

Viena naujų šventinių atrakcijų – pagrindinę centro aikštę puošianti, kelis jo aukštus siekianti Kalėdų eglė, į kurios vidų lankytojai gali užeiti, apsidairyti. Centre taip pat galima šventiškai supakuoti artimiesiems bei draugams skirtas Kalėdų dovanas – turintiems „Ozo“ lojalumo kortelę jos pakuojamos nemokamai. Tuo tarpu mažieji lankytojai dovanas galės pagaminti patys prekybos centre tradiciškai įkuriamoje kepyklėlėje bei rankdarbių mokyklėlėje.Jų darbo bei kalėdinių renginių pradžią „Oze“ rytoj, ketvirtadienį, 18:30 val. skelbs Lietuvos nacionalinis Kalėdų senelis Kalėda, koncertuos muzikos grupė „ŠarkA“. Penktadienį kepyklėlėje rinksis ir meduolius margins eterio bei scenos žvaigždės ir taip pradės „Spalvoto meduolio dienos“ renginius, vyksiančius visoje Lietuvoje. Jų metų iškepti ir dekoruoti meduoliai skiriami globos namuose augantiems vaikams.

Dalis jų gruodį ir patys lankysis „Oze“ – keps meduolius bei lipdys ir dekoruos namelius iš sausainių. Iš jų bus kuriamas simbolinis „vaikų miestas“ 3-iame ppc „Ozas“ aukšte. Lipdyti namelius iš sausainių bei taip prisidėti prie miesto kūrimo kviečiami visi, apsilankysiantys „Ozo“ kepyklėlėje. Vaikų sukurti nameliai dalyvaus ppc „Ozas“ „Facebook“ paskyroje organizuojamame žaidime, kurio nugalėtojui atiteks skanios dovanos.Kokių dovanų nori bei ko linki Kalėdų seneliui, vaikai galės parašyti laiškuose, kuriuos palikę „Oze“ veikiančiame Kalėdų pašte, sulauks atsakymo. Taip pat kiekvieną gruodžio savaitgalį mažieji centro lankytojai turės galimybę nusifotografuoti ir iš karto gauti atspaustą nuotrauką su savo rezidenciją prekybos ir pramogų centre įkuriančiu Kalėdų seneliu. O jau nuo gruodžio 12-osios vilniečiai bei miesto svečiai „Oze“ susitiks bei gyvai bendraus su virtualiu Kalėdų seneliu, prieš keletą metų visus džiuginusiu sostinės Katedros aikštėje.

Išsami „Ozo“ Kalėdų programa skelbiama www.ozas.lt