Minkšti žaisliukai ir atvirutės - „valentinukai“ vyrams patinka kur kas mažiau nei moterims. Vyrai mėgsta praktiškas dovanėles. Juos apima begalinis susižavėjimas, išvydus įvairius technikos „stebuklus“, kurių jiems gyvenime reikia tiek pat, kaip ir mums gėlyčių, meškučių ir atvirukų. Pavyzdžiui, nusipirkę naują kompiuterį su begale fantastiškų galimybių jie nuoširdžiai stebisi, kai klausiame, „kam mums kalbėtis internetu, jei galime susikambinti?“ Jie dievina techniką, ir taškas.

Nors jis ir įsitikinęs, kad moteris apie techniką nieko neišmano, nustebinkite jį savo dovana Valentino dienos proga. O variantų – daugybė!

Smulkmenos

Nusifotografuokite (kuo drąsiau – tuo geriau) ir nusiųskite vyrui pikantišką MMS mobiliuoju telefonu, ar intymų laiškutį su nuotrauka elektroniniu paštu. Galite įrašyti jam originalią balso pašto žinute -  aistringų atodūsių ar oro bučinių garsų.

Kitas variantas – sukurkite atviruką. Jei mokate naudotis Photoshop ir pan. programa, sukurkite originalų suasmenintą „valentinuką“. Jei trūksta idėjų, užsukite pasigrožėti Supermamų kurtais atvirukais savo meilėms konkurse "Mano Valentinukas" 


Siurprizas kompiuterių maniakui

Jei dovanai skiriate 20-50 litų, užeikite į kompiuterinės technikos saloną ir išrinkite savo brangiausiojo kompiuteriui kokią nors smulkmeną.

Jei galite dovanai skirti kiek daugiau lėšų, o jūsų mylimasis praktiškai niekada nesiskiria su kompiuteriu, nupirkite jam naują, paskutinio modelio klaviatūrą. 

Rinkite  tokią dovaną, kad ji būtų naudinga jums abiems! Jei jums patinka kartu žiūrėti DVD filmus jo kompiuteryje su daugiakanale stereo sistema, padovanokite jam nuotolinio valdymo pultelį – labai patogu!

Vyrui labai praverstų ir specialus dėklas jo numylėtai technikai (telefonui, kamerai, MP3 ausinukui  ir t.t.).

Sėkmės!