Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 11 15, 19:10)


Kur prapuolusios?smile.gif
Ar jau supirkinėjat dovanas? Aš pasigirsiu- šiandien nupirkom finalinius akcentus visiems savo vaikučiams ir švebtėm veik pasiruošę. Tik kad mane kūrybinė krizė užpuolė- nenoriu nei vainiko kalėdinio daryt, nei dekoracijų, rankos iki įrankėlių gamybos nelimpa...


aš tai niekur, bet dar nepatogu buvo su savim kalbėti smile.gif

aš turiu tik vieną dovaną kiršto dukrai, o tų vaikų pas mus milijonas, kaip visada ant paskutinių supirksim. Ug žinau ką pirkti, o Domas daugianoris, kaip diena kaip naujiena
tikiuosi kažkaip paprasčiau išsisukti, nes aš visai basa, mane vyras finansuoja cool.gif

aš taip noriu, bent 5 cm sniegelio wub.gif o tada jau pradėsiu kurti, palaukim advento pradžios bent jau, ji bus 11 30

bet šiaip tai nagų lako noriu su blizgučiais, tai ir kuria mano kalėdinę nuotaiką


QUOTE(rudakase @ 2014 11 15, 20:03)

ale kokia tu ankstyva su dovanomis, as vis manau ka cia savo vyrukui nupirkti nuo senio dovanu, bet dar nesugalvoju. Zaislu namie pilnos pakalnes, tai norisi kazko tikrai idomaus.

ooooooooooo...atsiminiau bigsmile.gif  Dalyte as is taves FC pakvietimo jokio nesu gavusi, o tau issiusti man neduoda.


ai tie vaikai tiek to visko turi, tai mes savo artimiems vaikams vietoje daiktu vežam į kiną, žaidimų kambarį ir nedidelę dovanėlę perkam.
nors mb savo krykšto vaikams tik pinigų duoda ir jam ramu

mes su vendeta tai susidraugavom, esi jos drauguose? jai irgi neleido manęs kveist, bet pati ją pakviečiau ir tave kviečiau

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2014 11 15, 20:24)
Sveikos,

pakeitus darbą laiko neliko pašalinėms veikloms smile.gif




o kaip faina, Vilniuje dirbi, o gal užsienyje?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mamyte Saule, teigiamų ir tik perpsektyvių permainų naujuos darbuos smile.gif

Dalyte, tai Tu rašyk, aš atrašysiu biggrin.gif

Mūsų dar per mažos kinams ir panašiai smile.gif vakar cirke buvom, tai mano madam nulūžo per patį pirmą pasirodymą, o sesers mergaitė po 15min biggrin.gif tai mes suaugę dar pažiūrėjom kiek ir išėjom, nešini miegančiu turtu biggrin.gif
Papildyta:
Laukiu ir aš sniegučio ir šaltuko, drėgmė mane žudo, vėjas piktina... Nielo, gal eisim šiandien konkorėžių pasirankiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 11 17, 13:44)


Dalyte, tai Tu rašyk, aš atrašysiu biggrin.gif

Mūsų dar per mažos kinams ir panašiai smile.gif vakar cirke buvom, tai mano madam nulūžo per patį pirmą pasirodymą, o sesers mergaitė po 15min biggrin.gif tai mes suaugę dar pažiūrėjom kiek ir išėjom, nešini miegančiu turtu biggrin.gif

Laukiu ir aš sniegučio ir šaltuko, drėgmė mane žudo, vėjas piktina... Nielo, gal eisim šiandien konkorėžių pasirankiot smile.gif


tai mes dviese galim ir neviešai bendrauti, gal kitiems neidomu net smile.gif

bet gerai migdo irgi privalumas


kur ieškosi, mes labai sunkiai su Ug radom, gal prieš 2 mėn ieškojom, tada dar šilta buvo, su dviračiais važiavom,
O tu jau vainikus darysi? pameni kokia faina eglute pernai aš iš makaronų dariau, turbūt rodžiau smile.gif


Atsakyti
Dalyte, mes miške gyvenam, konkorėžius kieme šufliuot galiu biggrin.gif
Gal ir gaminsiu, dar nekyla rankos. Spyrio į užpakalį turbūt reik....
Atsakyti
sveikos merginos gal priimsite ir mane smile.gif pries menesi atsikeliau is Vilniaus i Naujaji Lentvari , nusipirkom cia nama, turiu 3 menesiu lelyte tad esu namu seimininke smile.gif)) kaip jus begyvuojate gal kas yra is naujojo lentvario?
Atsakyti
Kakava2, jau buvai užsukus ir jau lyg ir priimta smile.gif
Atsakyti
dabar jau oficialiai, jau viskas persikeleme cia, tada dar is vilniaus rasiau smile.gif visai smagu ir ramu ir gera cia, tik va beda liudna nera jokiu draugiu su leliukais sad.gif((( ir pasivaiksciot nera kur, kiemas musu siais metais nebus dar sutvarkytas tai nei zolytes nieko sad.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kakava, viskas su laiku smile.gif kodėl sugalvojot persikraustyt?
Atsakyti
vilniuje turejau buta,istekejau susilaukem lelytes irnusipirkom cia nama, kazkaip ieskojomieskojomir patiko sitas variantas tai va ir gavausi ir as nebe miestiete sad.gif(( bandysiu pratintis nezinau kaip cia gausis,aisku gerai kolkas visai smagu ir name tvarkinetis ir t.t. vasara gamta irgi gerai. gal priprasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kakava2 @ 2014 11 18, 17:10)
vilniuje turejau buta,istekejau susilaukem lelytes irnusipirkom cia nama, kazkaip ieskojomieskojomir patiko sitas variantas tai va ir gavausi ir as nebe miestiete sad.gif(( bandysiu pratintis nezinau kaip cia gausis,aisku gerai kolkas visai smagu ir name tvarkinetis ir t.t. vasara gamta irgi gerai. gal priprasiu smile.gif



Labas , Kakava,

Lentvaris irgi miestas biggrin.gif Tokie mažesni miestai turi savo privalumu, sostinė šalia, bet gyveni, kaip kaime.
kaip suprantu jus toliau nuo pačio centro Lentvario, kur nauji namai?

o diskutuojant Lentvaris miestas ar kaimas, galima prieiti išvados, kad tik Vilnius didesnis Lietuvos miestas, todėl gali vadintis miestu.

aš galvoju, kad visai idomu pakeisti gyvenama vieta, gi ne į Pasvalį išsikraustėt biggrin.gif viskas liko šalia

pas mus nemažai yra mamų atsikrausčiusių į mažesnius kaimelius, miestelius, kol kas nei viena nesigaili smile.gif priprasi patiks ir tau smile.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 11 17, 12:28)

o kaip faina, Vilniuje dirbi, o gal užsienyje?


Vilniuje, užsieniui aš dar nepriaugau, neužkniso viskas dar iki tiek smile.gif
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 11 17, 13:44)
Sveikos smile.gif

Mamyte Saule, teigiamų ir tik perpsektyvių permainų naujuos darbuos smile.gif


Ačiū 4u.gif

Mane tai kartais biesina gyvenimas provincijoje. Konkrečiai dėl mažo aktyvių žmonių kiekio ir kad dauguma įdomių veiklų čia neįmanomos (pvz. šokiai poromis), nes nėra pakankamai norinčių. Vievyje išvis liūdesys, kokius Elektrėnuos dar dar. Aišku, iš kokio Lentvario dar Vilnius netoli, galima pavažinėt, bet jau iš Vievio tai be šansų schmoll.gif
Atsakyti
as tai nepergyvenu labai stipriai nes aktyviai vairuoju ir nera jokiu bedu nulekt iki vln isimetus dukriuka smile.gif tik va kai kazko reikia irnorisi salia pvz soliariumo, kirpyklos tai jauciu kad nerasiu, buvau grigiskiu kirpykloj kirpciukus kirpt tai pasibaisejau... dar mano dukryte maza vos 3.5 men tai sunkoka ilgiau kazkur isvaziuot bet nieko smile.gif mes gyvenam netuose naujojo lentvario nuosavu namu kvartale, bet senoji g dauboje yra tokie dideli keli raudoni namai jie irgi nauji ganetinai smile.gif bandysiu pratintis tik va gailamamyciu salia su leliukais nera butu smagu kavos kartu pagert pasipletkint apie rupescius ir pan , bet gal dar atsiras smile.gif
Atsakyti