Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

Skandinaviško tipo interjere dominuoja viena spalva -dažniausiai balta. Labiausiai skandinavišką interjerą galima atpažinti iš baltų grindų, tačiau gali būti ir natūralios medžio spalvos grindys. Skandinavai neįnvesuoja daug į patį remontą, interjerą kuria gražiais, stilingais baldais ir originaliomis, skoningomis detalėmis. Nesiekiama nepriekaištingos tobulybės, svarbu jaukumas, patogumas, erdvė, šviesa. Ekologija taip pat svarbu.

user posted image
user posted image
Digmos skandinaviškas interjeras

“Vintage” interjero kryptis – besistengianti sugrąžinti į tam tikros epochos vyraujančią interjerų stilistiką. keli pavyzdžiai pretenduojantys atgaivinti XVIII-XIX a. sandūros dekoravimo tradicijas. Šiek tiek saldumo, šiek tiek dulkių, šiek tiek nėrinių…
user posted image
Vintage interior

Nuorodėlės

Buvusi temelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 24 rugpjūčio 2011 - 17:13
tuk, tuk, bandau praverti namuciu duris, nes anuos jau pabaigiau ax.gif
Atsakyti
sky_diver --laukiam foto!!!
Atsakyti
Oi tikrai labai laukiam nuotraukėlių, Sky-diver! Gerai skamba!! Balta blizgi virtuvė yra gerai biggrin.gif labai prie visko dera. Turiu įtarimą, kad name vėl norėsiu tokios pačios virtuvės kaip dabar, t.y. baltos blizgios thumbup.gif tik reiks geresnį baldininką samdyt, nes dažai apsidaužo, jei nekokybiškai nudažyta. Pas mane per 3 metus jau nemažai apsidaužė, ypač aplink puodų stalčiu. Turėkit galvoj, kas darysit tokią virtuvę.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 08 24, 18:42)
Oi tikrai labai laukiam nuotraukėlių, Sky-diver! Gerai skamba!! Balta blizgi virtuvė yra gerai biggrin.gif labai prie visko dera. Turiu įtarimą, kad name vėl norėsiu tokios pačios virtuvės kaip dabar, t.y. baltos blizgios thumbup.gif tik reiks geresnį baldininką samdyt, nes dažai apsidaužo, jei nekokybiškai nudažyta. Pas mane per 3 metus jau nemažai apsidaužė, ypač aplink puodų stalčiu. Turėkit galvoj, kas darysit tokią virtuvę.

Pupeliuk, pakonsultuok, nes as mastau apie lakuota virtuve, dar neapsisprendziau balta ar pilka bus, dar turiu laiko... sakyk ar labai tepli? ta prasme jei uz rankeneles neprigriebsiu ar salia ar labai matosi antspaudai, o kaip su valymais, nesimato po nuvalymo ruozu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 24 rugpjūčio 2011 - 18:59
tai gal Pupeliuko virtuve is dazyto MDF buvo?
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 08 24, 19:42)
Oi tikrai labai laukiam nuotraukėlių, Sky-diver! Gerai skamba!! Balta blizgi virtuvė yra gerai biggrin.gif labai prie visko dera. Turiu įtarimą, kad name vėl norėsiu tokios pačios virtuvės kaip dabar, t.y. baltos blizgios thumbup.gif tik reiks geresnį baldininką samdyt, nes dažai apsidaužo, jei nekokybiškai nudažyta. Pas mane per 3 metus jau nemažai apsidaužė, ypač aplink puodų stalčiu. Turėkit galvoj, kas darysit tokią virtuvę.


Aha ir man labai aktualu kaip su priežiūra tokios virtuvės ir pas ką darėtės, t.y. kokia firma, o gal taip baldukas iš garažiuko gamino? Dabar turiu mdf matiniu paviršiumi ir toks truputi grublėtas, na pati faktura lyg ne ant glaistytu sienu butu dazyta o ant kokio rontbaunto glaisto g.gif nu idomiau nupasakojau biggrin.gif - tai esmė kad irgi apsidaužė šiek tiek, kai kur peilis, kai kur puodas krito ir išdaužė - o gaminta firmoje - Alantas rodos... idomu kaip su ta lakuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 24, 22:09)
tai gal Pupeliuko virtuve is dazyto MDF buvo?

Nežinau, bet užsakinėjom ne dažytą MDF biggrin.gif dar ir brangesnė šita plokštė buvo.. Ir ne visiškas garažininkas darė, tokia nedidelė firmelė, aišku ne Vokė ar koks Nabukas. Manau, kuo geresnė didesnė firma tuo geriau tas plokštes paruošia. Prieš tai turėjom Vokės darytą virtuvę kur irgi buvo lakuota plokštė, tai kiek pamenu laikė geriau, bet sunku dabar prisimint, seniai tas buvo smile.gif

Neryte, dėl teplumo - jau antra virtuvė pas mus su lakuotais paviršiais, tai matyt, kad nebaisu biggrin.gif
Nesu pedantė kiekvieną piršto atspaudą valinėjanti, dėl to nevalau kasdien. Aišku tepasi, bet ir valosi gerai, su stiklų valikliu. Prieš tai buvusioje virtuvėje buvo naudojamos dvi plokštės, lakuota ir kažkokia su faktūra laminuota, tai ta laminuota žymiai sunkiau valydavosi.

D.E.L.A. - lakuota oficialiai yra patvaresnė už dažytą MDF, bet va per 3 metus pas mus apsidaužė unsure.gif rašiau, kad Vokės berods buvo geriau. Didelės firmos rimtas kietinimo kameras turi, jie plokštes pjauna, dažo, lakuoja ir kepa jau išpjaustytas dureles, garažininkai gi perka jau lakuotas plokštes, jas pjausto ir tik kraštus aplaminuoja. Pas mus atrodo lyg dažyta/lakuota išpjovus, bet matyt medžiagos gal ne pačios geriausios. (dėl plokščių ruošimo/baldų gamybos technologijų gal ir pataisys mane kas, jei netiksliai ką surašiau, ne profė šitoj srity esu 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 24 rugpjūčio 2011 - 21:54
ai gi pamiršasu kad maniškė mdf ta nelygiu paviršium tai nesikeikiant - valosi žiauriai kiekvienas antspaudas lieka ir dar bilenkaip neišvalysi - jaučiu lakuota lengviau paėmei mikropluošto šluostę kur stiklui valyt ir vsio - turiu stikliniams stalams tokią - nėr tobuliau, o langus visad su "Švaros lašo" priemone langams ir tuo nubrauktuvu vandens - viens du ir langai švarūs...

O dėl gamintojo - tai blem kaip toj Vokėj ir kt pas didelius brungu... unsure.gif
Atsakyti
aciux 4u.gif mes turejom mdf irgi dazyta, kaip delos, man irgi blogai valesi, nes grobleta, bet nebuvo labai tepli, nu bet jei isitepliodavo tai sveist turedavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 24, 19:11)
sky_diver --laukiam foto!!!


QUOTE(Pupeliukas @ 2011 08 24, 19:42)
Oi tikrai labai laukiam nuotraukėlių, Sky-diver!


butinai bus nuotraukos. tik kol nera daugiau daiktu nenoriu fotkint, nes vaidas vis tik ne tas buna ax.gif

QUOTE(Nerytė @ 2011 08 24, 19:58)
Pupeliuk, pakonsultuok, nes as mastau apie lakuota virtuve, dar neapsisprendziau balta ar pilka bus, dar turiu laiko... sakyk ar labai tepli? ta prasme jei uz rankeneles neprigriebsiu ar salia ar labai matosi antspaudai, o kaip su valymais, nesimato po nuvalymo ruozu?


nors as ne Pupeliukas, bet galiu pasakyti, kad blizgi nera tepli schmoll.gif mane is pradziu irgi tas gasdino, bet labai dziaugiuosi, kad ikalbejo daryti butent tokia. nuvalau su mikropluosto sluoste ir viskas, jokios kitokios prieziuros nereikia. o del pirstu anspaudu, tai arba as ju nepastebejau, kad lieka, arba imu tik uz rankeneliu, bet is esmes ju nesimato g.gif
Papildyta:
gal zinot, kur gauti tokias kopeteles? mastau, kad gal man reiketu i miegalaji g.gif
user posted image

kuo toliau, tuo labiau man patinka tokios lempos. o jeigu dar laidas spalvotas, tai is vis puiku bigsmile.gif bet pas skandinavus aukstos lubos, tad toks sprendimas labai vykes. idomu, kaip ziuretusi jeigu lubos butu zemesnes g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pas mano tėvus balta lakuota virtuvė, tai su paviršiaus valymu jokių bėdų nėra, ruožų nesimato. Dabar mes ir mes apie tokią galvojame, kad būtų vienos spalvos su sienomis ir neiššoktų iš konteksto, kadangi virtuvė bus viename kambaryje su svetaine. Tai norisi jos kuo lengvesnės ir mažiau matomos.

QUOTE(Sky_diver @ 2011 08 25, 09:24)

kuo toliau, tuo labiau man patinka tokios lempos. o jeigu dar laidas spalvotas, tai is vis puiku  bigsmile.gif  bet pas skandinavus aukstos lubos, tad toks sprendimas labai vykes. idomu, kaip ziuretusi jeigu lubos butu zemesnes  g.gif


Man irgi šitos lempos labai super. Ir man tie mazgeliai, kur laidas surištas, gerai atrodo. Iš kitos pusės, ir funkcionalu. Nori patraukti stalą į kitą vietą - ant kito kabliuko tik permetei lemputę... Manau, toks variantas žiūrėtųsi ir esant žemesnėms luboms, tik reikėtų atitinkamą aukštį laido parinkt. biggrin.gif O pritaikius baldelius, daiktelius ir nenulaižytus paviršius namie, labai tiktų.
Atsakyti