Mano mažiukas

* Viršelio mergytė Rusnė.
* „Patarimai nujunkant“. Kada negalima nujunkyti? Senovės išmintis sako, kad netinkamas metas nujunkyti anksti pavasarį, kol žemė dar nesužaliavusi, ypač nepalankus laikas, kai eina ledai. Nujunkymui netikdavo ir ruduo, kai išskrenda paukščiai. Dabar manoma, kad nujunkymui pats netinkamiausias metas – vasara.
* „Gimė per anksti“. Išsamus straipsnis apie neišnešiotukus. Dvi mamos pasakoja savo patirtį (viena – skaudžią, kita – teigiamą), komentuoja gydytojai ir psichologė. Ji apžvelgia mamos kaltės problemą – pasirodo, gimus neišnešiotam kūdikiui beveik visos moterys išgyvena didžiulį kaltės jausmą.
* „Naujiena: darželiai kūdikiams“. Ar į Lietuvą kada nors ateis užsienio tradicija nešti į lopšelius vos kelių mėnesių kūdikius? Pasirodo, tai bus labai greitai – tokios grupės jau kuriamos ir lietuvės į lopšelius kūdikius galės atnešti nuo 2 mėnesių.
* „Nekalti marškinėliai“. Straipsnis apie tai, kas slypi vaikiško drabužio etiketėje. Ne visada pirkdami drabužėlį su užrašu „100 proc. medvilnė“ esame tikri, kad tai ekologiškas rūbas.
* „Primaitinimas. Geradaris obuolys“. Nuo kada ir kiek duoti obuolio? Kas geriau – sultys, tyrelė ar pagramdytas šaukšteliu obuoliukas?

Maži-dideli

* „Mažų vaikų pasiekimai“. Tęsiame straipsnių ciklą apie raidą. Šį kartą skaitykite, ką turi mokėti vaikas nuo 15 mėnesių iki 6 metų.
* „Burnytės mankšta“. Logopedės patarimai, kaip lavinti pradedančio kalbėti vaiko artikuliaciją ir kalbą.
* „Adaptacija darželyje“. Psichologės patarimai skaudžia ir amžina tema – kaip išėjimą į darželį padaryti mažiau skausmingu.
* „Teisingos mintys“. Psichologai pristato visame pasaulyje dirbant su vaikais sėkmingai taikomą kognityvinę ir elgesio terapiją.
* „Kompiuteris – nuo kūdikystės“. Daugybė patarimų apie tai, kaip iš kompiuterio „išspausti“ kuo daugiau naudos auginant mažus vaikus.
* „Gintarėliai lėkštėje“. Kodėl vaikams reikia makaronų ir kokius rinktis.

Būsiu sveikas

* „Pediatras atsako“. Docentas Algimantas Vingras atsako į skaitytojų atsiųstus klausimus.
* „Klastingasis apendicitas“. Šeimos istorija ir gydytojo komentaras. Martynas vos nenumirė nuo paprasto apendicito, nes gydytojai nustatinėjo neteisingas diagnozes. Ką turėtų žinoti tėvai, kad nepasikartotų Martyno istorija?
* „Varginantis niežulys“. Patarimai, kaip elgtis, kai vaikui niežti dėl sausos odos ar atopinio dermatito.
* „Astma – nuo kūdikystės“. Istorija apie Toniuką, kuriam astmą diagnozavo nuo 6 mėnesių.
* „Spalvoti dantukai“. Vaikų odontologė Rasa Račienė apie tai, kodėl kai kada vaikų dantų spalva būna ne balta ir ką tas spalvotumas rodo.

Mūsų namuose

* „Mamos rugsėjis“. Penkiavaikės mamos Eglės Šiliūnienės esė.
* „Lietuva – kaip pramogų parkas“. Pokalbis su dviejų vaikų mama Beata Čičkauskaite-Nicholson.
* „Agnieškos pametinukai“. Interviu su Agnieška Dobrovolska, auginančia pametinukus Luką ir Lukreciją.
* „Sveiko miego gamintojai“. Kaip ekologija besidominti šeima sukūrė verslą – gamina pagalves ir čiužinius iš grikių lukštų.
* „8000 kilometrų su vaikais“. Marius ir Mingailė su sūneliais Faustu (5,5 m.) ir Herkumi (3,5 mėn.) ryžosi avantiūrai – išsinuomoję kemperį nusprendė pažinti visą Italiją.

Laiminga mama – laimingas vaikas

* „Laikas mesti svorį“. Kaip gražiai sulieknėti po gimdymo.
* „Nėštumas ir relaksacija“. Psichologės pamokymai, kaip atsipalaiduoti.
* „Neigiamos emocijos besilaukiant“. Akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta – apie tai, kaip vaisiui kenkia neigiamos nėščios moters emocijos.
* „Gimdymas už 20 000 dolerių“. Pasakoja skaitytoja, kuri gimdė JAV.
* „Ketvirtasis nėštumo mėnuo“. Skaitytojų pamėgtas redakcijos nėštukių projektas. Apie ketvirtą mėnesį pasakoja nėštukės Lauryna ir Valdonė.

Dėlionė

* Redakcijos žodis. Kodėl rugsėjis – visai neblogas mėnuo.
* Nuotraukų konkursas „Aš su krikšto tėveliais“.
* Nuotraukų konkursas „Sauskelnių pilotai“.
* Laiškų dėžutė
* Nuotraukų konkursas „Mažasis mimas“
* Konkursas „Retas vardas“
* „Juokingiausios nuotraukos“ konkursas
* Naujienos: filmai, knygelės, DVD