Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

QUOTE(Limcamca @ 2016 05 29, 13:08)
340, tai jau zinok griebiau nebegalvodama. Rugpjuti. Visiem 4.

Kaip pigiai bigsmile.gif Ryanair ar vizair? As dabar ir paziurejau, tai mums maziausia kaina meta 430.
Atsakyti
Wizzair, as tau i az datas parasysiu.
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Limcamca, kaip pigiai bilietai! Čia į abu galus 4 žmonėms? vau vau vau bigsmile.gif thumbup.gif man ir abiems dukroms gavosi apie 500 svarų su vienu dideliu lagaminu ir pasirinkta sėdėjimo vieta.

kaip šalta šiandien...visai neįdomus oras doh.gif . vakar buvo tokia liuks šilta diena
Atsakyti
Labas,

Oras atšalė, tai nebus gaila prie lyginimo lentos stovėti biggrin.gif

GOTTE, wizzair automatiškai gi paskiria vietas g.gif
Atsakyti
LAbukas

Stai ri as biggrin.gif Bandziau atvezti saules,bet ji nutruko kazkur pakeliui...Realiai LT karsta,maudziaus prude,idegiau,kad vakare su slapiu ranksluosciu gulejau,atsigavinejau...

Vestuves thumbup.gif Foto negreit biggrin.gif Mes patys nefotkinom...

Heida,na kaip megztukas?As siandien suknele isskalbiau,kur sausas valymas,bet nieko,gera dar biggrin.gif
Atsakyti
Ar smagios vestuves buvo?
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif

atsiprašau, kad įsibroviau į Jūsų forumą smile.gif gal kada ir aš prisijungsiu prie Jūsų pokalbių. Tik dabar pirmiausia ieškau išsinuomoti kambarį šiose vietose: Canning Town,Prince Regents,Bectonas,East Ham
Gal žinote, kas nuomoja ir suteiktumėte informacijos? iš anksto didelis AČIŪ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanli: 30 gegužės 2016 - 22:41
LAbukas

QUOTE(Limcamca @ 2016 05 30, 20:52)
Ar smagios vestuves buvo?

Pakankamai biggrin.gif MB burbuliuoja,kad planavo tradicines vestuves,su pirslio korimai,o gavos geras baliukas.Bet as tai neturiu prie ko prikibt biggrin.gif Ai,nebent prie priestato lenteliu,nes tarpukai yra grynai ilyst kulniukui lotuliukas.gif
JAunaja skaiciau tokia fyfa,bet issirinko tikrai stilinga suknele,ne nebuciau pagalvojus,kad bus su tokia.10balu is 10 thumbup.gif JAunosios mama,musu drauge,i rotuse baznycia buvo graziau(mano akimis) apsirengus,nei per baliu..Ten ir nebloga suknele,bet ji jos nepavilko biggrin.gif 7 is 10
JAunikis wub.gif KAip is zurnalu virseliu wub.gif Pasisypso ir turetu krist visos mergos jam po koju biggrin.gif 10 is 10
Ana nepazistama gimine tokia biski susikauscius,tik bobule 77m pabajeruodavo,na ir jaunojo tevai,o kiti,kaip statulos lotuliukas.gif
Sale labai nebloga http://www.dvarasbebirva.lt/galerija/ Drauge pati dare visus papuosimus,puse metu karpe,siuvo,riso...Nu labai graziai papuose,10 is 10.
O jau maistas koks skanus wub.gif irgi is 10,10 balu.
Buvo muzikantai,gana neblogi,buvo vedejas irgi zaidimu tvarkingu,be posliatinu prigalvojo.
Vnz man viskas patiko biggrin.gif Tik labai greit tos vestuves praeina biggrin.gif

O va kaip as atrodziau biggrin.gif Irgi 10 is 10 lotuliukas.gif
https://scontent-lhr...amp;oe=580F10D5

VA mes su MB
https://scontent-lhr...amp;oe=57E4901B
Atsakyti
Pakelkit rankas, kas dar be manęs, įsijungė šildymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 31, 08:59)
Pakelkit rankas, kas dar be manęs, įsijungė šildymą  biggrin.gif

As drinks_cheers.gif JAu vakar...Ant pilno...Net miegame,kur per visa ziema buvo gal tik 3 x ijungta.
Atsakyti
sveikos

Giega, vau kokie grazus abu su vyru thumbup.gif labai liuks atrodei 4u.gif

Limcamca, pas mane irgi sildymas ijungtas doh.gif apie bilietus i lt, tai as ryanair pirkau, ne wizzair ax.gif

Vakar buvom Durdle Door, super, labai patiko, aplankėm dar Corfi pilį, į vidų tik neįėjom, nes kažkokiam renginiui jie ruošėsi ir nieko neįleido, bet MB droną paskraidino ir nufilmavo pilį iš viršaus, tai jaučiamės lyg buvę, kai video pažiūrėjom biggrin.gif papietavom labai fainam Pub'e thumbup.gif sidrų rūšių ten jie turėjo kokį milijoną, davė net paragauti prieš perkant ir išsirinkti biggrin.gif anytai viskas labai patiko.

Šiandien varom į šopingą, bandysim į Blue Water (nesam buvę dar niekada) smile.gif

Atsakyti
Tai veinai dienai vazoavot ar kur nakvojot?

KAzkada Bluewateris buvo vienas is mylymiausiu mano shopingu biggrin.gif
Atsakyti