{mosimage}Apie moterų draugystę jūs pati puikiai žinote beveik viską. Ir kaip gali būti kitaip! Jūsų geriausia artimiausia mylimiausia draugužė visada šalia: kai norisi paplepėti, pasilinksminti ar tiesiog patinginiauti kartu. Draugė – didelė vertybė, tokia pati, kaip Meilė, Ištikimybė, Supratimas ir... Pinigai. Pinigai? – Jūs nustebote, ką šiame gražiame sąraše veikia pinigai?! Šiais laikais dažnai tenka patikrinti ne tik meilės, bet ir draugiškų santykių tvirtumą. Jei ne kartą teko nusivilti žmonėmis, imate nepatikliai žiūrėti į aplinkinius.

Jei ne kartą teko nusivilti žmonėmis, imate nepatikliai žiūrėti į aplinkinius. Žmones galima suskirstyti į dvi kategorijas: tie, kurie iškart pasitiki žmonėmis, kol šie parodo esantys neverti to; ir tuos, kurie nepasitiki žmogumi tol, kol šis neįrodo, kad juo galima pasikliauti.

Labai sunku suvokti, kaip artima draugė sudėtingu Jums gyvenimo momentu neištiesia pagalbos rankos, o dar sunkiau suprasti, kaip ji, pasinaudojusi sudėtinga jums padėtimi, siekia materialinės naudos sau. Kai kurie psichologai teigia, kad būtina įsisąmoninti, jog artimi žmonės gali būti nedėkingi, klastingi, žiaurūs ir palikti jus bėdoje. Reikia būti tam pasirengus. Iš anksto priimti tokią situaciją labai sunku, jei tik apskritai įmanoma. Juk tai tas pats, kaip jau pirmąjį pasimatymą galvoti apie tai, ką daryti, jei mylimasis paliks... Kita vertus, išankstinis pasirengimas „išdavystei“  padaro ją ne tokią skausmingą.

Daugybė žmonių palaiko draugiškus tarpusavio santykius tik dėl taip vadinamų „ryšių“, nes „reikalingi žmonės“ yra reikalingi. Tikroji draugystė, o daugeliui moterų artima bičiulė – ne mažesnė vertybė už mylimą vyrą, reikalauja atvirumo, dėmesio ir branginimo.

Ką daryti, jei draugė pasiūlo Jums sumokėti jai už pagalbą?

Pavyzdžiui, dėl užgriuvusių darbų, kurį laiką nebegalėsite laiku pasiimti vaiko iš darželio. Draugė pasiūlo kasdien parvesti jūsų mažylį į namus, jei tik jūs jai sumokėsite už šią paslaugą. Jei nepasiduosite pirmam įsiūčiui ir nenugrimsite į tylų šoką, galite pamėginti:

1) Iškart tiesiai su ja pasikalbėti apie tai. Ir tik po to priimti sprendimą, ar priimti/atmesti pasiūlymą, ar keisti judviejų santykius. Beje, dauguma moterų panašioje situacijoje pirmiausiai skuba su pasibaisėjimu pasakoti apie draugės poelgį pažįstamiems, vietoje to, kad pasikalbėtų su drauge.

2) Nepriimate pasiūlymo, bet santykių nenutraukiate. Tiesiog „atrandate“ dar vieną naują draugės ypatybę, ir vėliau stengiatės nebesikreipti į ją pagalbos. Dėl šventos vidinės ramybės, perkeliate šią draugužę iš „draugių“ kategorijos į „pažįstamas“.

3) Priimate draugės atlygintiną pagalbą. Gali būti, kad krizės metu jos paslaugos Jums bus vienintelė išeitis, ir „kaip ji taip galėjo su manim pasielgti?!“ pasitrauks į antrą planą. O kai viskas liks praeityje, pasistenkite žiūrėti į tai, kaip į neišvengiamybę – juk nesugalvojate prieštarauti susimokėti mokesčius valstybei?..

4) Priimate draugės pasiūlymą ir toliau bendraujate. Ir netgi, kaip ir anksčiau, mylite savo bičiulę. Tai sunku, bet jei nesivadovaujate logika „tu man, aš tau“, esate protinga moteris – įmanoma...

Šaltinis: kleo.ru