Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Simbulis @ 2015 08 25, 17:21)
Nuo kito savaitgalio sestadieniais rodys "Pamparanca"... Paziurejau pirmas serijas, kol kas lyg ir normaliai, gumos netempia ir veiksmas vietoje nestovi. Keista tik i pagrindine ziuret, nesuprantu ar ji cia specialiai vyresne pagal scenariju padaryta ar cia kokiu plastiniu prisidarius  g.gif

Ta prasme vyresne? Ji juk ir realybej ne niolikine biggrin.gif bet siaip as jau minejau, kad man ji " paprastejus". Kelinta valanda ji rodys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 26 rugpjūčio 2015 - 10:05
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 08 26, 12:04)
Ta prasme vyresne? Ji juk ir realybej ne niolikine biggrin.gif bet siaip as jau minejau, kad man ji " paprastejus". Kelinta valanda ji rodys?


Sestadieni 14.55 ir penktadieni 15.00 rodis po po 2h , tai cia pilnos serijos ar karpytos bus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagyte: 26 rugpjūčio 2015 - 11:47
QUOTE(sagyte @ 2015 08 26, 12:47)
Sestadieni 14.55 ir penktadieni 15.00 rodis po po 2h , tai cia pilnos serijos ar karpytos bus blush2.gif  ax.gif

Pilna 1 serija. Tai cia vietoj Toledo ar koki ten ispaniska rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 08 26, 14:52)
Pilna 1 serija. Tai cia vietoj Toledo ar koki ten ispaniska rodo  g.gif


Susimaisiau sestadieniais ir sekmadieniais rodis, nezinau as to ispanisko nemacius nei vienos serijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 08 26, 12:52)
Pilna 1 serija. Tai cia vietoj Toledo ar koki ten ispaniska rodo  g.gif

Turbut vietoj jo, nes kaip supratau nedaug seriju Toledo yra.
Atsakyti
[quote=VABALIUKE,2015 08 25, 18:57]

O gal dar kas rekomenduotu kazka tokio gero kaip UM, 20 minuciu, ir ne toki kaip Fatmagul
[quote=VABALIUKE,2015 08 25, 18:57]Bandysiu ziuret, nes nieko neissirenku..

O gal dar kas rekomenduotu kazka tokio gero kaip UM, 20 minuciu, ir ne toki kaip Fatmagul ar Begantis laikas?  biggrin.gif
Svarbu,  kad nebutu apie nuolat verkslenancia mergele  ir butu rusiskai igarsintas blush2.gif  4u.gif
[/quote]
na kažkaip keistai klausiat. UM man kaip ir Fatmagul, lyriškas serialas, su mažai veiksmo, daug pergyvenimo. o va 20 minučių, kaip Bėgantis laikas - iš tų, kur įvykiai veja įvykius. tai ir nebžinau, kokio tipo ieškote.
apie neverkšlenančią stiprią moterį neblogas yra Son Bahar (Paskutinė viltis) bei žinoma mano fainiausias Meilė ir bausmė (ask para ceza)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 26 rugpjūčio 2015 - 14:35
QUOTE(Zivilka @ 2015 08 26, 16:34)
bei žinoma mano fainiausias Meilė ir bausmė (ask para ceza)

Ech Savasas wub.gif Dar nei vienam filme tokio geriecio nebuvo, net ir Riza ne toks kaip Savasas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 08 26, 15:34)
na kažkaip keistai klausiat. UM man kaip ir Fatmagul, lyriškas serialas, su mažai veiksmo, daug pergyvenimo. o va 20 minučių, kaip Bėgantis laikas - iš tų, kur įvykiai veja įvykius. tai ir nebžinau, kokio tipo ieškote.
apie neverkšlenančią stiprią moterį neblogas yra Son Bahar (Paskutinė viltis) bei žinoma mano fainiausias Meilė ir bausmė (ask para ceza)

Dėkui, reiks paskaityti apie juos. 4u.gif
Man patinka ir lyriškesi ir su daug veiksmo (kaip Ezelis), svarbu siužetas geras ir įtemptas, mintis įdomi. Per Fatmagul pastoviai užmigdavau,lb nuobodu buvo.. tai ir mečiau žiūrėt. Iš patirties žinau, kad SM gerai rekomenduoja. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 08 26, 19:24)
Dėkui, reiks paskaityti apie juos.  4u.gif
Man patinka ir lyriškesi ir su daug veiksmo (kaip Ezelis), svarbu siužetas geras ir įtemptas, mintis įdomi.  Per Fatmagul pastoviai užmigdavau,lb  nuobodu buvo.. tai ir mečiau žiūrėt. Iš patirties žinau, kad SM gerai rekomenduoja. rolleyes.gif

Kai paziurejau Son Bajar, isimylejau pagrindini aktoriu:-), dabar su juo ziuriu Paramparca, kremtu serija po serijos, man labai patinka sie abu serialai
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 08 26, 19:24)
Dėkui, reiks paskaityti apie juos.   4u.gif
Man patinka ir lyriškesi ir su daug veiksmo (kaip Ezelis), svarbu siužetas geras ir įtemptas, mintis įdomi.  Per Fatmagul pastoviai užmigdavau,lb  nuobodu buvo.. tai ir mečiau žiūrėt. Iš patirties žinau, kad SM gerai rekomenduoja. rolleyes.gif

na tai tie 2 paminėti tiks puikiai

o tas paramparca jau pabaigtas yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 27 rugpjūčio 2015 - 13:15
QUOTE(Zivilka @ 2015 08 27, 14:15)

o tas paramparca jau pabaigtas yra?

Baigtas 1 sezonas 31 serija. Rugseji pas turkus startuoja 2 sezonas, o nuo sekancio sestadienio ji rodys ir pas mus lnk
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 08 27, 12:25)
Kai paziurejau Son Bajar, isimylejau pagrindini aktoriu:-), dabar su juo ziuriu Paramparca, kremtu serija po serijos, man labai patinka sie abu serialai

As kai bandziau ziuret ta Son bahar,tai igarsinimas buvo labai prastas, arba jo is viso nebudavo, gal dabar geresnis?
Atsakyti