Brangūs tėveliai !

Jūsų dėmesiui siūlome naują, labai aktualią paslaugą – vaikų priežiūrą. Vaikų centras «Mažasis genijus» – tai žaidimų salė, kur keliom valandom galima palikti savo vaiką ir ramiai užsiimti savo reikalais. Jei skubate į susitikimą ar turite bilietus į koncertą, o gal Jūs mokotės vakarais – tada vežkite vaiką pas mus. Labai patogu, kai vaiką galite atvesti tada, kai jums to reikia.
Vaikų centras - nedidelė ir jauki salė, kur Jūsų vaikas jausis saugiai ir praleis smagiai laiką. Mes ne tik prižiūrėsime, bet ir suteiksime naudos jo vystymuisi. Visi mūsų žaidimai ir užsiėmimai kryptingi - lavinantys atmintį, dėmesingumą, loginį mąstymą, vaizduotę, kalbą. Per trumpą laiką Jūsų vaikas gaus daug naujos informacijos ir įgūdžių. Veiklos kaita, įdomūs užsiėmimai, smagus personalas - mūsų centro privalumai.Socialiniai - vaidmeniniai žaidimai – vaikai mėgsta žaisti tarpusavyje, su malonumu kuria siužetus ir pasiskirsto vaidmenimis. Tokie žaidimai lavina kūrybiškumą, fantaziją ir kalbą.

Intelektualiniai žaidimai – turime daug stalo žaidimų, galvosūkių, enciklopedijų. Tokie žaidimai skatina loginį mąstymą, norą mokytis ir pažinti pasaulį.

Estetinis ugdymas - skatinsime vaikų kūrybiškumą – klausysime muziką, pasakas, šoksime, piešime, lipdysime, vaidinsime ir t.t. Kūrybai ir improvizacijai nėra ribų!

Fizinis aktyvumas - ramią ir kūrybingą veiklą keis judrus užsiėmimai ir žaidimai, kurie skirti laikysenos, plokščiapėdystės, teisingo kvėpavimo profilaktikai, stambios ir smulkiosios motorikos lavinimui. Ir svarbiausia, kad suteikia vaikams daugybę džiaugsmo ir malonumo.

Daugiau informacijos: www.mgenijus.lt

Darbo laikas:

I - V: 15.00-22.00
VI: 10.00-22.00
VII: Nedirbame

1 val. kaina - 10 Lt.

Su supermama.lt klubo nuolaidų kortele - 8 lt.

Diena pas mus neprailgs!