Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengusios-nusirengusios miegate?

QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 02 01, 19:21)
Man anksčiau kartais būdavo šalta, bet nusipirkau šildomą paklodę biggrin.gif bet dėl vaikų, suprantama, kodėl neišeina  4u.gif


Svarbiausia kad su tokia paklode trumpo sujungimo nebutu biggrin.gif
Atsakyti
miegoti nuogai man doh.gif schmoll.gif doh.gif schmoll.gif ax.gif

labai blogai jauciuosi
gal jau ir del to, kad kompleksu milijonas atsirado, del prarastos kadais tobulos figuros ax.gif

labiausiai noreciau miegoti su flaneline pizama, su meskiukais lotuliukas.gif , bet vyras piestu stoja, vos vos issiderejau trumputukus naktinukus doh.gif (nu kur tokius (...pyp..) deti, a? penkta desimtis , o vis dar kaip 20)
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 02 01, 15:26)
Bandžiau visaip miegoti, bet su pižama man mieliausia, jaukiau ir šilčiau smile.gif

drinks_cheers.gif smagiausia visu laiku tureta pizama buvo keturkampis flanelinis maisas su keturiom skylem kampuose rankas iskist, na aisku ir galvai kaklo iskirpte buvo, bet fainai taip isisuki kaip siksnosparnis koks, ech deja, jau sunesiota.
nuogai man salta, o jei dar maniskis pusnuogis prisiploja, tai suprakaituojam ir sulimpam oj ne ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Tik nuoga manasis nemėgsta kai aš su pižamom, naktiniais miegu, jam nepatinka:)
Atsakyti
QUOTE(skin2013 @ 2013 03 24, 22:16)
Tik nuoga manasis nemėgsta kai aš su pižamom, naktiniais miegu, jam nepatinka:)

svarbiausia, kad jums patinka. Man tai nepapasakotų kaip miegot ax.gif
Dabar miegu su naktiniais, vasarą visko pasitaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miaa glushenko @ 2013 02 01, 19:14)
Nuoga, su laseliu Chanel no5, rimtai!  bigsmile.gif Kaip Marilyn Monroe  lotuliukas.gif .

Prajuokinot biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikštau @ 2004 05 26, 12:38)
Sveikutes,

Idomu butu suzinoti kitu patirti. Man asmeniskai miegojimo rubai labai svarbus-turi buti grazus ir seksualus. mano vyras apskritai visokius medvilninius naktinius marskinius ir pizamas vadina "atgrasinais" biggrin.gif  O kaip jusu?

Ziurint dar su kuom miegi
Atsakyti
QUOTE(linaaa @ 2015 01 06, 20:09)
Ziurint dar su kuom miegi

O taip! drinks_cheers.gif Kai viena miegu, mano mylimiausias drabužis - plačios ryškiai rožinės medvilninės kelnės su žydrais burbuliukais. Ale kai jau pašonėj vyras miega, tai kelnės spinos glūdumoj slepiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 03 21, 17:13)
drinks_cheers.gif smagiausia visu laiku tureta pizama buvo keturkampis flanelinis maisas su keturiom skylem kampuose rankas iskist, na aisku ir galvai kaklo iskirpte buvo, bet fainai taip isisuki kaip siksnosparnis koks, ech deja, jau sunesiota.
nuogai man salta, o jei dar maniskis pusnuogis prisiploja, tai suprakaituojam ir sulimpam oj ne ne  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif svarbu patogumas, o vyras tegu kaip nori, taip ir miega, as jam neaiskinu, su kokiais apredais ar be ju miegot. Svarbu gerai issimiegoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 01 07, 13:00)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif svarbu patogumas, o vyras tegu kaip nori, taip ir miega, as jam neaiskinu, su kokiais apredais ar be ju miegot. Svarbu gerai issimiegoti mirksiukas.gif

man nieks nepasakys, kaip miegot drinks_cheers.gif žiemą su pižama, vasarą - naktiniais. paprasti, medvilniai, jokie ne sexy, man su tokiais per šalta (tiek vasarą, tiek žiemą) unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti