Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Drauge dave kupona su mango idegio kremu tai ta proga pasiemiau bb ir greifrutu duso geli su 40 proc nuolaida biggrin.gif bandysim
Atsakyti
Bet ir kaina to naujojo prausiklio doh.gif
Gal zinote, kaip dbr yra su tomis nuolaidomis? Korteles neisdave, bet pas juos uzsiregistravau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elskere @ 2015 06 03, 14:17)
Bet ir kaina to naujojo prausiklio  doh.gif
Gal zinote, kaip dbr yra su tomis nuolaidomis? Korteles neisdave, bet pas juos uzsiregistravau  ax.gif


Man jie rašinėja žinutes, kad ateičiau kortelės atsiimti, bet vis neprisiruošiu smile.gif Tiesą sakant mane nustebino, nes kai pirkau Ogmios mietelyje sakė, kad fizinnės kortelės neturi, o nuėjusi į Palangos gatvę buvau informuota priešingai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2015 06 04, 07:48)
Man jie rašinėja žinutes, kad ateičiau kortelės atsiimti, bet vis neprisiruošiu smile.gif  Tiesą sakant mane nustebino, nes kai pirkau Ogmios mietelyje sakė, kad fizinnės kortelės neturi, o nuėjusi į Palangos gatvę buvau informuota priešingai... g.gif

Klp akropoli man irgi sake, kad neturi korteliu, tik pas save uzsiregistruoja.

Bet nerandu informacijos ka gero duoda ta kortele/uzsiregistravimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elskere @ 2015 06 04, 10:56)
Klp akropoli man irgi sake, kad neturi korteliu, tik pas save uzsiregistruoja.

Bet nerandu informacijos ka gero duoda ta kortele/uzsiregistravimas  rolleyes.gif

Aš turiu kortelę, bet kai atėjau pirkti manes paklause pavardes ir net nereikejo parodyt korteles, kompe paziurejo, kad turiu nuolaidas ir pardave su nuolaidom.
Atsakyti
QUOTE(elskere @ 2015 06 04, 08:56)
Klp akropoli man irgi sake, kad neturi korteliu, tik pas save uzsiregistruoja.

Bet nerandu informacijos ka gero duoda ta kortele/uzsiregistravimas  rolleyes.gif

Turi jie tas korteles, turi ir Klaipėdos Akropoly. Tiesiog jei tą akimirką neturės fizinių kortelių, tai užregistruos, o jūs kada vėliau atsiimsit kortelę ir tiek.

Ką gero duoda kortelė? Nuolaidas visoms prekėms. Dabar tiksliai nepamenu procento, nes jis kintantis sulig prekėm, bet kažkur apie 30%. Gaila, el. puslapy nenurodo kainų su VIVI kortelėm.
Atsakyti
Dekui, gal siandien iseis uzvaziuoti 4u.gif Kazkaip pradeda man patikti Vivi produktai biggrin.gif
Atsakyti
Ar jau atsiėmėt naująjį losjoną - toniką veidui dovanų? Man toks visai nieko, tik dar stebiu, ar nesausina rolleyes.gif naudoju beveik dvi savaites.
Atsakyti
Kur galima gauti kupona? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote ar vivi prekes, užsakytas internetu paštu siunčia, ar per kurjerius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 09 birželio 2015 - 14:22
QUOTE(gatinha2 @ 2015 06 09, 15:22)
Merginos, gal žinote ar vivi prekes, užsakytas internetu paštu siunčia, ar per kurjerius?


per kurjerius, pristato per 1-2d.d.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2015 06 08, 18:42)
Ar jau atsiėmėt naująjį losjoną - toniką veidui dovanų? Man toks visai nieko, tik dar stebiu, ar nesausina  rolleyes.gif naudoju beveik dvi savaites.

Atsiemiau wub.gif naudojau tik kelis kartus, bet iskart pamaciau kad labai nepatogi pakuote. Tik atidarius bonkute skystis sauna i virsu biggrin.gif ir labai nepatogu jo issispausti, isbega arba per daug arba visai neisbega. Tiesa kvapas tobulas, gaivus wub.gif kvapas man labai patinka wub.gif
Atsakyti