Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Milagra @ 2015 08 18, 15:39)
Man Paramparca vienas nuobodziausiu matytu serialu apskritai. Veiksmas per visa pirma sezona taip ir nepasistumejo. Tas pats per ta pati, Meksika kvepia -

Kiekvienam savo. biggrin.gif Man ten veiksmo oho kiek. Su Meksika negaliu palyginti, jau neatmenu, kada tą Meksiką žiūrėjau paskutinį kartą. Ir dar. Pats gražiausias dalykas turkų serialuose man - Stambulo vaizdai. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau.
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2015 08 18, 15:39)
Kiekvienam savo.  biggrin.gif 

Pats gražiausias dalykas turkų serialuose man - Stambulo vaizdai. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau.

drinks_cheers.gif

Stambulo vaizdai ir man patinka, bet net ir jie man kituose serialuose zymiai geriau pateikti ax.gif
Atsakyti
Turkiški serialai man labai patinka nepalygins su Meksika schmoll.gif Skirtumas tarp šių šalių serialų toks Meksikos žiūri ir žinai,kad pabaiga bus ant vestuvių ir laiminga lotuliukas.gif (žiūrėjau esmeraldą tai jau buvo vestuvės tai ant pabaigos antras padarė Mekskiečiai ktaip kurt nemoka lotuliukas.gif )O turkų gi žiūri ir niekada nežinai kaip baigsis laimingai ar liūdnai,bet tikrai ne vestuvėm biggrin.gif Atleiskit čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, ar kuriai teko matyti seriala Sila? g.gif Vaidina pagrindine aktore is Ezelio. Pirma serija visai nieko. Idomu, ar viskas kaime vyks, ar persikels i Stambula?
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 08 25, 09:43)
Labas rytas, ar kuriai teko matyti seriala Sila? g.gif  Vaidina pagrindine aktore is Ezelio. Pirma serija visai nieko. Idomu, ar viskas kaime vyks, ar persikels i Stambula?

Bus ir mieste. Bet labai labai istestas, truko kantrybe ziureti
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 08 25, 08:43)
Labas rytas, ar kuriai teko matyti seriala Sila? g.gif  Vaidina pagrindine aktore is Ezelio. Pirma serija visai nieko. Idomu, ar viskas kaime vyks, ar persikels i Stambula?


Pabaigiau žiūrėti, pradžia labai kabino vėliau jau darėsi nuobodokas bet įveikiau visa. Bus ir mieste ir kaime smile.gif
Atsakyti
Nuo kito savaitgalio sestadieniais rodys "Pamparanca"... Paziurejau pirmas serijas, kol kas lyg ir normaliai, gumos netempia ir veiksmas vietoje nestovi. Keista tik i pagrindine ziuret, nesuprantu ar ji cia specialiai vyresne pagal scenariju padaryta ar cia kokiu plastiniu prisidarius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 08 25, 18:20)
Pabaigiau žiūrėti, pradžia labai kabino vėliau jau darėsi nuobodokas bet įveikiau visa. Bus ir mieste ir kaime smile.gif

Bandysiu ziuret, nes nieko neissirenku..

O gal dar kas rekomenduotu kazka tokio gero kaip UM, 20 minuciu, ir ne toki kaip Fatmagul ar Begantis laikas? biggrin.gif
Svarbu, kad nebutu apie nuolat verkslenancia mergele ir butu rusiskai igarsintas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 08 25, 19:21)
Nuo kito savaitgalio sestadieniais rodys "Pamparanca"... Paziurejau pirmas serijas, kol kas lyg ir normaliai, gumos netempia ir veiksmas vietoje nestovi. Keista tik i pagrindine ziuret, nesuprantu ar ji cia specialiai vyresne pagal scenariju padaryta ar cia kokiu plastiniu prisidarius  g.gif


As tai galvoju gal cia is skurdo tokia ji padaryta, kazkaip galvoju kai ant pinigu atsigaus isgrazes smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 08 25, 18:21)
Nuo kito savaitgalio sestadieniais rodys "Pamparanca"... Paziurejau pirmas serijas, kol kas lyg ir normaliai, gumos netempia ir veiksmas vietoje nestovi. Keista tik i pagrindine ziuret, nesuprantu ar ji cia specialiai vyresne pagal scenariju padaryta ar cia kokiu plastiniu prisidarius  g.gif

Taip, gi pagal scenariju jie ne jaunikliai, ir Nurgul dantys sutvarkyti, tai toks vaizdas, kad sneka sukandus dantis biggrin.gif

O, gal yra ziurinciu Gullerin savasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 08 26, 09:11)
Taip, gi pagal scenariju jie ne jaunikliai, ir Nurgul dantys sutvarkyti, tai toks vaizdas, kad sneka sukandus dantis biggrin.gif

O, gal yra ziurinciu Gullerin savasi?  ax.gif

Na seriale ar jai tik ne 32-33 metai? Nes berods minejo, kad 18 gimde g.gif . O Erkanas tai visuose filmuose pagal amziu atrodo ne jauniklis biggrin.gif ... Bet jau ta Hazal kaip mane nervina doh.gif ... Sakiau po Dilos nieko nebeziuresiu, bet matau neiseis, uzmetu aki kai turiu laiko ir i si biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 08 26, 09:36)
Na seriale ar jai tik ne 32-33 metai? Nes berods minejo, kad 18 gimde  g.gif . O Erkanas tai visuose filmuose pagal amziu atrodo ne jauniklis  biggrin.gif ... Bet jau ta Hazal kaip mane nervina  doh.gif ... Sakiau po Dilos nieko nebeziuresiu, bet matau neiseis, uzmetu aki kai turiu laiko ir i si  biggrin.gif

nu jos ir gyvenimas nelepina,vyras kalejime,dukra savanaude,giminaite rekianti pastoviai del pinigu biggrin.gif as tik tris serijas istempiau,bet bandysiu ziuret per LNK
Atsakyti