Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

Apklausa: Kur žadat praleisti, atšvęsti Kalėdas ir/ar Naujuosius metus? (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos 4u.gif

Nepykit, kad rasau pagrinde su klausimais, bet...gal galit kuri zinot ar galit rekomenduoti kokia knyga pirmokei pradedanciai skaityti blush2.gif Jokiu knygciu is mokyklos neturim viskas liko mokykloj, o va per atostogas noreciau bent po keleta minuciu skirti skaitymui, nes kol kas ar nelaba i sekasi blush2.gif ar gal internete zinot kokiu puslapiuku tam, kad galeciau atspausdinti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2015 10 16, 11:39)
Del sunkumo, tai cia labai realiatyvu.
H. Juskeviciaus nesutikau. Jis LEU desto? Tavo giminaitis gal?

Vienu zodziu, turesi ka veikti smile.gif 4u.gif
Jis LEU taryboje, devintas vanduo nuo kisieliaus, bet neesu sutikusi smile.gif

QUOTE(Leksa @ 2015 10 16, 15:36)
turiu klausima toms, kurios vazineja i LT su busiukais.
Gal zinot ar yra kokia firma, kuri veza keleivius ne tik LT-DE ar DE-LT, o ir perveza Vokietijoj is vienos vietoves i kita. Domina konkreciai Bavarija. Nes jei reikes man pervaziuot i kita darbo vieta, tai gali pasirodyti, kad ir 3 autobusu per maza bus, o ir su lagaminu sudetinga. Todel domina, ar kas teikia tokia paslauga?

Nelabai aiskus tavo klausimas ax.gif ka tu nori pervezti, daiktus, keleivius? 4u.gif

QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 10 16, 16:22)

Teisingas, teisingas nors ir as kol negime mazoji taip negalvojau smile.gif

O dar kai tarp vaiku didelis amziaus tarpais, tai taip pat pasijaucia, kuo anksciau tuo geriau smile.gif

QUOTE(moocho @ 2015 10 16, 16:26)

Siandien pervede Finanzamt pinigu bigsmile.gif viska cento tikslumu kaip apskaiciavau. O prie Krankheitskosten savo dantu implanta LT (su lietuviskom saskaitom - neverciau), abu skrydzius i LT dalinai, ir net nakvyne Kempinsky (po operacijos) irasiau, ir nieko neatmete cool.gif  thumbup.gif

Super thumbup.gif

QUOTE(l-u-x @ 2015 10 16, 17:28)

Bibliotekos nera salia? Cia bibliotekose labai smagus vaiku skyriai, visko yra, pradedant zaidimais, pabaigiant spektakliais vaikams, knygutes visos suriusuotos pagal skaitymo lygi 4u.gif
Maniskis siandien gavo savaitgalio namu darbams taip pat paskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2015 10 16, 16:50)
tai cia nuo kada?  g.gif Ir kur tai parasyta?  biggrin.gif


Niekur neparašyta, tai tu gali asmeniniu gyvenimu dalintis kiek nori ir kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 16, 21:00)
Niekur neparašyta, tai tu gali asmeniniu gyvenimu dalintis kiek nori ir kaip nori.


o tai aciu uz leidima lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Upps, ner uz ka. Tai juk smulkmena maza blush2.gif Cia nan taip ekspromtu gavosi

QUOTE(Atenyte @ 2015 10 16, 19:48)
o tai aciu uz leidima  lotuliukas.gif

hihihi.gif

Tybuka, ko nervuojies 4u.gif matai pas Atenyte ir taip viskas ausku ir neidomu, o pas tave idomu bigsmile.gif

Pukini palta turiu is esprito thumbup.gif Viena maniskiu turi tommy hilfiger bet lygtai nesipukuoja. Preitas dvi ziemas jos kaip ir neprisireike. Kaip man ir pukinio palto. Bet va ta striuke nervuoja, kad jos visos palyginus trumpos. O dar kai maniskes aukstos doh.gif

Kaip gaila, bet ryt jau vaziuosim namo. Bet pirmi metai kai taip salta buvo blink.gif Bet nuo sekancios savaites atsils. Kazi kaip mano geles lauke isgyveno g.gif

Atenyte, tai taip ir neparasei ka ten pas skalbimo masina taise?
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2015 10 16, 17:50)

Bibliotekos nera salia? Cia bibliotekose labai smagus vaiku skyriai, visko yra, pradedant zaidimais, pabaigiant spektakliais vaikams, knygutes visos suriusuotos pagal skaitymo lygi  4u.gif
Maniskis siandien gavo savaitgalio namu darbams taip pat paskaityti  smile.gif


Ačiū, apie ja nepagalvojau reiks pirmadieni eiti ax.gif Mokykloj yra biblioteka, aš jai sakau kokios knygutės reikia, bet ji vaikas nesupranta ir nesasi kurios jai grazios tai pavarto jei labai nesudetinga ir mes paskaitom, nes kol kas mums visiems su skaitymu nekaip, nes mes nevisai gerai tariam zodzius, na zinot...del to nelabai norim skaityti vokiskai kad vaikui neisimintu netaistklingas zodziu sakymas blush2.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2015 10 17, 07:22)
Ačiū, apie ja nepagalvojau reiks pirmadieni eiti ax.gif  Mokykloj yra biblioteka, aš jai sakau kokios knygutės reikia, bet ji vaikas nesupranta ir nesasi kurios jai grazios tai pavarto jei labai nesudetinga ir mes paskaitom, nes kol kas mums visiems su skaitymu nekaip, nes mes nevisai gerai tariam zodzius, na zinot...del to nelabai norim skaityti vokiskai kad vaikui neisimintu netaistklingas zodziu sakymas blush2.gif

Labas rytas 4u.gif

Imkit knygutes is bibliotekos, o mazylei as buvau pasiemusi praktikante, kuri viena kart per savaite ateidavo skaityti knyguciu, labai geras dalykas. Dabar pati skaitau, bet man nepatinka mano tarimas. Pirmoke ziurek, kad garsiai skaitytu. po 10 minuciu kasdien, daugiau nespausk, jei jai sunku. Musu mokykla duoda `'Lesevertrag' vaikams, jie kiekviena diena pazymi kiek minuciu skaite, menesio gale atiduoda mokytojai, o as nuperku po maza siurpriziuka uz skaityma.
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2015 10 17, 08:22)
Ačiū, apie ja nepagalvojau reiks pirmadieni eiti ax.gif  Mokykloj yra biblioteka, aš jai sakau kokios knygutės reikia, bet ji vaikas nesupranta ir nesasi kurios jai grazios tai pavarto jei labai nesudetinga ir mes paskaitom, nes kol kas mums visiems su skaitymu nekaip, nes mes nevisai gerai tariam zodzius, na zinot...del to nelabai norim skaityti vokiskai kad vaikui neisimintu netaistklingas zodziu sakymas blush2.gif

Labas rytas 4u.gif

Prisimenu, kaip tau cia patare neskaityti del tarimo doh.gif ... Mano nuomone priesinga ax.gif
Pirma, vokiskas tarimas palyginus visai nesudetingas su kitoms kalboms, kaip anglu ar prancuzu. Kalbet vokiskai as nekalbu su vaikais, bet skaitome tai nuo pirmu atvaziavimo dienu ax.gif
Antra, paciai labai gerai skaityti. Per vokieciu kalbos kursus, destytojai patare butinai patiems skaityti, pradeti, kad ir nuo paprasciausiu vaikisku knyguciu, todel ir jums butu dviguba nauda 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Notė @ 2015 10 17, 09:28)
Imkit knygutes is bibliotekos, o mazylei as buvau pasiemusi praktikante, kuri viena kart per savaite ateidavo skaityti knyguciu, labai geras dalykas. Dabar pati skaitau, bet man nepatinka mano tarimas. Pirmoke ziurek, kad garsiai skaitytu. po 10 minuciu kasdien, daugiau nespausk, jei jai sunku. Musu mokykla duoda `'Lesevertrag' vaikams, jie kiekviena diena pazymi kiek minuciu skaite, menesio gale atiduoda mokytojai, o as nuperku po maza siurpriziuka uz skaityma.


o is kur ta praktikante gauti g.gif butu neblogai ir mums ji g.gif
QUOTE(Pasaka @ 2015 10 17, 10:51)
Prisimenu, kaip tau cia patare neskaityti del tarimo  doh.gif ... Mano nuomone priesinga  ax.gif
Pirma, vokiskas tarimas palyginus visai nesudetingas su kitoms kalboms, kaip anglu ar prancuzu. Kalbet vokiskai as nekalbu su vaikais, bet skaitome tai nuo pirmu atvaziavimo dienu  ax.gif
Antra, paciai labai gerai skaityti. Per vokieciu kalbos kursus, destytojai patare butinai patiems skaityti, pradeti, kad ir nuo paprasciausiu vaikisku knyguciu, todel ir jums butu dviguba nauda  4u.gif


Palyginsu su anglu tai taip kai parasyta taip skaitai, bet va as pvz nu nesuprantu su ta R raide kaip jei taria, tai netaria tai taria g.gif Lengvas knygutes paskaitau, bet retai ypac dabar maziuke nelabai leidzia, rankinukas yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 10 17, 00:36)

Atenyte, tai taip ir neparasei ka ten pas skalbimo masina taise?


Tai kad gerai ir nzn kaip ten tas gedimas vadinasi g.gif cia buvo mano pirmoji pazintis ir bandymas. Tokia slangute istraukiau, vandeni isleidau ir nuo nesvarumu isvaliau. Tai gal cia siurblys g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 10 16, 22:36)
matai pas Atenyte ir taip viskas ausku ir neidomu, o pas tave idomu bigsmile.gif
bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 17 spalio 2015 - 15:37
QUOTE(Pasaka @ 2015 10 17, 11:51)
Pirma, vokiskas tarimas palyginus visai nesudetingas su kitoms kalboms, kaip anglu ar prancuzu.
Antra, paciai labai gerai skaityti.

Lux, bet tu berods kazkiek mokinaisi kalbos? Siaip tai tikrai lyginant su kitomis kalbomis tarimas nesudetingas. O jei neaiskus kokio tai zodzio tarimas, tai gali visuomet google translate isivest ir nuspaudus garsiakalbi isgirsi jo tarima. Siaip ir visa teksta translate gali tau perskaityt. O vaikiskos knygutes pacios mokinimuisi yra tikrai super dalykas smile.gif Tik tiek, kad tau dabar tikrai nelengva 4u.gif
Tiesa, kazkada teiravaisi sekreto siurbtuku, tai as kauflande ju maciau, su zarnele po 12eu.
Atsakyti