Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengusios-nusirengusios miegate?

O as miegu su IEVOS kostiumu. thumbup.gif Naujausias mados klyksmas. bigsmile.gif taip naturalu...
Atsakyti
As tai miegu su tokia trumpa maikute ir sorciukais biggrin.gif, nuoga dar nesu miegojusi, bet gal reiks kada pabandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aisss @ 2007 04 26, 17:37)
As tai miegu su tokia trumpa maikute ir sorciukais  biggrin.gif, nuoga dar nesu miegojusi, bet gal reiks kada pabandyt  blush2.gif


As is pradziu,kai pradejau nuoga miegoti,tai buvo kazkaip ir geda ir nesmagu ten po patalais blush2.gif ,bet paskui,kai pripratau, tai JAUCIU,kad nieko nera maloniau,kaip laisvai miegoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskute @ 2007 04 26, 11:40)
O as miegu su IEVOS kostiumu.  thumbup.gif  Naujausias mados klyksmas. bigsmile.gif  taip naturalu...

aš irgi taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Šaltuoju metų laiku su naktiniais, o šiltuoju nuoga drinks_cheers.gif patogiausia thumbup.gif
Atsakyti
As visada miegu nuoga, ir jau nuo seniai g.gif net nebeatsimenu, nuo kada tiksliai.
bet dabar kartais uzsidedu maike, nes bandau atpratint mazaja nuo papciaus. O jai papas - Dievas biggrin.gif nuoga pamato ir butinai reikia jei nevalgyt tai bent pabuciuot pamyluot lotuliukas.gif
bet diskomfortas su maike schmoll.gif idedu i lovyte ir maunu lauk
Atsakyti
As tai miegu su naktinukais, bet be triusikiuku. Tokia pas mane naktine komplektacija blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as tai miegu su tokiais sortukais ir maikute ant slaikuciu bet dabar taip saltai tai kartais net einu lotuliukas.gif su savo naminiais rubais kartais
Atsakyti
o as miegu su draugo maike, arba medvilniniais naktinukais, beje man jie labai grazus wub.gif teko miegoti ir nuogai, kai vieni buvom, tai man kazkaip nelabai, nejauciau naktiniu ant savo kuno ir man nepatogu schmoll.gif
Atsakyti
Miegu su maikute, nekenciu naktiniu schmoll.gif jokiu.
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 05 01, 22:15)
lotuliukas.gif as tai miegu su tokiais sortukais ir maikute ant slaikuciu bet dabar taip saltai tai kartais net einu  lotuliukas.gif su savo naminiais rubais kartais


lotuliukas.gif thumbup.gif

As irgi turiu megstamus sortukus su maikute, ale pizama, o siaip dar kartais megstu pasipuosti ivairiais neriniuotais naktinukais, nuogai kazkaip nelabai, jau geriau permatomi naktinukai, bet naktinukai. biggrin.gif
Atsakyti
na, kadangi esu didel silumos megeja tai saltu sezonu miegu su pizama arba naktiniais, na, o kai silta tai su IEVOS kostiumu 4u.gif Siaip tai kai vyras salia tai bet kuriuo sezonu ir IEVOS kostiumas tinka thumbup.gif Tik paskutiniu metu tokia laisve galiu megautis retokai, nes su mumis vienam kambari dar ir vaikas miega, tai jau nelabai cia ir issinuoginsi doh.gif
Atsakyti