Ar žinote, kad dovanos gali daug papasakoti apie jas įteikusį žmogų? Ką Jis jums padovanojo šįkart?
Jei dovanų nuo vyro gavote virtuvėje praversiantį prietaisą/įrenginį, Jis – rimtas, patikimas ir praktiškas. Greičiau jau „medžiotojo“, nei mąstytojo tipas. Ką jo dovana kalba apie santykius? Jis nori kartu su jumis praleisti daug daug dienų.


Jis svajoja apie ramų savaitgalio rytą, du puodelius kavos, laikraščius, malonų pašnekesį ir kažką gardaus, ką padės pagaminti dovanotas prietaisas...

Jis trokšta stabilių ir patikimų santykių. Ši dovana sufleruoja, kad jis tikisi jog prie judviejų šeimos židinio  bus šilta, gera ir sotu. Jei jums padovanojo raudonus/juodus nėriniuotus apatinius, greičiausiai, jis – kiek drovus jaunuolis, trokštantis būti sugundytas, tačiau bijantis tai ištarti garsiai.

Arba – egoistiškas vyras, trokštantis patirti su jumis kuo daugiau intymių malonių akimirkų. Ką reiškia ši vyro dovana jūsų santykiams? Jūs jam esate labai patraukli, todėl jis pageidauja, kad labiau provokuotumėte jį. Tai dovana jam, o ne jums. Tad pasipuoškite švenčių proga ir suteikite jam tai, ko taip trokšta!Jei vyras dovanoja jums šviesius šilkinius apatinius, jis – kantrus, taktiškas, nuovokus. Dovana parodo puikų jo skonį (jei, žinoma, išrinko pats) ir tai, kad jam rūpi jūsų sveikata (šilkas toks švelnus ir nedirgina odos!). Tai dovana jums abiems – seksuali ir praktiška. Šis vyras pasiruošęs ne tik imti, bet ir duoti.

Jūsų santykiai rimti ir harmoningi. Jei vilkėsite dovaną jau pirmąjį šventinį vakarą, Jis bus nepaprastai laimingas.Jei vyras padovanojo jums treniruoklį, jis – reiklus ir valdingas. Perka tik tai, ką jo nuomone privalote turėti, o ne tai, apie ką svajojate. Šiam vyrui aplinkinių nuomonė nėra svarbi.

Ką ši dovana kalba? Jam neatrodote pakankamai tobula, todėl siūlo priemonę tobulėti. Viena vertus, tai truputį žeidžia, kita vertus – juk nepabėgo pas lieknesnę moterį, o dailesnė figūra ir treniruoklis dar niekam nepakenkė. Jei Jis jums brangus, džiaukitės dovana ir minkite pedalus! Jei po šios dovanos panorote Jo atsikratyti, pasakykite, kad jūsų bute vietos treniruokliams nėra.


Jei jums padovanojo minkštą žaislą, Jis – sentimentalus ir romantiškas vyras, vertinantis jūsų švelnumą ir moteriškumą. Paprastai, tokie vyrai gana lengvai susitvarko su tradicinėmis vyriškomis pareigomis: sugeba uždirbti pinigų, išsprendžia iškilusias problemas,  moka meistrauti, mielai atleidžia įvairias moteriškas silpnybes ir nuotaikų kaitas.

Ką jo dovana reiškia? Tai jo paties dalelė: „Aš toks pats mielas ir minkštas – mylėk mane!“ Jis siūlo draugauti ir mylėti, o ne aiškintis, kuris protingesnis ir stipresnis.


Jei vyras dovanoja jums šiltą megztinį, Jis – geras, rūpestingas, jautrus ir sentimentalus žmogus. Jis trokšta apgaubti jus savo meile. Būkite jam švelni, jis labai jautrus ir pažeidžiamas.

Ką ši dovana kalba apie santykius? Jis nori parodyti, kaip vertina jus - savo gyvenimo palydovę. Dėvėkite ir džiaukitės, nekritikuodama nei spalvos, nei modelio!
Kvepalai. Paprastai, kvepalus moterims dovanoja 3 vyrų tipai.  Pirmieji dovanoja tokius kvepalus, apie kuriuos esate jam užsiminusi, arba parenka „akcijinius“ savo nuožiūra. Tai ne koks siurprizas, o rimta rimto ir dėmesingo jūsų norams vyro dovana. Antrasis vyrų tipas:  užbėga į parduotuvę ir pastveria tai, kas arčiausiai po ranka, ar pasitaria su pardavėja-konsultante, arba perka patį didžiausią ir puošniausią buteliuką. Jis neturi noro vaikščioti, ieškoti ir rinkti. Trečiasis vyrų tipas dovanoja klasikinius kvepalus: „Jie visada patiko mano mamai!“


Neįkyriai ir atsargiai išsiaiškinkite, kaip Jis parinko būtent šį aromatą. Pirmasis tipas trokšta su jumis praleisti dar daug laiko. Antrasis yra lengvabūdis, bet jei kvepalai brangūs, tai bent ne šykštuolis... O trečiasis – šeimyniškas, tik pernelyg primenate jam mamą. Nesikvėpinkite jo dovanotais kvepalais prieš eidama į lovą!Šaltinis:  woman.ru