Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

Labą rytą smile.gif

Kakava, yra lentvaryj porą mūsiškių su leliais, bet retai užsuka čia parašyt. Bet jų truputį vyresni už jūsų merginą smile.gif
Kirpėja gera Virginija Lentvaryj, netoli turgelio kirpykla, galėsiu nr.įmest. Man patiko kaip dirba.
Atsakyti

o šiaip tie atstumai tikrai nepatogu, kai reikia kažkur važiuoti, veiklą apriboja, bet ir čia galima rasti alternatyvų
aš visada pagalvojų apie užsienius, kur atstumai dar didesni pas mus nei nuo kaimo iki artimiausio miesto

nežinau ar aš ir norėčiau tos paplidomos veiklos, jau darbo ir namų gana. turbūt sustabarėjau biggrin.gif o ir šiaip kolkas prie vaikų esam pririšti ir čia daug neprifantazuosi biggrin.gif
Atsakyti
kuri čia iš mūsų filosilines knygas ksiato, kokia keistą knygą paėmiau aš "Maša, arba postfašismas" pasidomėkit, labai savotiškas siužetas, pilnas filosofavimo apie žmogiškuma, kuo žmogus skiriasi nuo gyvūlio ir pan.
Atsakyti
Man kolkas atstumai tolimi, bet greit tas pasikeis smile.gif dėl veiklos- mieste gyvenant tam laiko nė neturėjau, o dabar- galimybės ribotos smile.gif o spėju, kai galimybė bus- taupyt pradėsim smile.gif toks uždaras ratas smile.gif

Filosofija ne man... Niekada nesupratau tokių pamąstymų, kažkada mėginau į Kafkos, man regis, "metamorfozes" įsiskaityt, nu neišgėręs nesuprasi biggrin.gif
Papildyta:
Iš dangaus pas mus neaiški šlapadrėbė, šlykštukas.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 11 19, 14:40)
Man kolkas atstumai tolimi, bet greit tas pasikeis smile.gif dėl veiklos- mieste gyvenant tam laiko nė neturėjau, o dabar- galimybės ribotos smile.gif o spėju, kai galimybė bus- taupyt pradėsim smile.gif  toks uždaras ratas smile.gif

Filosofija ne man... Niekada nesupratau tokių pamąstymų, kažkada mėginau į Kafkos, man regis, "metamorfozes" įsiskaityt, nu neišgėręs nesuprasi biggrin.gif
Papildyta:
Iš dangaus pas mus neaiški šlapadrėbė, šlykštukas.


va mus tas pats, kol mieste gyvenom, tik dirbom,nei laiko nei pinigų tam neturėjo
ddabar kai žinau, kiek nemokamų gerų renginių, veiklų vyksta- neprilakstysi

man tai visai patinka, nors manau beprasmiška analizuoti amžinosios būties klausimus, bet šį knyga mane užkabino, skaičiau interviu su autoriumi, esmė, kad meilė žmogų padro žmogumi smile.gif
ir šiaip ateinančiais metais yra iškeltas tikslas, čia gal prezidentės, atsisukti į lietuvių literatūra, tai pabandžiau

nors tarkim lietuviškos vaikiškos knygos nominuotos metų knygas, tai man nepatinka

iš lietuviškų vaikiškų tai man Lina Žutautė Kakė Makė (Ugnei) ir Račickas (Domui)

o pas mus sninga ir toks ledas, bet labai jau laukiau to sniegelio

mums turbūt reiktu pasižiaugti, kad gyvendami Lietuvoje nuolat esam orų pokyčių sukūryje: tai lija, tai sniga, tai šalta, tai karšta, vis idomiau, nei ištisai šilta šilta šilta
Atsakyti
Sveikos mergaites,
as cia karts nuo karto uzbegu pasiskaitineti, bet su pasisakymais sunkiau.
As kaip ir laukiu snioegelio, kaip ir nelabai, man uztektu per visa ziema kokiu 5 cm smile.gif
Vis prisijungdama prie SM prisimenu apie kaledines dovanas, nes man kazkaip iskarto pries akis isnyra braskienes pasisakymas, kad jau turi dovaneles kaledines smile.gif
Kakava as irgi esu is Lentvario ir visada esu pasiryuosusi gyviems pabendravimo, tik zinoma maniskis jau yra didesnis vyras nei tavo mazoji, o be to as dar ir dirbu. Bet kaip sakoma viska galima suderinti wink.gif
Geda sakyti, bet mes su vandeta gyvendamos tame paciame name vis nesuderinam kada pasimatyti, vis kazkas sutrukdo (kaip visada kuo arciau gyveni, tuo reciau mataisi).

Dalyte - gal kai zinosi koki gera nemokama rengini pasidalink informacija, nes kartais idomu juk prasiblaskyti smile.gif as tai nelabai apie juos zinau, nebent netycia uzmatau, bet ir tai buna labai labai retai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 11 19, 17:37)


Dalyte - gal kai zinosi koki gera nemokama rengini pasidalink informacija, nes kartais idomu juk prasiblaskyti smile.gif as tai nelabai apie juos zinau, nebent netycia uzmatau, bet ir tai buna labai labai retai  ax.gif


specialia nesidomiu, bet žinau, kad knygynai bibliotekos rengia idomius susitikimus (bet gal ne visiems idomu)
dar masiniai renginiai -koncertai
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 11 19, 17:37)
Geda sakyti, bet mes su vandeta gyvendamos tame paciame name vis nesuderinam kada pasimatyti, vis kazkas sutrukdo (kaip visada kuo arciau gyveni, tuo reciau mataisi).


GĖDA! GĖDA! GĖDA! 4u.gif

Atsakyti
labas vakaras smile.gif
QUOTE(NERINGUKAS @ 2014 11 06, 13:30)
Giriuosi, giriuosi  tongue.gif
ė ašarą, kai ją pamatė  wub.gif Dabar jau atrodo, kad gyvenimas įgavo pilnatvę.

nuosirdziausi sveikinimai smile.gif linkime skanaus pienelio ir ramiu nakteliu smile.gif

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 11 06, 13:31)
Pas madam sloga vandeninė tokia, amžinai liulys varva, tai miegojau, ar miegojau nepamenu biggrin.gif jau baltuoja iltinukai, spėju, tai ir priežąstis. Nu nieko, aš tvirta smile.gif ji dar tvvirtesnė smile.gif

sveikatytes madam wink.gif

QUOTE(kakava2 @ 2014 11 17, 22:21)
sveikos merginos gal priimsite ir mane smile.gif pries menesi atsikeliau is Vilniaus i Naujaji Lentvari , nusipirkom cia nama, turiu 3 menesiu lelyte tad esu namu seimininke smile.gif)) kaip jus begyvuojate gal kas yra is naujojo lentvario?

o kaip jusu pupa auga smile.gif

Mes irgi jau neblogai stiebiames, augam kaip ant mieliu smile.gif o siaip viskas kaip ir anksciau, namai, mokykla, vyras, vaikai, puodai
Atsakyti
Sveikos, aktyvumas musa rekordus? biggrin.gif

darbe 14 šilumos, man prasidėjo vegetacijos periodas, aš net su pirštinėmis doh.gif reiks pradėt savaitgaliai kurenti krosnį darbe

jau klausausi Kalėdinių dainų, planuojų savaitgaliui meduolių kepimą ir Kalėdinio vainiko gaminimą smile.gif ir dar noriu sniego , kad senį naują nulipdyti ar bent su rogėmis prasilėkti smile.gif


Pas mane irgi namai, vaikai, abras, bet viduje to ištobulinau picos kepimo subtilybes. Gal kam pravers, atskleisiu paslaptis. Padas tai mieles, vanduo, miltai, truputi druskus, cukraus kildynimui, aliejaus kelis šaukštai. Visko iš akies. Arba 2 g mielių, nepilna stikline vandens, ir stiklinė miltu. Tešla gaunasi minkšta lengvai kočiojama, darau plona, apkepu kelias min padą orkaitėje.. Tada dedu padaža ir likusius ingridientus
Didžiausia paslaptis yra padažas, kuris yra iš pomidoru pastos, prieskokių ir aliejaus, aliejaus reikia negailėt, tada padas tampa elestinges. Tomet sūris, dėšra, daržovės . Galiu pasigirti suspindėjau tongue.gif

dar mano telefonas kažko stringa, tai tas tai anas, turbūt reikia keist, pasiilgau senų gerų telefonų su migtukais, kurie bent jau nestreikavo taip dažnai doh.gif

kažką dar norėjau rašyt, bet jau net nesimasto, bet šaltį doh.gif
Atsakyti
Labu smile.gif
Dalyte, sveikinu tapus tituluota pickepe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 12 01, 15:29)
Labu smile.gif
Dalyte, sveikinu tapus tituluota pickepe wink.gif


gali atvaryti pas mane atestacijai biggrin.gif tu man duotai atestatą biggrin.gif

mes kai meduolius savaitagalį kepėm Amatų centre, tai ten mokytoja pakalbinau, ji sakė padus aliejumi gausiai aptepanti.
nu žinok tikrai fainai padariau vaikai viską suvalgę, suaugę irgi cool.gif

Atsakyti