Suteikti kūdikiui visa, kas geriausia – kiekvienos mamos troškimas. Atidi priežiūra, rūpestis ir žaidimai – tai tik dalis gėrio, kurį suteikia mažam žmogučiui jį mylintys žmonės. Kol kūdikis mažas ir bejėgis, vienas svarbiausių jo priežiūros aspektų yra rūpinimasis jo švelnia ir labai pažeidžiama odele. Kad ji būtų sveika, o mažylis – sausas ir laimingas, itin svarbu išrinkti jam geriausiai tinkančias sauskelnes.

Beje, geriausias – tai visai nebūtinai brangiausias. Neretai pakerėti garsių firminių ženklų magijos mes tiesiog nebesumojame pasvarstyti, ar tikrai pasirinkta brangi prekė tokia jau gera? O gal yra tikrai ne prastesnė, tik už gerokai mažesnę kainą?

„Maxima“ sauskelnės yra kaip tik ta higienos priemonė, kurią galite naudoti rūpindamasi savo mažyliu ir nesigrauždama, kad mokate per brangiai. Jos nekainuoja daug, jos tiesiog tausoja švelnią ir gležną jūsų kūdikio odelę, o kartu ir jo ramų miegą bei guvius vaikiškus žaidimus.

Šių sauskelnių viduje – itin greitai drėgmę sugeriantis pluoštas, neleisiantis ant odos atsirasti iššutimams. Sauskelnių krašteliai yra tamprūs ir pralaidūs orui, taigi nevaržys jūsų kūdikio judesių, nenutrins jo odelės, bet kartu patikimai saugos, kad visa drėgmė liktų sauskelnių viduje, o ne bėgtų per kraštus. Platus, minkštas ir elastingas diržas suteiks komfortą kiekvienam mažajam nenuoramai, o daugkartiniai lipukai šonuose leis jas užsegti ir vėl atsegti daugybę kartų, kas ypač patogu pradėjus mokyti mažylį sėstis ant puoduko, bet atsargumo dėlei vis dar segant patikimuosius drėgmės sargybinius. Be to, jūsų atžalėlei sauskelnių keitimo procedūra tikrai virs smagiu žaidimu, mat ant visų „Maxima“ sauskelnių juosmens juostelės jis ras įvairiaspalvių piešinėlių, kuriuos smagu apžiūrinėti, čiupinėti. O jei dar mama paaiškins, kas ten pavaizduota, parodys spalvas ir detales, paprasta kasdienės higienos procedūra gali virsti linksmiausiu žaidimu!

 „Maxima“ sauskelnės gaminamos laikantis griežčiausių kokybės standartų ir niekuo nenusileidžia analogiškoms, tik gerokai brangesnėms kitų firmų sauskelnėms. Ne viena mama, išbandžiusi šią mažylio higienos priemonę, liko maloniai nustebinta jos kokybės. Įsitikinę, kad šios sauskelnės daugeliu atvejų ne tik prilygsta, bet ir pranoksta kitų žinomų gamintojų produkciją, daugelis mamų netrunka priimti logišką ir išmintingą sprendimą: kam vėjais švaistyti šeimos pinigus vien už garsų vardą, jei yra kuo puikiausia nebrangi alternatyva?

Vis dar netikite? Savaime suprantama, geriausia – kai prekė pati įrodo savo pranašumus. „Maxima“ dovanoja jums unikalią galimybę nemokamai išbandyti šias sauskelnes ir įsitikinti jų kokybe. Nuo šių metų balandžio 28d. gegužės 27d. iki kiekvieną savaitgalį kūdikius auginančios mamytės ir tėveliai galės gauti nemokamų „Maxima“ sauskelnių pavyzdžių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – šių miestų parkuose juos dalins šaunioji „Maxima“ komanda. Taip pat „Maxima“ sauskelnes galėsite „pamatuoti“ savo mažyliui Akropolyje esančiame Mamos kambaryje.

Ateikite, išbandykite ir patys įsitikinkite: „Maxima“ sauskelnės – tai gera kokybė ir maža kaina!

Užsk. Nr. 1505-01