Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

QUOTE(Heida @ 2016 06 02, 08:17)
Laba.
Kad poilsis karavane visai nepigus, mes Cornvali gyvenom karavane, tai para 94 £ kainavo, nepasakyciau kad pigu, ir dar pats karavanas kas kad svarus, bet jau toks nugyventas, pelesiu ir seniena prakvipes.
Limcamca, gal pameni kaip vadinasi parkas kur gyvenot, nes kur mes, tai toli iki vandens, reikia su masina vaziuot, tas labai nepatiko.Rask vieta masinai, mokek uz tai kad stovi, norisi vakare iseit kad ir palei jura pasivaiksciot, po miestuka, bare kur pasedet, o negali, nes peskom nenueisi.

Puiki vasaros pradzia  biggrin.gif  na sildymo pas mus nereikia jungt, bet oras tikrai uzknisantis. Dar secretsales kancelino mano uzsakyma, blyn vos ne menesi pralaukiau ir nebebus, jau antra karta man jie taip padaro, uzsiutau, tai konpensacijos gavau 5£ kitam pirkimui, gali susikist tuos savo 5  bash.gif



Tai ko į tuos karavanus tada važiuot ir pelesi kvėpuot kai tik damoki koki 10% ir padoriai švariai gali ilsėtis g.gif

O aš taip laukiau komentaro dėl tos suknelės, tokia super atrodė doh.gif
Atsakyti
Labas,

Buvom Romfordo shoppinguose, ieškojom dičkiui batų, mokyklai, bet, kad su auliuku būtų. Jam dėl pilnapadystės taip reikia. Nu ir ką, turiu pasakyti, žiauriai skurdus pasirinkimas. Tiksliau visai nėra iš ko rintis. Nupirkom kickers, tik dėl to, kad nors kažkiek į aukštesnių auliukų temą buvo. Bet ir tie netobuli.

Kam aktualu BHS Romfordo žiauriai nuolaidos paleistos, 30-50 proc. Dar neišgraibstyta, dar daug ką yra rinktis, tikrai liuks, jei kam reikia apsipirkti. Aš berniokų skyrių apšvarinau, liuks, maikutės po 8, kur būdavo po 20.

SECRETSALES dažnai tokius bajerius padaro. Dėl to, man kažkaip VP labiau prie dūšios unsure.gif

HEIDA, mes visada važiuojam į Havens karavanus, išskyrus į Škotiją į Parkdean.
Cornvalyje imam RIVIER SANDS, karavaną šiaip imam pagal kainą, bet geriausia kaina dažniausiai būna, pagal naujumą ir patogumą, antras nuo galo. STandart plus atrodo vadinasi. Dar tripadvisor visada reikia skaityti atsiliepimus. Pvz Weymouth tragiškas parkas, ir karavanai tragiški. Mes, kažkaip ai, galvojom praslysim, nu ir tą kartą nelabai patiko unsure.gif O, kiek gyvenom Cornwalyje, North Yorkshire - tai visai geri.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 06 02, 14:13)
Heida, o jus niekad i outletus nevaziave?

Nebuve niekad outletuose, nesutaupom pinigu tiek kad nuvaziuot biggrin.gif idomu butu pasizvalgyt, tik sako savaitgaliais labai zmoniu daug buna, tenka stovet eilej kad i parde uzeit g.gif
QUOTE(Pūga_ @ 2016 06 02, 15:39)
Tai ko į tuos karavanus tada važiuot ir pelesi kvėpuot kai tik damoki koki 10% ir padoriai švariai gali ilsėtis  g.gif

O aš taip laukiau komentaro dėl tos suknelės,  tokia super atrodė  doh.gif


Nebus sukneles ir komentaro nebus, o as jau ja mintyse nesiojau cool.gif

Tai zinai, kol savo akim nepamatai juk nezinai ka rasi nuvaziaves, tikiesi kad viskas bus kaip paveiksliuke.


Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 06 02, 15:45)

Cornvalyje imam RIVIER SANDS, karavaną šiaip imam pagal kainą, bet geriausia kaina dažniausiai būna, pagal naujumą ir patogumą, antras nuo galo. STandart plus atrodo vadinasi. Dar tripadvisor visada reikia skaityti atsiliepimus. Pvz Weymouth tragiškas parkas, ir karavanai tragiški. Mes, kažkaip ai, galvojom praslysim, nu ir tą kartą nelabai patiko  unsure.gif O, kiek gyvenom Cornwalyje, North Yorkshire - tai visai geri.

Aciu 4u.gif issisaugojau, jei sugalvosim vaziuot. Dabar paziurejau, tai mums 4 naktys rugpjuti virs 800 kainuotu, na kazkaip.... cool.gif
Atsakyti
Jeigu iš anksto užsisakai, pas juos visada brangu. Aš visada žiūriu last minute getaway, tai išmeta savaitė-dvi iki išvykimo. Tada būna labai gera kaina. Dabar žiūrėk, jei pvz rytoj išvažiuoti, kaina 200 svarų, 3 naktys. Čia aišku tokia loterija gaunasi, į kurią pusę važiuoti, bet, kai mes mokam per 10 minučių susiruošti, tai mums liuks taip.
Atsakyti
Tik siaip paziurejau kokia kaina, tikrai tiek nemokeciau, net nezinau kada MB atostogas tures. Bet va kiek ziurejau visokiu apartamentu, butu nuomai vasara kelioms dienoms, dauguma jau uzimti, net ir sitam parke beveik viskas jau uzimta, nors tikiu kad jau laikas kai priarteja, vietu atsiranda.
Per 10 min susiruot man butu stresas, bet per diena galiu laisvai biggrin.gif
Atsakyti
Airbnb pabandyk 4u.gif
Atsakyti
Heida,nu buna tu zmoniu,bet kaip ir bet kokiam shopinge savaitgaliais daugiau zmoniu,taip ir ten daugiau mirksiukas.gif Eile dazniausiai butent i RL ir buna biggrin.gif Bet tikrai labai verta nuvaziuot.

Mes kai pirma karta vaziavom i Cornvala,tai is vis nieko nebuvom uzsibookine.KAzkas pasiule butent Newquay miesteli,kaip viena is graziausiu,i ji ir vaziavom..TAda nuejom i informacija ir uzklausem,kur butu galima apsistot..TAda ir nurode mums anuos karavanus..Pries 9m jie buvo dar apynaujai ir mums viskas labai patiko biggrin.gif O kad jura toli g.gif Nu mes su masina vaziuodavom,kazkaip neikad nebuvo tragedijos...Mes eidavom i kita toki pliaza,kurio jums taip ir neparodem,nes va surfingais uzsikabinom,o ten ju jau nera...\Ten i ta pliaza reikdavo uola laiptukais nulipt...\bet ir budavo tik kelios seimos biggrin.gif

O dabar kai mes dviese,tai mums pilnai ir B&B uztenka..Nes jei su vaikais imt B&B,tai karavanai gerokai pigiau gaunas biggrin.gif
Nezinau ar siemet iki Cornvalo isderinsim,bet kur link juros palekt tai tikrai labai noriu...Ir reikia skubintis iki vaiku atostogu,kad pigiau butu biggrin.gif
Atsakyti
Heida, nu čia sugėdinai mane biggrin.gif Per 10 min ir aš nesusiruoščiau, bet jei žinai, kad tą ir tą savaitgalį pvz jau atostogos, visai verta pradėti skanuoti. Daugiau nei 300 svarų už karavanus nesu mokėjus ir nemokėčiau schmoll.gif

Atsakyti
Dabar jau tiksliai zinau, kad sistemoje yra klaida. Nes, mums ka tik atnese balsavimo lapelius. Nu ka, teks balsuot UZ Europos Sajunga biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus anyta nuo penktadienio, bet aš jau baigiu nupušt su ja doh.gif išvyksta šeštadienį ryte, tai liko vieną dieną atkentėt. Vyras sakė irgi jau nebegali lotuliukas.gif doh.gif Nu lyg nieko blogo nedaro, bet taip knisa kai kurie dalykai. Pvz kartoja tuos pačius jau 100 kartų girdėtus bajerius iš kurių ji viena ir tesijuokia. Nežinau kas jai šį kartą užėjo, bet nieko neduoda man daryti: indus lekia plauti, vos ne lėkštes man iš rankų plėšia, jei jau aš juos plaunu. Atnešiau vaikams po jogurtą, tai plėšia iš rankų, "duok aš atidarysiu" doh.gif ryte lekia pusryčių daryti visiems. Pyliau iš arbatinuko vandenį, padėjau trumpam, kažką paimti reikėjo, tai tik capt - jau ji pagriebusi pila į puodelius doh.gif vaikams valgant vis kalba apie lenktynes. va viena anūkė suvalgė pirma, tai neva kitai reikia paskubėti...šian jau pasakiau, kad valgymas tai ne lenktynės, tuo labiau mažoji labai jautriai reaguoja į visokius pralaimėjimus doh.gif
MB tai kas kartą su ja apsipyksta kai ji pas mus vieši. Dėkui dievui tas dažniausiai vyksta kai jie dviese išeina pasivaikščioti.
Nu nėra jinai piktybinis žmogus, bet tas charakteris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 06 02, 17:17)
Dabar jau tiksliai zinau, kad sistemoje yra klaida. Nes, mums ka tik atnese balsavimo lapelius. Nu ka, teks balsuot UZ Europos Sajunga  biggrin.gif


Pamenu kažkada seniau ir gavot lapelius kai mums negalėjo Balsuot, neskambinsi taisyt klaidos? smile.gif


Gotte kantrybės 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga_: 02 birželio 2016 - 23:22
Sveikos

Gotte, kantrybes 4u.gif visu musu kazkas panasaus laukia verysad.gif kaip rusai sako: senatve ne dziaugsmas... rolleyes.gif
Atsakyti